AltcoinAnalizBlockchainCoinKolay Özel

Dogecoin Yorum: 2021 Sonunda Zengin Edebilir mi?

3
(4)

Popüler altcoin birimi Dogecoin yorum ve şaşırtan analizleriyle zirveye oturmuş durumda. Öte yandan Elon Musk’ın devamlı DOGE ile alakalı Twitter’da paylaşımda bulunması, altcoini daha da popüler kıldı. Söz konusu kripto para birimine bazı kesimlerce olumsuz bakılsa da, kimi analiste göre bu birim son derece parlayacak gözükmekte. Peki, uzun vadede dogecoin ne olur? Hangi seviyeler fiyat hedefinde yer alıyor?

Dogecoin çoğu yatırımcının korkarak yaklaştığı birimler arasında yer alıyor. Özellikle Musk’ın dilinden düşmeyen DOGE, ani iniş çıkışlarla yatırımcılarına kumar heyecanını tattırıyor. 2021 senesinin başında 0.036 TL ile işlem görürken, yazının hazırlandığı sırada 4.28 TL bandından işlem görmekte. Yalnızca bu yılın birkaç aylık döneminde %6.000 oranında bir artış gördü ve bu muazzam formunu ileriki yıllarda da sürdürmek istiyor. Peki, bu gerçekten mümkün olabilir mi? Ünlü trader bu konu hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. İşte tüm detaylar…

Dogecoin Yıl Sonunda 5 Dolara Ulaşabilir mi?

Dogecoin Yıl Sonunda 5 Dolara Ulaşabilir Mi

Popüler altcoin, geçen hafta %47 oranında artış yaşadı ve kripto merdiveninde 4. En değerli kripto para olmayı başardı. DOGE, kripto piyasasının devleri XRP, LTC, Bitcoin Cash, Tether, Cardano gibi sağlam projeli birimleri geride bırakmış oldu. 13 Mayıs günü ise 0,60 dolar üzerinde işlem gördü ve piyasa değerini 78 milyar dolara çıkarmayı başardı.

DOGE’nin bu etkileyici performansı karşısında pek çok trader farklı yorumlarda bulundu. Şu anda dev kripto para birimleriyle çarpışan DOGE’nin daha da parlayacağı bazı kesimlerce öne sürülmekte. Fakat çoğu yatırımcıya göre ise DOGE coin tam bir kumar olarak görülmekte.

Kripto para uzmanı Mr. Oak ise bu konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Sözlerine Dogecoin yorum ve görüşlerine tahminlerini de ekleyerek, şaşırtan iddialarda bulundu. Peki, Mr. Oak’a göre 2021 sonunda Dogecoin ne olur? Oak’a göre DOGE bu yılın sonuna gelmeden önce bile, 5 dolar ve üstüne çıkabilecek potansiyele sahip olduğunu belirtti.

Mr. Oak’tan Uzun Vadeli Dogecoin Yorumu

Dogecoin Yorumu

Dogecoin grafik ve coinin piyasadaki durumuna göre yorumda bulunan Oak çarpıcı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Oak’a göre bu yılın sonuna kalmadan DOGE 5 dolar ve ötesini rahatlıkla aşabilir denildi. Bu düşüncenin temel nedenleri arasında Musk’ın attığı Tweet’lerin etkisi düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde Musk; Twitter hesabı üzerinden yayınladığı ankette “Tesla DOGE’yi bir ödeme aracı olarak kullanılmalı mı?” sorusunu sormuştu. Paylaşımın ardından fiyatında yükselmeler yaşayan DOGE, bu projenin gerçekleşmesiyle, acaba daha da yükselir mi? sorusunu akıllara getirdi.

Mr. Oak bu anketi de baz alarak, popüler kripto para biriminin böyle bir ortaklıkla buluşması halinde çok daha iyi yerlere geleceğini öngörmekte. Usta analiste göre DOGE bu hedefi ve daha fazlasını gerçekleştirebilecek potansiyele sahip. Ancak diğer uzmanların Dogecoin yorum ve görüşlerine göre; DOGE teknolojisi ve faydası, BTC ve ETH ile karşılaştırıldığında “ikinci sınıf” olarak nitelendiriliyor.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3 / 5. Oy sayısı: 4

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu