BitcoinAnaliz

Bitcoin Analizi: Ünlü Analist Bu Hafta Beklenen Seviyeleri Açıkladı

0
(0)

Bitcoin analizi ile popüler olmuş Mike Jenkis, lider kripto para birimine ilişkin beklenen seviyeleri bu hafta için yorumladı. Lider kripto para haftanın ilk gününde 44.344$ civarında seyrediyor. Analiste göre Bitcoin (BTC) yeni bir haftaya riskli bir yerde başlıyor. 45.000 doların altında ve bazı önemli hareketli ortalamaların altında bulunması, korku yaratıyor. Peki, BTC’nin sıradaki hedefi ne olacak?

Bir dizi kaldıraçlı pozisyon gevşemesinin, piyasayı 42.800 dolara zorlamasından neredeyse bir hafta sonra, Bitcoin sonraki toparlanmasının çoğunu düzeltti. Hafta sonu bir paradigma kayması yoluyla çok az yükseldi ve şimdi aşağı yönlü hareket sağlam bir şekilde yerinde bulunuyor. BTC/USD’nin bir haftada %13 düşmesiyle analist Jenkis, önemli seviyelere Bitcoin yorumları ile açıklık getiriyor.

Bitcoin Grafik Analizi ve Genel Piyasa Durumu

Bitcoin Grafik Analizi Ve Genel Piyasa Durumu

Bitcoin grafik analizi yorumlarına geçmeden önce piyasayı yorumlayan analist, önemli nüansları okuyuculara aktarıyor. Eylül ayının ilk yarısında Bitcoin’in sıkıntılarına eklenen satış baskısının ardından hisse senetlerinin bu hafta daha iyi performans göstermesi analistlerce bekleniyor. Analiste göre, hisse senetlerinin Mart 2020’deki Coronavirus salgınından bu yana piyasaları karakterize eden bir trendi sürdürerek toparlanabilir. Bu durum, Bitcoin’de hafta başında bir miktar gerilemelere sebep olabilir.

Öte yandan Bitcoin’in makro trendlerle olan genel ilişkisi, geçtiğimiz yıl içinde giderek daha fazla sorgulanmaya başlandı. Bununla birlikte, Eylül ayındaki Federal Rezerv Jackson Hole sanal zirvesinde kanıtlandığı gibi, sisteme yönelik şoklar BTC fiyat hareketini etkilemeye devam ediyor.

Bitcoin Teknik Analizi

Bitcoin teknik analizi verilerine göre RSI şu anda 36 civarında al sinyali verirken, MACD göstergesinde aşağı yönlü kesişim gerçekleşti ve fiyat bir miktar düşüş gösterebilir. Analiste göre, 42.061$ güçlü destek alanıdır. Bu alan üzerinde seyretmesi Bitcoin’i bir süre daha idare edebilir. Ancak lider kripto paranın bu alana doğru ilerlemesi haftanın 2. Ve 3. Gününde çoktan gerçekleşmiş olabilir.

Yükselecek Coinler: Analistlere Göre Eylül’de Artacak 5 Altcoin! 0 (0)

Yükselecek Kripto Paralar: Eylül 2021 Fiyat Tahminleri 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bitcoin ileride değerlenecek olan bir coin. Bu tarz haberlerin daha fazla paylaşılmasını istiyoruz. Makaleyi oldukça başarılı buldum. Yatırım için böyle bir analize ihtiyacım vardı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu