AltcoinAnaliz

Ethereum Yorum: 2022 İçin Kritik Seviyeler Geliyor!

0
(0)

Ethereum yorum, analist tahminleri 2022’de ETH artışı olabileceğini, 3.420 dolarlık direncin istikrarlı yükseliş için önemli olduğunu konu alıyor. Ethereum, kripto para piyasasının en güçlü ikinci varlığı olarak tercih edilirlik düzeyini korumaya devam ediyor. ETH balinalarının birikim amaçlı satın alım işlemleri ardından piyasa arzı düşen ETH, uzman analistlerin radarına bir kez daha takıldı. Analistler geleceğe yönelik artış senaryolarını ele almaya yöneldiler.

Ethereum 2022’de Değer Kazanabilir mi?

ETH 2022’de artar mı sorusunu ele alan analistler teknik ve temel analizleri ardından sundukları yorumlarda, artış olasılığının yüksek olduğunu belirttiler. Dünyaca ünlü analist Aayush Jindal’a göre, ETH kritik direnci aşması halinde yükseliş ivmesini hızlandırabilir.

Ethereum 2022’De Değer Kazanabilir Mi

Ethereum 13.01.2022’de 3.250 dolarlık direnç bölgesini kırarak hızlı bir artış başlattı. Ardından 3.300 dolarlık düzeyi geride bırakarak, 100 saatlik basit hareketli ortalamayı kırmayı başardı. Bu hareketler ardından Ethereum yorum ve tahminlerinde pozitif ifadeler gündeme yansımaya başladı. Uzmanlar ETH/USD grafiğinde 3.300 dolarlık noktaya yakın bulunan yükseliş trendi çizgisinin oluştuğunu belirttiler.

Eth-Usd Grafiği

Aaysh Jindal yorumlarında ETH’nin 3.380 dolar üzerine hareket etmesi halinde yükselişin hız kazanabileceğini belirtti. Bu yükselişin yaşanması halinde bir sonraki önemli direncin 3.420 dolar olacağını açıklıyor. Jindal’a göre, Ethereum fiyatı, Ocak ayı içerisinde 3.420 dolarlık ikinci direnci kırmayı başarırsa, 3.500 dolar seviyesine ve ardından 20222 içinde 3.550 dolar seviyesine çıkış yapabilir.

Ethereum 2022 Yorumları Nasıl Şekillendi?

Ethereum 2022 Yorumları Nasıl Şekillendi

ETH 2022 yorumları, ETH geleceğinin parlak olduğunu belirten ifadeleri içeriyor. 2022 yorumlarında ETH’nin yeni işbirlikleri ve balinaların gerçekleştirdiği ETH birikimi konu alınıyor.

2022 senesine ETH için önemli bir gelişme damga vurdu ve bu gelişme ETH yatırımcılarının geleceğe umutla bakmasını sağlıyor. Çünkü kripto para projeleri için başarılı iş ortaklıkları gayet önemli. Ethereum tabanlı proje geliştirme şirketi ConsenSys, ödeme devi Visa ile merkez bankası dijital para birimlerini geleneksel finansa uygun kılmak amacıyla ortaklığa imza attı.

Visa şirketi artık CBDC bağlantılı kartı ile kripto cüzdanını entegre edenlere, Visa’nın geçtiği işletmelerdeki alışverişte ödeme yapabilme şansı sunacak. Uzman analistler yorumlarında bu gelişmenin Ethereum projesi için son derece önemli ve güven yükseltici olduğunu belirttiler. Gelişmenin ETH satın alım taleplerine pozitif etki sağlaması bekleniyor.

Ethereum Hangi Koşulda Değer Kaybedebilir?

ETH değer kaybeder mi sorusuna yanıt arayan analistler, ETH’nin grafikler üzerinde izlediği yolu ele alıyorlar. Uzman analist Jindal’a göre ETH, 2022 Ocak ayı içerisinde 3.380 ve 3.400 dolar bandı üzerine hareket başlatmazsa, kısa vadeli bir düşüş yaşayabilir. Çünkü bu durumda yükselişe destek olabilecek dirençlerin kırılmasına yönelik eylem gerçekleşemez.

Uzman analist 2022 ETH grafiği ele alındığında, 3.206 dolardan 3.412 dolara doğru gerçekleşen yukarı yönlü ivmenin %50 Fib izleme seviyesine yakın olduğunu açıkladı. 3.300 dolarlık seviyenin altında ise aşağı yönlü kırılan trend çizgisi modelinin oluşabileceğini belirtti. Uzman analiste göre ETH bir kez daha 3.300 dolara hareket ederse, 2022 içinde 3.200 dolar seviyesine kısa vade kapsamında gerileyebilir. Ancak 3.380 ve 3.400 bandı arasında kalmayı başarırsa bu düşüş senaryosunun gündeme gelmesi zorlaşıyor.

Ethereum 2023 Yorumları Ne Yönde?

Ethereum 2023 Yorumları Ne Yönde

ETH 2023 yorum ve fiyat tahminleri, değer kazanımını işaret ediyorlar. Uzman analistler ve fiyat analiz platformları ETH’nin özellikleri sayesinde talep görmeye devam edebileceğini savunuyorlar. DEFİ ile bağlantılı yapısı, pasif gelir elde etme şansı, başarılı iş ortaklıkları, piyasanın en büyük ikinci kripto parası olması, merkeziyetsiz uygulama yaratma imkanları, ETH’nin popülerliliği yükselten faktörler olarak kayda geçiyor.

PricePrediction fiyat analiz platformunun analizine göre Ethereum fiyatı, 2023 senesinde 8.266 dolar seviyesine kadar çıkış sağlayabilir. Platform ETH’nin uzun vadede önemli bir başarı elde edebileceğine yönelik tahminde bulunuyor. Uzman analist Coin Breau ise ETH Coin’in 2023 senesinde 6 bin dolarlık fiyatı görebileceğini 2021 senesi Ethereum yorum başlığı içerisinde ele aldı.

Polygon (MATIC Coin) Ethereum Killer Mı? 0 (0)

ETH Yorum: ETH Düşüşün Yarısını Toparladı, Yükseliş Geliyor mu? 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu