AnalizGenel

ETH Yorum: ETH Düşüşün Yarısını Toparladı, Yükseliş Geliyor mu?

0
(0)

ETH yorum son birkaç gündür merak ediliyor. Zira haftasonu düşmeye başlayan kripto paralar, hala kırmızı renkten kurtulabilmiş değil. Ethereum fiyatı ise-%12,2 düşüş göstermişti, ancak kaybının neredeyse yarısını geri almayı başardı. Şu anda düşüş göstergeli Ichimoku koşulları devam ediyor ve daha fazla kayıp olabileceğinin sinyalini veriyor. Şu anda Ethereum fiyatı 3073$ bandında seyrediyor.

Ayılar ETH Fiyatını 2500 Dolara Getirebilir mi?

Ayılar Eth Fiyatını 2500 Dolara Getirebilir Mi

ETH yorum tl analizine göre lider altcoin şu anda 2664 TL civarında seyrediyor. Ethereum fiyatı, geniş bir silkelenme aşamasına geçti.  Tüm kripto ve kripto dışı pazarları takip etmeye devam eden ETH, 2.900 dolarlık seviyeyi hedefliyor olabilir. Uzmanlara göre ise, Ethereum ayıları bu girişimde başarılı oldu ve şimdi 2.500 dolara fiyatı çekmeye hazırlanıyorlar.

Ek olarak, önemli düşüş eğilimi gösteren Ichimoku grafiği, fiyat düşüşünü işaret eden emareleri barındırıyor. Uzmanların yorumuna göre ise, FED toplantısına kadar ETH fiyatı düşüşlere kapılabilir.

Ethereum’da 3.350$ Neden Önemli?

Ethereum’da 3.350$ Neden Önemli

Uzmanlardan gelen ETH yorum analiz verilerine göre; Osilatörler fiyatların düşmeye devam edeceğini gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi, boğa piyasasında son aşırı satım durumunu muhtemelen aşacak bir alanda ve 40 civarında bulunuyor. Ek olarak, Optex Bantları henüz bir alt ekstremiteye ulaşmamıştır. Bu nedenle, Ethereum fiyatının mevcut osilatör değerleriyle örtüşmediği görülüyor.

Ichimoku sisteminde ise farklı detaylar mevcut. Ichimoku sisteminde, ileride net bir düşüş meydana gelmesi için tek bir koşul bulunuyor. Ayıların bu aşamada Chikou Span’ı şamdanların altına indirmek için Ethereum fiyatını 3.087 $’ın altına düşürmesi yeterli olur. Ya da bu seviyeden veya altında kapatmanın meydana gelmesi gerekebilir.

ETH fiyatının düşmemesi adına, bu senaryonun gerçekleşmemesi gerekiyor. Bu durumda da boğalar, Ethereum fiyatını en az 3.350 dolara kapatmak için Chikou Span’ı şamdanların üzerinde kapanışa ortam hazırlamalıdır. Bu da mevcut düşüş senaryosunu geçersiz kılacaktır.

 

Ethereum 2.0 Nedir? 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu