AltcoinAnaliz

Mana Coin Geleceği: 2021–2025 | Decentraland Fiyat Tahmini

3.8
(4)

Son gündeme gelen Metaverse haberleri ile bu teknoloji tabanlı çalışan kripto para birimleri de bir hayli artış gösterdi. Bunlardan biri olan Mana coin geleceği bu anlamda sıklıkla araştırılmaya başlandı. Son günlerde söz konusu kripto paranın yaşadığı boğa rallisi ile, adından daha da söz ettirmesi, yatırımcılarını geleceğe dair umutlandırıyor.

Yaşadığı muazzam artışlarla 2021 yılı sonu fiyat tahminlerini alt üst eden MANA, şu anda hala yükselişini sürdürmekte ve 3.23$ civarında fiyatlanıyor. Bizler ise bugün, Mana’ya dair 3 uzman kripto para analisti tarafından yapılan fiyat tahminlerini ve yorumları derledik. İşte mana coin yorum ve geleceği…

Decentraland (MANA) Coin Nedir?

Decentraland (Mana) Coin Nedir

Kısaca Mana coin’den bahsetmek gerekirse, son dönemde popüler olmuş Metaverse teknolojisini bünyesinde barındıran bir kripto varlık olduğunu söyleyebilmekteyiz. Bu haberler çıkmadan önce Mana coin genellikle 1 dolar ve altında işlem görmekteydi. Özellikle yerli yatırımcıların da ilgi gösterdiği Mana, şu anda büyük bir boğa rallisi döneminden geçiyor

Mana coin geleceği ve öngörülerine geçmeden önce, Mana’yı diğer metaverse projelerinden başarılı kılan nedir, bunu açıklayalım. Decentraland (MANA), kendilerini kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına ve ayrıca bunlardan para kazanmasına imkan veren bir protokol olarak açıklamaktadır. Protokolün çalışma prensibi Ethereum blok zinciri üzerinde gerçekleşir. Sanal gerçeklik platformu olarak bilinen Mana, sanal bir dünya da sunar. Bu dünya üzerinde kullanıcılar gezinebilir ve geleceğe yatırım amaçlı para ile sanal bir arsa satın alabilir.

Bu olayı, gelecekte çocuklarınıza hatta torunlarınıza miras bırakılacak bir servet gibi de düşünebilirsiniz. Günümüzün miras anlayışına göre bu durum değişeceğe benzemektedir. İşte bu sebeplerden ötürü, Decentraland gibi Metaverse projelerinin, ki bunda Mark Zuckerberg’in de katkısı büyük, gelecekte daha da değerleneceği düşünülmektedir. Bu sebeple sağlam görünen metaverse projelerine ilgi de büyük olmaktadır.

Mana Coin Nasıl Alınır ve Hangi Borsada Vardır?

Mana Coin Nasıl Alınır Ve Hangi Borsada Vardır

Mana coin birçok global kripto para borsasında listelenmektedir. Bu borsalar başlıca şu şekildedir:

binance üzerinden indirimli alım yapmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz

Yukarıdaki borsalara kayıt olarak platformlara katılmanız mümkündür. Kayıt işlemlerinin ardından ilgili borsada hesap onay işlemini de tamamlayarak borsaya katılabilirsiniz. Bu işlemin ardından başka bir borsadan tercih ettiğiniz borsaya varlık gönderimi yapabilir ve market bölümünden Mana coin’i satın alabilirsiniz.

Decentraland (MANA) Coin Fiyatı

Mana coin fiyatı yazının hazırlandığı sırada 3.23$’dır. Bu rakam son 24 saatte %14 oranında artış göstermiştir. Kripto paranın toplam piyasa değeri 5 milyar dolar olurken, 24 saatlik hacmi 7 milyar dolardır. Piyasada dolaşan arz miktarı ise 1.82B Mana’dır.

Mana Coin Geleceği: 2021 – 2025 Tahminleri

Mana Coin Geleceği 2021 – 2025 Tahminleri

Uzman analiz sistemleri, daha öncesinde MANA coin için 2021 yıl sonu fiyat tahminlerini aktarmıştı. Ancak son dönemde yaşanan başarılı artışlar sebebiyle kripto para fiyatı bu tahminleri de aşarak muazzam artışlar gösterdi. Tahminleri alt üst eden Mana coin için 3 uzman analiz sistemi yorumlarını aktardı. Bunların başında Wallet Investor, Digital Coin Price ve CoinQuora geliyor. İşte uzmanlardan tahminler…

Mana Coin Yorum: 2021 Yıl Sonuna Kadar Fiyatı Artabilir

Mana Coin Yorum 2021 Yıl Sonuna Kadar Fiyatı Artabilir

Mana coin geleceği 2021 yılı yorumları genellikle olumlu olmaktadır. Olumlu yorum yapan şirketlerin başında gelen Wallet Investor sistemi, mana coin yorum için oldukça umutlu söylemlerde bulunuyor. Sisteme göre 2021 yılı sonunda fiyat maksimum 2.98$’da kalacağını söylemekteler. Bu rakamın 2022 senesinde daha da artacağını dile getiren uzmanlara göre

Mana coin, piyasa artışı ile maksimum 3 dolarda kapatabilir. CoinQuora’ya göre MANA 2021 yılını maksimum 5.80$ civarında kapatabilir. Bu rakam Bitcoin hareketine bağlı olarak da değişebilir. Digital Coin Price’a göre Mana 4.79$’dan yılı kapatabilir.

Decentraland Coin Yorum: 2022 Yılı Hedef Fiyatı

Decentraland Coin Yorum 2022 Yılı Hedef Fiyatı

Uzman analiz sistemi Wallet Investor’a göre Mana coin haberleri gelmeye devam ettikçe kripto paranın fiyatı da artış gösterecektir. Bu sebeple 2022 tahminini aktaran şirkete göre Mana coin 2022 yılında ortalama %20’lik artışla 3.20$’a ulaşabilir. Diğer analiz sistemi Coin Quora’ya göre Mana coin fiyat tahmini 2022 yorumuna göre ortalama 8 doları görebilir. Yine aynı şirkete göre maksimum görülecek seviye 15$ olarak belirtilmektedir. Bunların aksine tahminlerini aktaran Digital Coin’e göre Mana 2022 yılında 5.52$ seviyelerini görecektir.

Mana Coin Geleceği 2023

Decentraland coin geleceği 2023 tahminlerine göre söz konusu kripto para kademeli olarak artabilir. Analiz sistemi Wallet Investor’a göre Mana coin 2023 yılında 3.85$ civarında olabilir. Aynı şirketin tahminine göre maksimum 4.10$ seviyesi görülebilir. Bundan farklı olarak yorum yapan Digital Coin’e göre Mana ortalama 6.73$ civarında olacaktır. Coin Quora şirketine göre ise Mana fiyatı ortalama 25$ civarında olacak ve muazzam bir artış gösterecek.

Mana Coin Geleceği 2024

Mana Coin Geleceği 2024

Wallet Investor şirketine göre; 2024 yılında maksimum 6.30$ civarına ulaşan MANA, kademeli olarak artışlarını sürdürecek. Coin Quora’ya göre bu rakam çok daha yüksek seviyelere gidebilir. 2024 yılı ortalama fiyat tahmini 35$ olmaktadır. Yine aynı şirkete göre maksimum görülecek seviye de 37$ olabilir. Digital Coin Price sistemine göre Mana 2024 yılında ortalama 7.43$ civarında olacaktır.

Mana Coin Geleceği 2025

Mana coin geleceği 2025 yorumlarına göre Mana birimi analiz şirketi CoinQuora’ya göre ortalama 50$’ı görebilir. Oldukça uçuk bir tahminde bulunan şirkete göre bu rakam önümüzdeki 5 yıl içerisinde aşılması mümkün bir rakamdır.

 

Metaverse Coinleri Hangileri, Metaverse Coinler Nasıl Alınır?

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3.8 / 5. Oy sayısı: 4

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu