Genel

Monsta Coin Geçen Haftanın En İyi Meme Token’ı Oldu!

0
(0)

Monsta Coin 1 Temmuz 2021 tarihinde piyasaya sürülmüş bir şaka tokenidir. MONSTA diğer meme tokens’lardan çok daha iyi performans sergiledi ve saatler içerisinde günlük kazancını %112 oranında arttırdı. Bu yılın ilk çeyreğinde meme tokens’ların babası olarak tabir edilen Dogecoin önderliğinde, tüm şaka tabanlı altcoin’ler revaçta idi.

Ardından Mayıs ayında yaşanan büyük düzeltmeler ve Temmuz’da süregelen toparlanma süreciyle, çoğu altcoin Bitcoin hareketine bağlı olarak pozitif yönde seyrini sürdürdü. Ancak lider şaka token’lardan Shiba Inu ve Dogecoin, istenilen performansı gösteremedi. Cake Monster ise kısa sürede günlük kazancını katlayınca, yatırımcıların dikkatini çekti.

Meme Token Piyasası Çöküşe mi Geçti?

Dogecoin başta olmak üzere 2021 yılına birçok şaka tokeni damga vurdu. Gerek Elon Musk’ın sayesinde gerekse yeni akıma uyan birçok yatırımcı sayesinde, şaka tokenler büyük çıkış sağladı. Doge geçen ay %36.5 oranında kazandırdı. Fakat hafta boyunca %13 oranında düşüş gözlemlendi. Şu anda 0.28$ civarında işlem görüyor.

Dogecoin katili olarak piyasaya sürülen Shiba Inu da farksız bir performans sergilemedi, Shiba son 1 ay içerisinde yalnızca %16 kazandırdı. Şu anda 0.000007104$ civarında işlem görmekte. Uzmanlar, şaka token’lara olan ilginin azaldığını belirtiyor. Bunun yanı sıra birkaç analiz sistemi, cüzdanlardan çeşitli şaka token’lerin çıktığını aktardı.

Cake Monster (Monsta Coin) İlk Günden Çoğu Kriptoyu Solladı

Cake Monster (Monsta Coin) İlk Günden Çoğu Kriptoyu Solladı

Cake Monsta coin şaka tokeni olarak 1 Temmuz 2021 tarihinde piyasaya sürüldü. O dönemden bu zamana %112 oranında kazandırdı. Şu anda kademeli olarak düşüş gösteriyor ve 0.002946 dolardan fiyatlanıyor. Yeni bir proje olarak piyasada var olan Cake Monster, diğer meme tokens’lardan daha iyi performans sergiliyor. Uzmanlara göre ise bu yükselişin belirgin bir nedeni bulunmuyor.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu