DefiGenel

Tellor Coin KuCoin Borsasında Listeleniyor, TRB Yükselir mi?

0
(0)

Tellor coin global borsalardan olan KuCoin’de listeleme haberi ile gündeme geldi. Son zamanlarda birçok altcoin’i bünyesine katmaya başlayan KuCoin, Tellor (TRB) birimini listeleyeceğini resmi web sayfası üzerinden kullanıcılarına aktardı.  Borsa tarafından aktarılan bilgilere göre, KuCoin kullanıcıları iki farklı işlem çiftini kullanarak TRB satın alabilecekler. TRB/USDT ve TRB/BTC pariteleri, 8 Eylül 2021 tarihinde işleme açılacak.

Trb Usdt Ve Trb Btc Pariteleri 8 Eylül 2021 Tarihinde Işleme Açılacak

Kripto paranın desteklediği ağ ERC-20 ağı olacak. Ayrıca işlemler 8 Eylül’de saat 09.00’da (UTC) gerçekleşirken, çekim işlemleri 9 Eylül UTC ile 09.00 saatinde aktif edilecek. Peki, TRB coin nedir ve bu hamleyle TRB coin geleceği nasıl değerlenecek? Tüm detayları yazımızın devamında aktardık.

Tellor (TRB) Nedir ve Neler Sunar?

TRB Coin KuCoin listelemesi ile gündeme gelmiş bir kripto paradır. DeFi uygulamaları için Ethereum tabanlı olarak çalışır ve merkezi bulunmamaktadır. Güvenli bir proje olarak bilinen Tellor, DeFi uygulamalarının akıllı sözleşmeler için yüksek değerde veriler alabileceği bir çözümdür. Kolay ve uygulanabilir oluşu, Tellor’u diğer ekosistemlerden ayıran en önemli özelliğidir.

Tellor Trb Nedir Ve Neler Sunar

Tellor ekosisteminde veri akışları istikrarlı ve güvenilirdir. Çünkü istenen DeFi verileri için resmi değer sunmak üzere Proof-of-Work aracılığıyla rekabet eden madencileri kullanırlar. Her başarılı veri noktası ile TRB’ler çıkarılır, ancak bunun bir kısmı, %10’u şirket tarafından ekosistem gelişimi için alınır. Bu geliştirici payı, ekibin çabalarını finanse etmek için kurucu ekibin hazinesine gönderilir.

Her ne kadar bazı kesimler tarafından bu durum olumsuz olarak görülse de, Tellor bunun; “karlı madencilik ve güvenli bir ağ için iyi bir token fiyatını korumak ” için gerekli olduğunun altını çiziyor. Sonuç olarak bu durum, madenciler ve Tellor’un kurucu ekibi arasındaki teşvikleri uyumlu hale getiriyor.

Tellor (TRB) Coin Nasıl Alınır?

Tellor Trb Coin Nasıl Alınır

TRB coin haber ve gelişmeleri son olarak listeleme duyurusu ile gündeme gelmiştir. TRB artık KuCoin borsasından satın alınabilmektedir. KuCoin’e üye olmayan bireyler, borsa ekranından kayıt olabilir ve hesap onayı ile birlikte KuCoin borsa hesabına para gönderimi yapabilir. Ardından işleme açılan TRB birimlerini USDT ya da BTC paritelerini kullanarak satın alabilirsiniz. KuCoin borsasını tercih etmeyen bireyler, aşağıdaki borsaları kullanabilir:

  • Binance
  • Huobi Global
  • Gate io
  • Coinbase
  • Poloniex

Yukarıdaki borsalara kayıt olup aynı işlemleri uygulamanız halinde TRB coin ticaretine başlayabilirsiniz.

Tellor (TRB) Fiyatı Ne Kadar?

TRB fiyatı yazının hazırlandığı sırada 48.95$ civarındadır. Kripto paranın son 24 saatte %22 oranında düşüş kaydettiği gözlemlenmektedir. Bitcoin hareketine bağlı olarak seyrini sürdüren TRB, toplam $94,819,087 değerinde piyasa değerine sahiptir. Son 24 saatlik hacmi ise $66,717,093 civarındadır. Ayrıca coin’in dolaşan arzı 1,932,893.66 TRB’dir.

TRB Coin Yorum ve TRB Token Geleceği

Tellor coin yorum ve öngörüleri, birçok kripto para analiz sistemi tarafından aktarılmıştır. En bilinen analiz sistemlerinden Wallet Investor TRB birimi için birtakım tahminlerde bulunmaktadır. TRB coin gibi az bilinen kripto paraların tahminlerinin zor olabileceğine dikkat çeken sistem, TRB’nin fiyatının 2026 yılına kadar 444 dolara kadar çıkabileceğini tahmin etmektedir.

Trb Coin Yorum Ve Trb Token Geleceği

Ayrıca TRB coin geleceği için oldukça olumlu düşünen analiz sistemi, bu tahminin bile oldukça iyimser kaldığına dikkat çekiyor. Wallet Investor yanı sıra yorumlarını aktaran Trading Beasts, TRB için 2021 yılı sonunda 52$’a ulaşacağını düşünmekte. Öte yandan Digital Coin Price’ın da yükseliş öngörüsü bulunuyor. TRB coin fiyatının 82 $’a kadar çıkabileceğini tahmin ediyor. Tüm bu tahminler kesin olmamakla birlikte yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Bitcoin hareketine bağlı olarak, bahsi geçen senaryolar geçersiz kalabilir.

PNT Coin Yorum: KuCoin Listelemesiyle PNT Yükselir mi? 0 (0)

FTX Borsası Yeni Anlaşmalarla Gündeme Geldi 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu