Genel

Popüler Kripto Para İlk Kez Ethereum’u Geçti!

4.5
(2)

MATIC coin ETH ölçeklenebilirliğine odaklanan Blockchain ağı olarak biliniyor. Bugün ise önemli bir dönüm noktasına girdi. Popüler altcoin birimi ilk defa günlük aktif adres sayısında, Ethereum Blockchain’i solladı. Polygon projesinin kurucu ortağı Mihailo Bjelic, bu gelişmeyle alakalı düşüncelerini resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Bjelic: “ Ekosistemimizi geliştirmek için çalışıyoruz…”

Popüler kripto para birimi Polygon (MATIC) kurucu ortağı Mihailo Bjelic, son gelişmeyle alakalı düşüncelerini Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Ünlü kurucu uyguların şu sözleri kullanarak ifade etti:

“Polygon için bir başka büyük kilometre taşı! İlk kez günlük aktif adreslerde Ethereum L1’i gölgede bıraktık! Bu sadece başlangıç. Teknolojimizi geliştirmek, ekosistemimizi güçlendirmek ve benimsemeyi artırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Dünyayı Ethereum’a getirelim!”

Ethereum’un En Büyük Rakibi MATIC Olabilir mi?

Ethereum’un En Büyük Rakibi Matic Olabilir Mi

Son zamanlarda MATIC coin haberleri ve olumlu gelişmeleri ile karşılaştığımız MATIC, teknolojisini geliştirmek adına faaliyetlerini sürdürüyor. Bu durumu yorumlayan uzmanlar ise, MATIC’in ETH karşısında güçlü bir rakip olduğunu dile getiriyor.

Polygon Blockchain, ETH tabanlı altcoin projelerini birbirine bağlamak amacı ile tasarlanmış bir protokol olarak biliniyor. Bu özelliği sayesinde çok zincirli ETH ekosistemini inşa ediyor. Ayrıca L1 Blockchain olan ETH’yi ölçeklenebilirliğine bir çözüm yolu sunuyor.

Matic Coin Haberleri

Esasen MATIC sessiz bir kripto para projesi gibi görünse de, bu yıl büyük gelişmelere imza attı. Özellikle son birkaç aydır kurumsal yatırımcıların büyük çoğunluğu MATIC projesini benimsemeye başladı. Fonlarla da destekleme alan kripto para projesi, çoğu ünlü trader tarafından da tercih ediliyor.

MATIC Coin Fiyatı ve Güncel Grafik Verileri

Son dönemde gelen Polygon haberleri ile kripto para şu anda 1.07$’da işlem görüyor. Son 24 saatte %0.30 oranında artış kaydetti.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu