GenelDefi

SKL Coin KuCoin’de Listelenecek, SKL Fiyatı Artar mı?

0
(0)

Kısa bir süre önce KuCoin tarafından yayınlanan gönderiye göre, SKL Coin (Skale Network) borsada işleme açılacak. 7 Eylül 2021 tarihinde, saat 12.00 (UTC) sularında işleme açılacak. Bu hamlesiyle birçok yatırımcının yakından takip ettiği KuCoin, SKL/USDT ve SKL/BTC işlem çiftlerini hizmete açacak.

SKL token’lar ERC-20 ağında işlem görmektedir. İşlemler 7 Eylül’de başlayacak ve 8 Eylül 09:00 (UTC)’de çekim işlemleri aktif edilecek. Peki, Skale Network (SKL) tam olarak nedir? Avantajları ve ayrıcalıkları nelerdir, bir göz atalım…

SKL Projesi ve SKL Coin Nedir?

Skl Projesi Ve Skl Coin Nedir

SKL borsa listeleme haberi ile gündeme geldi ve birçok yatırımcının dikkatini çekti. Bu durumda SKL Coin nedir konusunu birçok yatırımcı merak ediyor. Peki, SKL nedir?

SKL projesi, Ethereum’a ölçeklenebilirlik getirmek için tasarlanmış elastik bir ağ olarak tanımlanmaktadır. Merkeziyetsiz olan proje, işlem kapasitesini artırmanın yanında, gecikme sorunlarını da azaltmayı hedeflemektedir. Ayrıca ödemelerin mümkün olduğunda ucuza yapılmasına da olanak sağlamak için çalışmalar sürdürmektedir. Son zamanlarda borsa listelemeleri ve SKL haberleri ile gündeme gelen coin, Aralık 2020 tarihinde marketlerde listelenmeye başlamıştır.

SKL Fiyatı, SKL Coin Yorum ve Grafik Verileri

SKL Coin KuCoin listelemesi ile, ufak çaplı yükselişini sürdürüyor. Yazının hazırlandığı sırada 0.42$’dan listelenen kripto para, son 24 saatte %2.58 oranında artış göstermiştir. Ayrıca toplam piyasa değeri 512 bin dolar civarındadır. Tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 2 milyon dolar değerindedir. Son 24 saatlik hacmi 47.220$ civarındadır. Piyasa dolaşan arz miktarı ise 1.21 bin SKL’dir.

Skl Fiyatı, Skl Coin Yorum Ve Grafik Verileri

SKL, ATH değerini 12 Mart 2021 tarihinde 1.22$ civarında görmüştür. KuCoin listelemesi ile bu rakama doğru ilerlemesi bekleniyor. Özellikle anonim Twitter yorumcuları, SKL için %10 civarında bir yükselme beklediklerini ifade etmekte.

 

PNT Coin Yorum: KuCoin Listelemesiyle PNT Yükselir mi? 0 (0)

 

Yükselecek Coinler: Analistlere Göre Eylül’de Artacak 5 Altcoin! 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu