Altcoin

Rune Coin Yorum: Rune Yatırıma Değer mi?

0
(0)

Rune coin yorum ve değerlendirmeleri, yatırımcıların bir sonraki hedefleri için rehber niteliğinde olabiliyor. Ancak her kripto paraya dair yapılan yorumlar, kesin sonuçları vermeyebilir. Son dönemde birçok uzman, Thorchain (RUNE) birimine ilişkin yorumlarını aktarıyor. 2021’de yıldızı parlayan Rune için birçok tahmin paylaşıldı.

Birimin, gelecekte yatırıma değip değmeyeceği, uzmanlarca tartışılıyor. Bir kesim Rune’den umutluyken, bir grup analist, RUNE’nin uzak durulması gereken bir kripto para olduğunu aktarıyor. Uzmanların ve kripto para analistlerinin yorumları çoğunlukla bu şekilde oluyor. Bizlerde bugün, tüm bu yorumlardan mantıklı bir yanıt sunanları bir araya getirdik. İşte Rune geleceği ve Thorchain coin yorum

Thorchain (RUNE) Coin Nedir? Avantajları Nelerdir?

Thorchain Rune Coin Nedir Avantajları Nelerdir

THORChain, ekonomik olarak teşvik edilen doğrulayıcılar tarafından güvence altına alınan zincirler arası köprüler ve sürekli likidite havuzları aracılığıyla bir likidite pazarındaki tüm blok zinciri varlıklarını bağlamak için tasarlanmış bir likidite protokolüdür. Tendermint üzerine inşa edilen THORChain, RUNE belirteçlerini bağlamak için gerekli ağ doğrulayıcılarını içeren bir PoS blok zinciri olarak da bilinmektedir.

Rune coin yorum için RUNE’nin özelliklerini iyi tanımlamak gerekir. Bu özelliklerden biri; ekosisteminde iki grup oluşudur. Birincisi kullanıcılar, diğerleri ise likidite sağlayıcılarıdır. Kullanıcılar, jetonları kolayca değiştirmek için THORChain’in çapraz zincir hizmetlerini kullanan ağdaki birincil katılımcılardır. Bu tür alışverişler, likidite havuzları arasında yapılır ve kullanıcı, gaz ücretlerini karşılamak ve değişimin yürütülmesi için bir slip ücreti öder. Kullanıcılar tarafından yapılan takaslar gözetimsiz ve sınırsızdır.

THORChain kullanan ikinci grup, borsaya güç sağlamak için çeşitli havuzlara likidite ekleyen likidite sağlayıcılarıdır. Bu likidite, RUNE jetonları kullanılarak bağlanır ve daha sonra ağ düğümleri tarafından desteklenen ayrı kasalarda tutulur. Bu şekilde sürekli bir likidite havuzu kullanarak THORChain, harici fiyat beslemelerine veya oracle’lara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

ThorChain Nasıl Alınır, RUNE Hangi Borsada Var?

Thorchain Nasıl Alınır Rune Hangi Borsada Var

Rune coin yorum konusundan sonra merak edilen bir konu da, birimin nasıl satın alınacağıdır. Rune birimi şu anda şu borsalarda listelenmektedir:

  1. Binance
  2. FTX
  3. Gate io
  4. WazirX
  5. ProBit

RUNE’yi Binance üzerinden satın almak isteyen bireyler, borsaya kayıt olmalı ve KYC işlemlerini tamamlayarak hesap doğrulaması yapmalıdır. Hesabın doğrulanmasıyla, Binance hesabına, başka borsa hesabından para aktarımı yapılmalıdır. Ardından Binance’deki işlem çiftlerinden birini kullanarak Rune coin’e sahip olabilirsiniz.

RUNE Fiyatı

RUNE Coin fiyat şu anda 8.20$ civarındadır. Son 24 saatte %7.53 oranında artış göstererek bu rakama ulaşmıştır. Piyasa sıralamasında 61. Sırada olan RUNE, Certik sistemi onaylı bir kripto para birimidir. ATH değerini ise 21.26$ seviyesinde ve 19 Mayıs 2021 tarihinde görmüştür.

Thorchain (RUNE) Yorum ve Rune Grafiği

ThorChain, 2018 yılında bir grup anonim kripto para geliştiricisi tarafından bir Binance hackathon’unda oluşturuldu. ThorChain kodu tamamen açık kaynaklıdır ve Certic ile Gauntlet gibi saygın denetim şirketleri tarafından yedi kez denetlenmiştir. ThorChain, RUNE tokeninin özel ve tohum satışlarından iki milyon dolardan fazla ve Binance’deki IEO’dan çeyrek milyon dolardan fazla kazanmıştır. Rune coin grafik verileri ise görseldeki gibidir.

Thorchain Rune Yorum Ve Rune Grafiği

Uzmanlara göre; ThorChain’in talebi, daha fazla blok zincirine destek ekledikçe ve ekosistemini genişlettikçe artmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu durum, birim fiyatını olumlu kılan bir etken olarak görülüyor. Bu sebeple Rune coin yorum için gelecekte değerleneceğini söyleyebilmek mümkün.

ThorChain Coin Geleceği

Rune coin geleceği, yukarıda da bahsedildiği gibi oldukça parlak görünmektedir. Her analist aynı fikirde olmasa da, çoğunluk RUNE’nin gelecek vaat ettiğini dile getiriyor. Birim fiyatının 2021 yılında ATH değerinin üzerinde olacağını, 2022 yılında ise 20$ – 25$ aralığında seyredeceğine kesin gözle bakılıyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu