CoinKolay ÖzelAnaliz

Yükselecek Coinler: İşte Aralık 2021’de Yükselecek 8 Altcoin!

4.4
(5)

Yükselecek altcoinler başta kripto para yatırımcıları olmak üzere birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Bilindiği üzere lider kripto para Bitcoin (BTC), son günlerde ufak çaplı düzeltmeler ile seyrini sürdürmekte. Bitcoin’in yeni bir yükseliş ivmesi kazanması durumunda, Aralık ayında birçok altcoin projesinin uçuşa geçeceği düşünülüyor.

Bitcoin yazının hazırlandığı sırada 56.63 dolar bandında seyrediyor. BTC’nin uzun vadede yükselişi yakalayabilmesi için 57.620 dolar ile 59.198 dolar arasındaki direnç bandını aşması gerekiyor. Bu direnç bandının aşılması halinde, Bitcoin’i tekrara 70 bin doları zorlarken görebiliriz.

Bu senaryo uzun vadede gerçekleşirse, 2022 yılına kadar sarkabilir. Bu durumda diğer altcoin’ler nasıl bir yol izler? Bu sorunun yanıtını analistler veriyor. Uzman analiz sistemlerinin yorumcularına göre Aralık ayında yükselmesi beklenen 8 Altcoin projesi bulunuyor. İşte çok merak edilen ve yükselmesi beklenen kripto paralar…

Analistler Açıkladı: İşte Yükselmesi Muhtemel 8 Altcoin

Analistler Açıkladı İşte Yükselmesi Muhtemel 8 Altcoin

Uzman analistler Aralık ayında yükselişe geçecek kripto para projelerini açıklıyor. Aralarında birçok Metaverse, BSC ağında çalışan kripto paralar ve şaka tabanlı kripto paralar bulunuyor. İşte merak edilen o liste!

Yükselecek Coinler Listesinde Bir Metaverse Coin’i: DefiDegenLand

Metaverse projelerinin büyük ses getirmesiyle, bu tarz kripto paralarda da fiyat artışı tavan yaptı. Son zamanların en öne çıkan projelerinden biri ise DDL coin oldu. DefiDegenLand (DLL) coin, Gamified DeFi projelerine odaklanmış bir Metaverse projesidir. Sahiplerini BTC ile ödüllendiren kripto para son birkaç gündür yükseliş trendini sürdürmekte.

Yükselecek Coinler Listesinde Bir Metaverse Coin’i Defidegenland

3 Aralık itibariyle son 24 saatte %98 oranında artış gösteren kripto paranın, bir süre daha yükseliş göstereceğini, Aralık ayı ortalarında ufak çaplı düzeltmeler göstereceği düşünülüyor. Aralık ayının son günlerinde ise yine bir yükseliş yakalaması kaçınılmaz gözüyle bakılıyor. DLL son bir haftada yüzde 465’lik bir kazanç getirmişti. Uzmanlara göre 2022 yılına sağlam başlayabilir. DLL coin şu anda 0.00003892 dolar bandında seyrediyor.

Yükselecek Coinler 2021 Listesinde Neos Credit Yer Alıyor

Neos Credit son dönemin dikkat çeken kripto paralarından biri olmayı başarıyor. Birçok fenomenin Yükselecek coinler Twitter hesabında paylaştığı birimler arasında yer alan NCR, son bir hafta içinde yüzde 170 oranında artış gösterdi. Uzman analiz sistemlerine göre Aralık sonuna kadar %15’lik bir yükseliş vadediyor.

Yükselecek Coinler 2021 Listesinde Neos Credit Yer Alıyor

Son 24 saatte %14 düşüş gösteren NEOS şu sıralar düzeltme aşamasında olması, alıcılardan güç topladığı anlamına geliyor. Analiz grafiğine bakıldığında 7.59$ bandına kadar ulaşması muhtemel görünüyor. Şu anda 5.40 dolar civarında fiyatlanıyor. Analistlere göre bu rakam ve civarı, yükselişten önce alım yapacak yatırımcılar için bir fırsat sunuyor.

Hangi Coin Alınmalı: VIBE Coin Aralık Ayında Parlayacak!

Hangi Coin Alınmalı Vibe Coin Aralık Ayında Parlayacak

Yükselecek coinler listesinde VIBE coin de yerini alıyor. VIBE esasında 2017 yılından bu yana piyasada bulunuyor. Ancak bu zamana kadar yıldızının parladığını söylemek güç olacaktır. Tüm zamanların en yüksek değerini 2018 yılında gördüğünden bu yana stabil bir fiyat seyri kaydetmiş. Uzman analiz sistemlerinin tahminlerine göre, VIBE coin Aralık ayında yüzde 10 civarında bir kazanç getirebilir. Şu sıralar düzeltme aşamasında gördüğümüz kripto para 0.090$ civarından alıcılarla buluşuyor.

Son 24 saatte %17 düşüş gösterdi ve alım için 0.06 dolar civarına kadar inmesi bekleniyor. Bu seviyelerden satın alınması halinde analistlere göre Aralık sonuna kadar yüzde 10 civarında bir yükseliş sunuyor. VIBE, son 1 hafta içerisinde yüzde 353 oranında artış göstermişti.

Lider Altcoin Ethereum (ETH) Ralliye Hazırlanıyor

Birçok kripto para yatırımcısının aklına yükselecek coinler nasıl anlaşılır sorusu gelebilir. Yükselecek kripto paraların tespitinde, birimlerin fiyat seyrini takip etmek ve uzman analistlerin yorumlarını değerlendirmek fayda sağlayabilir.

Lider Altcoin Ethereum (Eth) Ralliye Hazırlanıyor

Lider altcoin ETH için de bir yükseliş hareketi öngören uzmanlara göre, ETH rekor seviyelere doğru koşabilir. Şu sıralar oldukça kritik bir dönemden geçen Ethereum, 4.572 dolar civarında işlem görüyor. Piyasadaki genel olumsuz tabloya ve satış baskısının aksine, yukarı yönlü seyrini sürdüren ETH, yeni rekorunu kırmaya yaklaşıyor. 4.778 dolar seviyesine ulaşan

ETH bu seviyelerden yine düşüş kaydetmişti. Şimdi ise 4556 dolar civarından seyreden kripto paranın, Aralık 2021 ve Ocak 2022 tarihlerinde yeni rekorlara koşabilmesi için 4.633 dolar bandını aşması gerekiyor. Bu alanın aşılmasıyla 4785 dolara kadar yükselme gösterebilir.

Yükselecek Coinler: Arpa Chain (ARPA) Aralık’ta Uçuşa Geçebilir!

Uzmanların bir diğer tahminine göre ARPA coin Aralık’ta yükseliş vadediyor. Bu coinlerden biri olan ARPA, altcoin yatırım tavsiyeleri 2022 listesinde de yer alıyordu. Şu sıralar düzeltme aşamasında olan kripto para 0.14 dolar bandında seyrediyor. Son 24 saatte %5 oranında düşen kripto para için, düşüşler için iyi bir alım noktası olarak bakılıyor.

Yükselecek Coinler Arpa Chain (Arpa) Aralık’ta Uçuşa Geçebilir!

Özellikle Twitter başta olmak üzere birçok mecrada ARPA coin’in gelecekte daha iyi noktalara geleceğinden bahsedilmekte. Aralık ayı için ARPA fiyatında beklenen ilk hedef 0.15 dolardaki kritik seviye oluyor. Bu alanın aşılması, Aralık ayı içerisinde 0.168 doları görmemizi netleştirecektir.

Polkadot (DOT) Ufak Çaplı Kârlar Kazandırabilir

Analistlere göre yükselecek kripto paralar arasında Polkadot (DOT) bulunuyor. DOT 2021 yılında muazzam artışlar göstererek yatırımcılarını sevindirdi. 2021’nin son ayı için ise ufak çaplı artışların sinyalini veriyor. Şu anda Ekim ayındaki fiyatlarında geri dönmüş olan DOT, BTC’ye bağlı olarak yeniden yükselme yaşayabilir. İlk hedefi yeniden 38 dolar ve sonrasında 42 dolar olacaktır. Bu rakamlar yüzde 10 üzerinde bir artışa tekabül etmektedir. Özellikle bu alanların yakından takip edilmesi önerilmektedir.

Yükselecek kripto paralar Aralık 2021 listesinde DOT coin bulunmasına karşın, 2022 için hazırladığımız yükselecek kripto paralar adlı makalemizde de Polkadot’a değinmiştik. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için ideal bir seçim olan Polkadot, bu nedenle Ocak 2022 yılında da yükselişler ile adından söz ettirebilir.

Shiba Inu En Az Yüzde 10 Yükseliş Vadediyor

Shiba coin son birkaç gündür yatay seyrediyor ve ufak çaplı düzeltmeler ile kendine pozisyon arıyor. Esasında 28 Ekim’de başlattığı büyük çaplı düşüş trendini, halen tam olarak kırabilmiş değil. Son birkaç gündür ise bu trendin yanında yeni bir ufak çaplı düşüş trendi oluşturdu. Shiba kritik seviyelerde gezinirken fiyatı ise 0.000041 dolar civarında seyrediyor.

Shiba Inu En Az Yüzde 10 Yükseliş Vadediyor

Bu rakam bir sonraki destek alanı olan 0.000037 dolar civarına kadar gerileyebilir. Şayet burdan bir sıçrama yaparsa, Aralık ayında görebileceği ilk seviye 0.000045$ olacaktır. Bu da yaklaşık %21 oranında bir yükselişe tekabül etmektedir.

Lider Kripto Bitcoin (BTC) 75 Bin Dolara Hazırlanıyor!

Yükselecek coinler 2022 listesinde de yer alan BTC, kritik alanlardan geçiyor. Yazının başında da bahsedildiği üzere, lider kripto para şu sıralar yatay seyirde ve 2022 yılına en azından 60 bin dolar bandında giriş yapmalı. Ancak Aralık ayı içerisinde de bu alana yaklaşması bekleniyor.

Lider Kripto Bitcoin (Btc) 75 Bin Dolara Hazırlanıyor

Uzman analistlere göre 2022’nin ilk çeyreğinde bir boğa rallisi meydana gelebilir. Bu durumda BTC’nin ilk üç ay içerisinde en az 73 bin dolara ulaşması beklenebilir. Uzun vadeli tahminler bu yönde olurken, analistlere göre Aralık 2021’de ilk hedefi 57.620 dolar olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.4 / 5. Oy sayısı: 5

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu