Analiz

Meme Coinler Yükselir mi? İşte Popüler Şaka Token Analizleri

5
(4)

Bugün sabah saatlerinden bu yana Bitcoin ufak çaplı yükselişini sürdürüyor ve meme coinler de bir miktar düşüş hakim. Şaka tabanlı kripto paraların lideri Dogecoin, 3 kasım itibariyle 0.27 dolardan fiyatlanıyor. Dogecoin katili olarak bilinen Shiba Inu (SHIB) 0.0000065 dolardan fiyatlanıyor. Her iki kripto para da bir miktar düşüş gösterdi. Bu durumun nedeni olarak piyasadaki iyi çıkış yapan diğer projelerin ön plana çıkmış olması öne sürülmekte.

Uzmanlara göre şaka tabanlı kripto paralar kısa süre içerisinde yine yükselişe geçebilir. Ancak şu sıralar bir düzeltme aşamasından geçtikleri de aşikar. Peki, şaka tabanlı coinler yükselir mi? İşte uzman analistlerden güncel grafik yorumları…

Bitcoin Yükselişi Sürer mi? BTC’nin Piyasaya Etkisi

2 Kasım sabah saatlerinde BTC fiyatı 30 bin dolarlık desteği kıramadı ve buradan güçlü bir destek aldı. BTC fiyatı 59.500$ günlük düşük işaretlemesi ile bu psikolojik seviyeyi aştı ve hızlı bir şekilde 62.000$’lık alana yöneldi. 3 Kasım itibariyle de 63 bin dolara ulaşmayı başardı ve şu anda 63.046$ civarında fiyatlanıyor.

Bitcoin Yükselişi Sürer Mi Btc’nin Piyasaya Etkisi

Şaka tabanlı coinleri değerlendirmeden önce, lider kripto paranın durumuna göz atmak gerekiyor. BTC’nin bir sonraki hedefi 64.895$ olacaktır. Lider kripto para 460.000’lük psikolojik seviyenin desteğine ve paritenin %100 fib. seviyesine geri gelmesine güveniyor. Bu nedenle kısa süreli yatay seyir gündeme gelebilir. BTC’de izlenecek destek ve direnç alanları ise aşağıdaki gibidir:

Destekler: 59.500$ – 59.191$ – 57.620$

Dirençler: 63.846$ – 64.895$ – 66.098$

DOGE/USD Paritesinde Son Durum

Doge-Usd Paritesinde Son Durum

Meme coinler arasında yer alan DOGE’nin oranı dünden bu yana neredeyse değişmedi. DOGE, en fazla likiditenin olduğu bölge 0.2405 dolar ile 0.3495 dolar direnç arasındaki kanalda işlem görmeye devam ediyor. Şu anda, ne boğalar ne de ayılar, düşük işlem hacmiyle de teyit edilen girişimi ele geçirmedi. Bu durumda, uzmanlardan gelen daha olası senaryoya göre; bölgede 0.28 dolar civarında yatay işlem görmeye devam edebilir.

Meme Coinler

Bahsi geçen kanal içerisinde ayrıca daralan bir üçgen oluşumu göze çarpıyor. Bu üçgenin çalışması durumunda alt ve üst çubukların pozisyonları takip edilebilir. Şayet alt çubuktan kırılım meydana gelirse, en az 0.24$ civarına kadar düşüş gelebilir. Şayet üçgenin yukarı bariyerinde bir kırılım meydana gelirse, fiyat bir sonraki hedefi olan 0.34$ civarına ulaşmaya çalışacaktır. DOGE, yazım zamanında 0.2728 dolardan işlem görüyor.

SHIB/USDT DOGE’den Daha Fazla Düşüş Kaydetti

Shib-Usdt Doge’den Daha Fazla Düşüş Kaydetti

Meme coinler listesindeki SHIB oranı son güne göre %3,23 düştüğü için bugün en büyük kaybeden oldu. SHIB de geniş bir yelpazede yer aldığı için DOGE’ye benzer şekilde işlem görmektedir. Satış hacmi düşük, bu da daha fazla büyümenin düşüşten daha olası olduğu anlamına geliyor. Sırasıyla, devam eden eğilim devam edebilir. Böylece Dogecoin katili, keskin bir hareket için daha fazla desteği arkasına alabilir.

Satış Hacmi Düşük

SHIB/USDT grafiğinde RSI 46 seviyesinde ve MACD çubukları paralel olarak aşağı seyrediyor. Shiba şu anda 0.000065$ civarındaki destek alanında tutunmaya çalışıyor. Bu alandan aşağı kırılımın meydana gelmesi, fiyatı 0.000064$’lık alana geri çekebilir. Ancak tersi bir durumda fiyat 0.000065$ civarından yukarılara, ilk hedefi olan 0.000074$ civarına itebilir.

Safemoon Yükselecek mi? Güncel Safemoon Grafik Analizi

Safemoon yorum ve öngörülerini aktaran kripto para analistleri, Safemoon’da birtakım seviyelere dikkat çekiyor. SafeMoon fiyatı, geçen haftaki %200’ün üzerindeki muazzam rallinin ardından aynı hareketi tekrar takip edebilir denilmekte. Uzmanlara göre Safemoon, %35’lik bir artış gösteren bir görünüm sunuyor. Bununla beraber direnç görevi gören teknik modelin üst trend çizgisini kırmayı başarırsa, bu hedefini daha da yukarı taşıyacaktır.

Safemoon Yükselecek Mi Güncel Safemoon Grafik Analizi

Meme coinler listesinde olmayan ancak yükseliş vadeden bir başka BSC coin’i de Safemoon oldu. SafeMoon fiyatı, 4 saatlik grafikte düşen bir kama modeli oluşturdu. SAFEMOON alıcıların oluşturduğu teknik modelin üst sınırını aşana kadar, alıcılara karşı direnç olarak hareket edebilir ve grafik deseninde açıkça tanımlanmış teknik seviyeler arasında yanlara doğru hareket edebilir.

Uzmanların yorumlarına göre şekillene Safemoon analizi verilerine göre; Düşen kama oluşumu Safemoon fiyatını %35 oranında bir artışa sürükleyebilir. Yükseliş görünümü meydana gelen Safemoon’da, yalnızca alıcılar grafikte 0.0000497$’lık üst trend çizgisini aşmalıdır.

Yükselecek Meme Coinler: Dogelon Coin Hedef Fiyatı

Dogelon Mars son zamanlarda ciddi oranlarda yatırımcılarını kazandırdı. Dogelon Ekim ayında %3.780 kazanç getiren en iyi şaka tabanlı kripto paralardan biri oldu.

Dogelon yorum ve analizlerini aktaran uzmanlara göre söz konusu kripto para ralli ile birlikte yükseliş göstermesiyle şu sıralar bir miktar düşüş gösterebilir. CoinGecko verilerine göre 1 Ekim’de 0.00000005$ civarında iken, 1 Kasım itibari ile 0.00000229$ civarına kadar ulaştı. Bu da tam 1 aylık süreçte yüzde 3 binin üzerinde kazanç getirdiğini işaret ediyor.

Yükselecek Meme Coinler Dogelon Coin Hedef Fiyatı

Söz konusu artışla bir ayda piyasa değeri 36 milyon dolar iken, 1.19 milyar dolara kadar çıktı. Bu durum market sıralamasında onu 92. En büyük kripto para birimi haline getirdi. Ekim ayında, Shiba Inu ve Dogecoin birimleri de büyük ölçülerde kazandırdı. Dogelon için yorumlarını aktaran uzmanlara göre, söz konusu kripto para yıl sonuna kadar kademeli artışlarına devam edebilir. Şu anda $0.000001459 civarında seyreden kripto paranın, 0.0000019$ civarına ulaşması bekleniyor.

 

 

Kripto Para Analizi: SafeMoon, Dogecoin ve Stellar Teknik Analizi 5 (4)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 4

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu