AltcoinNedir

Melon Coin (MLN) Nedir? MLN Yorum ve Geleceği

0
(0)

Melon coin son dönemde sıklıkla araştırılan birimler arasında yer alıyor. Özellikle Ethereum tabanına bağlı şekilde faaliyetlerini sürdüren bu coin, pek çok yatırımcının ilgisini çekiyor. Bir sanal varlık yönetim platformu olarak karşımıza çıkan MLN, son zamanlarda kripto paralarda meydana gelen kayıplara rağmen çoğu yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı.

Özellikle Kraken borsasında işlem görmeye başlayan Melon, kripto para yatırımcılarının yine bu borsada sıklıkla trade yaptıkları birimlerden biri durumunda. Bizlerse bugün, başarılı şekilde yükselişlerini sürdüren Melon (MLN) coin hakkında detayları paylaştık. İşte MLN coin ve tüm detaylar…

Melon Coin (MLN) Nedir, MLN Alınır mı?

Melon Coin (Mln) Nedir, Mln Alınır Mı

Melon biriminin yatırıma elverişli olup olmadığını ortaya koymadan önce, birimin tam olarak ne işe yaradığını ve hangi çözümleri sunduğunu paylaştık. Melon, kullanıcıların özel kripto varlık yönetimi araçları oluşturmasına, yönetmesine ve bu birimlere yatırım yapılabilmesine imkan tanıyan, Ethereum ağı üzerine kurulmuş bir projedir.

Platform sayesinde; katılımcıların dijital varlık yönetim stratejilerini açık, rekabetçi ve merkezi olmayan biçimlerle inşa etmelerine, yönetmelerine ve yatırım faaliyetlerinde bulunmaları desteklenir. Kripto para birimi Melon (MLN) olarak piyasaya sürülmüş ve Melon projesinin ana yapı taşlarından biridir. Melon protokolünde kullanım hakkı elde etmek isteyenler, Melon coin’i kullanarak bu haktan yararlanabilmektedir. Peki, Melon coin alınır mı?

Melon birimi, dijital varlık yönetimi için açık, rekabetçi ve merkeziyetsiz bir protokol hizmeti sunar. Bu sebeple özelleştirilebilir olarak oluşturulmuş dijital yönetim stratejilerini kurabilme, yönetme ve yatırımda bulunma işlemleri mümkün hale gelir. Kendine özgü bir işleyişi olan birim, bazı analistler tarafından geleceği parlak görülen birimlerden sayılmaktadır.

Melon (MLN) Coin Kimin, MLN Hangi Ülkenin?

Melon ve projesi ilk kez 2016 yılında ortaya çıkmış, Melonport tarafından inşa edilmiştir. Melonport bünyesinde; Goldman Sachs, Mona El Isa ve Rito Trinker gibi önemli isimler bulunmaktadır. Melonport özel bir şirkettir ve sadece bu proje amacıyla birleşmiş önemli iş dünyasına mensup kişilerden oluşmaktadır. İsviçre merkezli şirket ise2017 – 2018 yılları arasında 1 milyon civarında coin’i dağıtmıştır.

Melon Nasıl Satın Alınır? Hangi Borsada Bulunur?

Melon Nasıl Satın Alınır Hangi Borsada Bulunur

Pek çok yatırımcı MLN hangi borsada var konusunu araştırmaktadır. Melon coin geçtiğimiz günlerde isim değişikliğine gitmiş, ve yeni adını “Enzyme” olarak tüm kripto para dünyasına duyurmuştur. Buna göre Enzyme (MLN) şu anda 10’dan fazla kripto para borsasında sıralanmaktadır. Bu borsalar işlem hacmine göre aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.

  • Binance
  • Coinbase
  • Huobi Global
  • Kraken
  • OKEx
  • SushiSwap

Yukarıdaki borsalara kayıt olan kullanıcılar MLN ticaretine başlayabilir. Ayrıca Melon’a USDT, BUSD, BTC, USD ve ETH gibi farklı işlem çiftlerini kullanarak da satın alabilirsiniz.

MLN Coin Yorum ve Güncel MLN Grafiği

Mln Coin Yorum Ve Güncel Mln Grafiği

Melon birimi son günlerde düşüş seyrinde seyretmesine rağmen, pek çok altcoinden daha iyi durumda olduğu söylenebilir Yazının hazırlandığı sırada Melon coin fiyat 87.51 dolardır. Son 24 saatteki değişimi %11 olurken, piyasa değeri de aynı oranda azalmış ve $157,466,305 bandına gerilemiştir.

Tamamen seyreltilmiş piyasada değeri %11 artmış olup, $159,220,009 civarına ulaşmıştır. Toplam kilitli varlığı ise $55,933,302 civarıdır. 24 saatlik hacmi %12 oranında azalmış ve $17,449,972 bandına gerilemiştir. Maksimum arz bilgisi bulunmayan MLN’nin 1,792,737.63 MLN kadarı dolaşımdadır.

Melon Coin (MLN) Geleceği

Melon Coin (Mln) Geleceği

MLN coin yorum ve geleceği sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. MLN coin için bazı analistler parlak bir geleceği olacağını düşünürken, bazı analistlere göre sadece kısa bir süreliğine bu kadar yüksek fiyatlarda kalabileceğini, ileride popüleritesini kaybedebileceğini düşünmektedir.

MLN ile alakalı yorumlar ikiye bölünmüş olsa da, bizler birimin projesini incelediğimizde geleceği olabilecek birimler arasında yer alabileceğini söyleyebilir. Ancak yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda birime yatırım yapması gerekmektedir. Bu sebeple yukarıda anlatılanlar yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu