AltcoinNasılNedir

Covesting (COV Token) Nedir? 2022-2023-2025 Geleceği

0
(0)

Covesting (COV Token)

Covesting (COV Token) yatırımcıların göz bebeği olarak kripto para piyasasında yer alıyor. Bu sayede farklı projeler birbirlerine destek olarak yatırımların daha kazançlı bir hale gelmesini sağlıyor.

Geliştirilen bu token projesi farklı yatırım stratejilerinin bir araya getirilmesi üzerine çalışıyor. Yatırımcılar da geliştirilen bu platform üzerinden kendilerine uygun yöntemleri bulduktan sonra yatırımlarına yön veriyor.

Covesting (COV Token) Nedir?

Covesting (Cov Token) Nedir

Covesting (COV Token) sayesinde kripto para piyasası daha da orijinal bir hal alacak. Bir token nasıl mı bunu yapıyor?

Bu token projesi yatırımcıların ve strateji yöneticilerinin birbirleri ile iletişim kurmasını sağlayan bir projedir. Küresel çapta hizmet sunmayı hedefleyen Covesting projesi kullanıcıların farklı alım satım işlem ve sözleşmelerine göz atmasına fırsat sunuyor. Böylece kullanıcılar uygun buldukları bir stratejiyi benimseyip uyguluyorlar.

Covesting platformu içerisinde yapılan işlemler için COV Token kullanılmaktadır. COV Token Ethereum tabanlı bir ağ üzerinde kullanılmaktadır. Dolayısıyla da ERC-20 standartlarına uygun olarak hazırlanmış bir akıllı sözleşme sistemini de temsil eder.

Covesting Kurucusu Kimdir?

Adından bahsettirmeyi başaran bu proje Dmitrij Pruglo tarafından tasarlanmıştır. Kurucu üye token projesinin CEO görevini de üstlenmektedir. Finans ve yatırım bankacılığı üzerine 12 yıllık bir mesleki tecrübesi olması ise yatırım için doğru alanda olunduğunun sinyallerini veriyor gibi.

COV Coin Nasıl Alınır?

COV Coin kripto para dünyasında geliştirilen orijinal bir projedir. İçeriği nedeniyle de ilgi çeken bu kripto para nasıl alınır?

Bu kripto para birimini almak için UniSwap veya KuCoin üzerinden işlemler gerçekleştiriliyor. İlgili borsaya giriş yapıldıktan sonra para transferi gerçekleştiriliyor. Ancak borsa üzerinde üyeliğin olmaması durumunda yeni bir hesap oluşturulması gerekiyor. Ardından COV token alım işlemi yapılıyor.

Kucoin borsasından indirimli komisyon oranlarıyla işlem yapmak için aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz

Kayıt Linki

COV Coin Yorum ve Geleceği

Cov Token Yorum Ve Geleceği

Covesting projesi kullanıcıları için kar elde edebilecekleri bir strateji yönetir. Kullanıcılar platform içinden kendilerine yakın buldukları stratejiyi benimseyerek sözleşmeleri kopyalarlar. Kullanıcılar tercih ettikleri yöntemler ile yatırımlarını katarken strateji yöneticileri de bu teşviklerden paylarını alırlar.

Bu proje kullanıcılarına coin stake etme imkanı da sunar. Bunun için kullanıcılar yardımcı programının ve geliştirmenin kilidini açmalıdırlar. Premium hesaplar için 10.000 $’lık COV stake etmek gelir ve kar payını %3’e çıkarır.

Peki COV Coin alınır mı? COV işlem hacmine göre 1182. sırada yer alıyor. ATH değeri 0.541 $ ‘ a ulaştı. Şu ana kadarki en düşük değeri ise 0.510 $ olarak kayıtlara geçmiştir.

  • 2021 – 0.5632907482728 $
  • 2022 – 0.86746775234011 $
  • 2023 – 1.3305827612819 $
  • 2024 – 2.1304559353128 $
  • 2025 – 3.4111688685463 $

Covesting Token Dağıtıyor

Covesting Token Dağıtıyor

Covesting lansmanını kutlamak için kullanıcılarına COV Token dağıtıyor!

Hazırlanan çekiliş ile 50 şanslı kullanıcıya 100 adet COV veriyor. Gereken şartları karşılamak bu çekilişe katılmak için yeterli oluyor.

  • @covesting hesabını Twitter üzerinden takip etmek
  • @covesting hesabından yapılan paylaşımı retweet etmek
  • Telegram topluluğuna katılmak

Siz de Covesting projesinin bu kutlamasına katılarak COV Token kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Tüm yatırımcılara şimdiden bol şans diliyoruz!

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu