CoinKolay Özel

Yükselişe Geçecek Coinler: Popüler Analistten 7 Coin Tahmini

0
(0)

Yükselişe geçecek coinler için tahminlerini aktaran başarılı analist Michael van de Poppe, geçtiğimiz 2020 yılının başlarında gözlemlenen altcoin sezonunun yaşanacağına dair sinyalleri bizlere aktarmıştı. Bilindiği üzere gerçekten o dönemlerde altcoinler hızlı yükselişle yatırımcılarını güldürmüştü. Öncedeki tahminleri doğru çıkan analistten çeşitli altcoinler için tahminler geldi.

Başarılı analist ayrıca Bitcoin’in düşüşe geçeceğini saatler öncesinden haber verdiği de olmuştu. Analist Poppe, bu boğa döngüsü için en yüksek tahminler diyerek uzun vadede lider kripto para Bitcoin (BTC) için 275.000-350.000 dolar aralığında bir fiyat verdi. Bitcoin yanı sıra yükselecek coinler ve öngörülerini de açıklayan analistin görüşlerini yazımızın devamında aktardık.

Bitcoin (BTC) Kış Aylarında Bu Seviyeleri Test Edebilir

Bitcoin (Btc) Kış Aylarında Bu Seviyeleri Test Edebilir

Lider kripto para birimi Bitcoin şu anda kısa süreli yükselişlerini sürdürüyor. Analistin fiyat tahminlerine göre kış aylarında yaşanacak boğa rallisi sonucunda BTC 55.000$ seviyelerine değebilir. Analiste göre 2021 yılı sonunda Bitcoin fiyatı bahsi geçen seviyeden çok daha iyi noktalarda olabilir. Özellikle kış aylarında yaşanabilecek yükselişlere dikkat çeken analist yükselişten önce 50 bin dolarlık psikolojik direnç seviyesine dikkat çekiyor.

Ethereum (ETH) Kritik Alanları Aşmaya Çalışacak

Ethereum (Eth) Kritik Alanları Aşmaya Çalışacak

Yükselişe geçecek coinler 2021 listesini analist açıkladı. Micheal van de Poppe’ye göre ETH, kış ayları boyunca kritik seviyeleri aşmaya çalışacak. Ancak Bitcoin’de meydana gelecek yükselişler Ethereum’u da olumlu anlamda etkileyebilir. Analiste göre Ethereum uzun vadede 7500 dolar ile 12500 dolar arasında tutunmaya çalışacak. Analist, kış aylarında beklenen seviyelerin ise sırasıyla şöyle olacağını vurguladı: 3.500, 3680, 4.450$. Bahsi geçen seviyelere dikkat edilmesi gerektiğini açıklayan analist bu rakamların yakından takip edilmesini öneriyor.

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini: “95$ Üstü Mümkün”

Polkadot (Dot) Fiyat Tahmini 95$ Üstü Mümkün

Ünlü analistlerden Poppe, Coinler yükselişe geçecek mi sorusuna cevap verdi. Micheal van de Poppe’ye göre DOT, istikrarlı görünen kripto paralardan bir tanesi. Analizini yaptığı hemen hemen her kripto para arasına DOT’u da ekleyen analist, uzun vadede ondan umutlu olduğunu dile getiriyor. Analist Polkadot için net tahminlerde bulunmasa da şu anki fiyatından yıl sonuna kadar 3x potansiyeli gördüğünü belirtiyor. Polkadot’ta görülecek seviyelerin uzun vadede 95 doları aşacağı ve 2022 yılında Tap seviye olan 150 doların görüleceğine dair sinyaller yakaladığını belirtiyor.

Analistin Cardano (ADA) Tahmini Değişti

Analistin Cardano (Ada) Tahmini Değişti

Bilindiği üzere kripto paralar, beklenenden daha iyi performans ya da daha düşük performans gösterebiliyor. Aynı durum Cardano için de geçerli oldu ve söz konusu kripto para beklenenin çok daha ötesinde başarılar elde etti. Popüler analiz Ada coin için 3 ve 5 dolar arası bir tahminde bulunmuştu. Bu tahmini yenileyen analist, kış aylarında ve önümüzdeki dönemlerde görülecek en net seviyenin 10 dolar olduğunu işaret etti.

Cardano’nun çok daha iyi performans gösterebileceğine inanan analist, ilk hedefin 10 dolar olduğunu açıklarken, ardından görülecek seviyelerin 12$, sonrasında da 15$ olacağını vurguladı.

Yükselişe Geçecek Coinler: ZIL, XRP ve LINK Fiyat Tahminleri

Analiste göre yükselişe geçecek coinler Eylül ayında oldukça sağlam adımlar atabilir. Uzun vadede çok daha iyi seviyeleri beklediğini bildiren analist ilk olarak ChainLink’e değindi. LINK’in sıradaki hedefinin 50$ olduğunu uzun vadede ise 100$ olduğuna dikkat çekti. Aynı şekilde Ripple için tahminlerini bildiren analist, önünüzdeki aylarda SEC ve Ripple davasına bağlı olarak düşüş beklediğini ancak XRP’ın onu şaşırttığını dile getiriyor. XRP için ilk olarak 5$ bandına dikkat çeliyor. ZIL için tahminlerini aktaran Poppe, 0.80$ bandının kış aylarında aşılacağından emin. Aynı şekilde uzun vadede beklediği fiyatın da 1$ üstünde olduğunu belirtiyor.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu