AltcoinAnalizBitcoinCoinKolay Özel

Dogecoin Yatırımcıları Şokta: O Borsa İşlemleri Durdurdu!

4.2
(5)

Dogecoin, son dönemlerin en çok araştırılan kripto para birimlerinden birisidir. Yaptığı sıçramalar ile birçok yatırımcının işlem kaynağı haline de gelmiştir. Kısa sürede büyük gelişme gösteren Dogecoin, kısa zamanda listelere girmeye başladı. Hatta büyük kripto para borsası olan Binance listeleri de bu listeler arasında yer alıyor.

Binance borsasında hareketli dalgalanmaları ile sürekli dikkat çekerken aynı zamanda Binance listelerinin üst sıralarında yer alıyordu. Ancak birkaç gün önce Binance kripto para borsasının yaptığı açıklama yatırımcılar şok oldu. Binance, Dogecoin para çekimlerini bir süre askıya aldığını yatırımcılara açıkladı. Bu açıklamalar Dogecoin işlemleri yapan yatırımcıları oldukça şaşırttı.

Dogecoin Nedir?

Dogecoin Yatırımcıları Şokta: O Borsa İşlemleri Durdurdu!

Adını Shiba İnu cinsi olan bir köpekte almış olan Dogecoin, Bitcoin borsasına esprili isim ile giriş yapmış coindir. Açık kaynaklı dijital para birimi olmakla birlikte tıpkı diğer bitcoinler gibi alım ve satım işlemlerine açık bir coindir. Tıpkı diğer bitcoin birimleri gibi tüm işlemleri blockhain veri tabanında kayıtlı halde tutar.

Her bir coin aynı zamanda bir token değerine sahip olmakla birlikte bu token’lerin gerçek bir değerde değildir. Bu nedenle de bir işlemci olarak sahip olduğunuz bu varlıkları sattığınızda ya da bu varlıklar üzerinden alım yaptığınızda tüm bu işlemler blockhain tabanında not olarak kaydedilir. Dolayısıyla da güvenilir ve doğru hamleler ile yatırımı güçlendirebilecek coinlerden birisidir.

Dogecoin Yorum

Dogecoin Yorum

Analistlerin sürekli ve düzenli olarak yaptığı analizler sonucunda gelecek vaat eden bir coin olduğu aşikar olarak görünüyor. Büyük sıçramaları üzerine rekor üzerine rekor kırması işlemciler gibi yatırımlarında dikkatinden kaçmıyor. Analistlerin ve araştırmacı ekiplerin yaptığı yorumlara göre yükselişe devam edeceği ifade ediliyor.

Paribu ve Binance gibi büyük kripto para borsalarının listelerinde yer alan Dogecoin, işlem yapılabilir coindir. Ancak son günlerde çıkan Binance haberleri işlemcileri büyük oranda üzerken aynı zamanda Dogecoin işlem oranlarında da bir düşüş olmasına vesile olmuştur.

Binance’den Dogecoin’e Askı Geldi

Dogecoin Yatırımcıları Şokta: O Borsa İşlemleri Durdurdu!

Birkaç gün önce Binance, önemli bir açıkla yaptı. Bu açıklamada küçük bir sorun olduğunu dile getiren Binance, detaylı açıklama vermedi. Ancak son sürüm güncellemesinden sonra Doge ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Küçük sorunun Doge ile ilgili olduğunu açıkladı ve bu sorunun para çekme ile ilgili olduğunu ifade etti. Ardından bu sorun çözüme kavuşturulana kadar Dogecoin para çekme işlemlerinin bir süre durdurulduğunu ifade etti.

Yapılan açıklamalarda Binance ile Doge ekibinin ortak olarak onarma çalışmalarına devam ettiği de belirtildi. Tüm bu gelişmeler ise bazı kullanıcılar tarafından Binance borsasına karşı ciddi bir tepkiye neden oldu.

Binance, daha öncesinde işlemcilere sormadan çekme işlemi başlatmıştı. Şimdi de işlemcilerin rızası olmadan çekim işlemlerini durdurması yatırımcıların ciddi tepkisine yol açmış durumda. Şimdilerde ise yatırımcılar, para çekme işlemlerinin ne zaman açılacağı konusunda merakla bir açıklama bekliyor.

Binance’den Dogecoin Son Dakika Haber

Bu aralar hem işlem hacmi hem de borsa hareketleri ile gündemdeki yerini koruyan coinlerin başında Dogecoin geliyor.  Kripto para borsasını sallayan son haber ise Binance’den geldi. Binance, Dogecoin para çekme işlemini durduğunu açıkladı. Bunun üzerine bir açıklama da Twitter hesabından geliştiricilerden geldi. Açıklamalar yetersiz ücretlerin olduğu yönünde. Ayrıca yapılan Tiwitter açıklamasında Dogecoin ağ yükseltmesinin eski işlemleri körüklediği anlaşılmıştır.

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalara göre Binance ile takılmış işlemler için tekrar iletişime geçildi. Bu iletişim süreci sonrasında Binance ile bu kripto para birimi arasında bir uzlaşma yapılmaya çalışıldığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ancak henüz Binance tarafından işlemcilerin yüzünü güldürecek bir açıklama gelmedi.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.2 / 5. Oy sayısı: 5

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu