Altcoin

BabySun Coin Nedir, BabySun Nasıl Alınır? Yorumu ve Geleceği

0
(0)

Babysun coin, Binance Akıllı Zincirinde çalışan bir kripto paradır. Binance Akıllı Zincirinde, getiri sağlayan bir sözleşmenin, bir sonraki hedefi olarak da bilinmektedir. Özellikle son dönemde markette trend listesine girmeyi başarmıştır. Aslında piyasada oldukça yeni olan birim, alıcıların ilgisiyle hacmini genişletmeye devam etmektedir.

Babysın, BNB yansıma belirteci olarak da adlandırılmaktadır. Otomatik talep özelliğine sahip coin’in, şimdiden birçok hayranı alım işlemlerine başlamıştır. MarketCap verilerine göre token şu anda 0.00056 dolardan işlem görmektedir. Peki, Babysun nasıl satın alınır? Babysun hangi borsada var? Babysun yorumu ve geleceği nasıldır? Tüm soruların yanıtını yazımızın devamında aktardık.

BabySun Coin Nedir, BabySun Token Avantajları Nelerdir?

Babysun Coin Nedir Babysun Token Avantajlari Nelerdir

Babysun, BNB yansıma belirteci olarak piyasa sürülmüştür. MarketCap verilerine göre 5 Ağustos 2021 tarihinde işlem görmeye başlamıştır. Birimin yol haritası incelendiğinde “Q3” aşamasına henüz geçilmediğini görebilmekteyiz. Yani, aktif bir şekilde alım-satımı gerçekleştirilemiyor. Ancak PancakeSwap üzerinden satın almak şu anda mümkündür.

İlerleyen günlerde Twitch ortaklıkları düzenlemeyi planlayan Babysun ekibi, getiri sağlayan bir sözleşme olan BABYSUN’ı stake etme özelliği sunmaktadırlar. Platforma göre stake edilen Babysun birimlerinden BNB kazanabilmek mümkün olacaktır. Ayrıca çok yakında platform içerisinde piyango mekanizmasının getirileceği de belirtilmektedir.

Her alım satım işleminin %10 kadarı alınır ve tüm Baby Sun sahiplerine yeniden dağıtılır. Baby Sun coin’i cüzdanında tutan bireyler, BNB ile ödüllendirilmektedir. Minimum miktar 100.000 adettir. Kazanılan BNB’ler 60 dakikada bir cüzdanlara yansır. PancakeSwap üzerindeki işlemlerin %1 kadarı da likiditeye dönüştürülür.  Birimin şu anda %3 oranında işlem ücreti bulunmaktadır.

BabySun Token Nasıl Alınır?

Babysun Token Nasil Alinir

BabySun nasıl alınır? BabySun tokeni almak için PancakeSwap borsasını kullanabilirsiniz. Bu borsadan birimi almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • MetaMask veya TrustWallet’i indirin ve kurun.
  • Metamask indirmek için: MetaMask(bir tarayıcı uzantısı şeklinde bir kripto cüzdan)
  • Trust Wallet İndirmek İçinTrustWallet (telefonunuz için bir soğuk cüzdan uygulamasıdır).
  • Bundan sonra Binance Smart Chain’i ağ listenize eklemeniz gerekmektedir.
  • Bir borsa üzerinden (Binance, Kraken, Coinbase vb.) BNB satın alın. BNB’leri MetaMask ya da Trust Wallet cüzdan adresinize aktarın.
  • PancakeSwap üzerinden Değiş Tokuş sayfasına gidin. Burada BNB ile BABYSUN birimini değiştirin. Kayma toleransını %10’a ayarlayın.
  • Tüm işlemlerin ardından satım alımla birlikte BABYSUN birimleri cüzdanınıza yansıyacaktır.

Baby Sun Coin Fiyatı

BabySun fiyatı yazının hazırlandığı sırada 0.00056$’dır. Son 24 saatteki değişimi %0 olurken, son 24 saatteki hacmi $283,155’tir. Token’in toplam arz ve dolaşımdaki arz bilgilerine ilişkin bir veri bulunmamaktadır.

BabySun Coin Yorumu ve Güncel Grafiği

Babysun Coin Yorumu Ve Guncel Grafigi

BabySun coin yorum için, birimin avantajlarını ve dezavantajlarını objektif bir şekilde incelemek gerekir.  BabySun’a baktığımızda şu an için çok yeni bir jeton olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle şu anki durumuna yorum yapmak isabetli olmayacaktır. Ancak ilerleyen günlerde ne tarz bir seyir göstereceği de merak edilmektedir.

Yatırımcı yorumlarına göre Babysun, ilerleyen günlerde 0.0075 dolar bandını görebilir. Hatta bu seviyenin de üstünde bir noktada tutunarak, Eylül ayına sağlam bir giriş yapabilir, denilmektedir.

BabySun Coin Geleceği

Babysun Coin Gelecegi

Babysun coin geleceği ileriki yıllar için merak edilmektedir. Babysun geleceği için şu anda iki ana tahmin bulunmaktadır. Tahminler genellikle tecrübeli yatırımcıların yorumlarını içeriyor. Bunlardan ilgi, BabySun’ın yıl sonuna kadar 0.01 dolar bandına ulaşabileceği yönündedir.

Bir diğer tahmin ise Babysun’ın Eylül 2021 sonunda 0.00001 doları görebileceği, ardından kış aylarındaki ralliyle, tekrar şu anki konumuna döneceğidir. Bu senaryolar kesin olmamakla birlikte yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu