AltcoinGenel

PNT Coin Yorum: KuCoin Listelemesiyle PNT Yükselir mi?

0
(0)

PNT coin, KuCoin tarafından yapılan açıklamaya göre kısa bir süre sonra borsada listelenecek. Birimin fiyatının ne yönde hareket edeceği ise merak ediliyor. Bilindiği üzere borsada yeni listelenmeye başlayan token fiyatı genellikle artış eğilimi göstermektedir. Aynı durumdan PNT’nin etkilenip etkilenmeyeceği yatırımcıların kafasını karıştırıyor.

Eidoo sistemi üzerine yer alan PNetwork, borsada listeleneceğini açıkladığından bu yana, son birkaç gündür sıklıkla takip ediliyor. Peki, PNT ne zaman listelenecek? PNT tam olarak nasıl bir projedir? Tüm bunlara ve daha fazlasına detaylıca değindik. İşte pNetwork ve PNT…

KuCoin, pNetwork (PNT) Birimini Listeliyor! İşte Detaylar

Kucoin Pnetwork Pnt Birimini Listeliyor! İşte Detaylar

Global kripto borsalarından olan KuCoin, bünyesine pNetwork (PNT) Coin’i dahil edeceğini duyurdu. BTC ve USDT işlem çiftleri ile alıcılarına sunulacak birim, birçok kesimden yatırımcıyla buluşma imkanı bulacak. Uzmanlar, birimin herhangi bir listelemesinin, PNT geleceği için önem arz ettiğini vurguluyor.

Öte yandan KuCoin, PNT gibi birçok farklı kripto parayı son dönemde platformuna eklemeye başladı bile. Resmi site üzerinden yapılan açıklamaya göre, birim şu anda işlemlere açık vaziyette. Yani dileyen kullanıcılar desteklenen ERC-20 ağında para yatırabilecek.

Global borsalardan olan KuCoin, PNT’yi 20 Ağustos 2021 tarihinde listeleyecek. Söz konusu listeleme TSİ 13.00’da alım satım işlemleri ile başlayacak. 21 Ağustos 2021 tarihinde, TSİ 13.00’da para çekme işlemleri aktif edilecek. PNT, KuCoin yanı sıra büyük bir global borsa olan Binance’de de listelenmektedir.

PNT Coin Nedir? pNetwrok (PNT) Nasıl Çalışır?

Pnt Coin Nedir Pnetwrok Pnt Nasıl Çalışır

PNetwrok nedir? Eidoo ekosisteminin merkezinde yer alan yardımcı program token’ı olarak piyasada var olmaktadır. Projenin en büyük özellikleri arasında aktarımlar bulunur. pNetwork, varlıkların Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve daha fazlası dahil olmak üzere +10 desteklenen blok zincirine aktarılmasını sağlar. Bu sebeple çokça tercih edilen bir platform olmuştur.

Ayrıca; pTokens, Bitcoin, Ethereum, BSC, EOS ve Polygon dahil olmak üzere on blok zinciri protokolü arasında şeffaf etkileşimi de sağlar. Proje ekibinin bahsettiklerine göre; ister deneyimli geliştirici ister çapraz zincir meraklıları olun, herkes pNetwork araçlarını kullanabilir. Sermayesiyle daha fazlasını yapmak için tam teşekküllü bir araç paketine sahip olabilir.

PNetwork Nasıl Alınır?

Pnetwork işlem hacmi bakımından en büyük borsalardan olan Binance borsasında listelenmektedir. Binance’a kayıt olan kullanıcılar, hesap doğrulaması yapmalıdır. Bu işlemin ardından Binance hesabınıza coin aktarımı yapmalı ya da kredi kartı ile Bitcoin almalısınız. Hesaba aktarılan varlık ile Pnetwork’ü USDT ya da BTC paritelerinden satın alabilirsiniz.

PNT Token; Binance dışında birçok borsada listelenmektedir. Son olarak KuCoin’de listeleneceğini duyuran PNT, şu anda aktif bir şekilde aşağıdaki borsalarda yer almaktadır.

  • Gateio
  • Bitfinex
  • WazirX
  • PancakeSwap
  • BKEX
  • Pionex…

PNT Fiyatı

19 Ağustos 2021 tarihli PNT fiyatı 1.23 dolarda seyretmektedir. Birim fiyatı son 24 saatte %6 oranında artış yaşamıştır. Son 24 saatteki işlem hacmi 16,316,887 dolardır. Piyasada dolaşan arz miktarı ise 31,528,128.66 adet PNT’dir. Birimin piyasa değeri ise 38,831,334$’dır.

PNT Yorumu, PNT Grafiği ve PNT Geleceği

www.coinkolay.com

Pnt Yorumu Pnt Grafiği Ve Pnt Geleceği

PNT grafiği yukarıda görüldüğü üzere, neredeyse stabil düzeyde seyretmiştir. 1 aylık grafiğini incelediğimizde ise, kademeli olarak yükselişleri göze çarpmaktadır. Öte yandan birim fiyatı 1 yıldan uzun süredir 3.60 doları aşamamıştır. Zira bu değer, birimin ATH değeridir.

ATH değerini Mayıs 2021 tarihinde gören PNT coin grafik verilerine göre şu anda ufak çaplı yükselişlerine devam ediyor. Bitcoin’e de bağlı olarak fiyatında değişimler meydana gelebilecektir. PNetwrok geleceği için ise uzmanların yorumları genellikle olumlu olmaktadır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu