AltcoinNedir

Harmony Coin Nedir, Nasıl Alınır? ONE Coin Geleceği?

1
(2)

Harmony coin hızlı ve açık blok zincir çözümlerini merkezi bulunmayan uygulamalara sunmayı amaçlayan bir kripto para birimidir. Harmony platformunun yerel kripto parası olan Harmony (ONE) coin, projesi sayesinde güvenli ve rastgele özel sharding işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Platformun bu ifadesine göre Harmony Mainnet’in birden çok parçada binlerce düğümü destekleyebileceği anlaşılmaktadır. Ayrıca anında kesinlik ile birkaç saniye içinde blokları üretebileceği de bildirilmektedir. Tüm bu özellikleri sayesinde Harmony ve ağı kısa sürede ilgi odağı haline gelmiştir.

Bizler de bugün Harmony (ONE) coin’i daha yakından tanıyabilmek adına merak edilenlere değindik. Peki, ONE Coin nedir ve nasıl alınır? Fiyatı ne kadardır? Uzmanlardan geleceğine ve yorumlarına dair detayları yazımızın devamında aktardık.

Harmony (ONE) Coin Nasıl Çalışır?

Harmony (One) Coin Nasıl Çalışır

Yerli yatırımcıların birçoğu son dönemde Harmony coin’i bir hayli araştırmaya başlamıştır. Özellikle Bitcoin’e bağlı olarak son günlerde muazzam çıkış yakalayan Harmony coin nedir? Harmony (ONE); Haziran 2019 yılında piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Şu sıralar olağanüstü bir çıkış ivmesi yakalayan Harmony, uzmanlara göre gelecek vaat eden projelerden biridir. Peki, Harmony’i bu kadar başarılı kılan nedir?

Harmony, kullanıcıların en iyi ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir hizmetleri kullanırken merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan bir blok zinciri projesidir. Tatmin edici ve eşit bir ölçeklenebilirlik ve ademi merkeziyetçilik yoğunluğu ile merkezi olmayan ekosisteme hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Platform, temel olarak, kullanıcı gizliliği ile veri paylaşımı için bir yol izleyerek, takas edilebilir tokenler ve takas edilemeyen varlıklardan oluşan pazarlar oluşturma seçeneği sunmayı amaçlamaktadır. Kullanıcılar için kanıtlanmış güvenliği ve hızlı işlemleri kolaylaştırmak için bir parçalama altyapı sistemi sunmaya da çalıştığı ifade edilmektedir. Tüm bu özellikleri ışığında söz konusu kripto paranın başarılı olmasında birçok etken olduğu gözler önüne serilmektedir.

Harmony Coin (ONE) Nasıl Alınır?

Harmony Coin (One) Nasıl Alınır

Son zamanların en çok merak edilen konularından biri de ONE Coin hangi borsada sorusudur. Piyasaya çıktığı ilk dönemde pek az borsada listelenen kripto para şu anda birçok platformda alıcıları ile buluşmaktadır. Bu borsalardan birkaçı ise aşağıdaki gibidir:

  • Binance
  • HitBTC
  • Binance US
  • Crypto com

Yukarıdaki borsalara kayıt olarak ve hesap onayı yaparak öncelikle borsada işlem yapmaya hak kazanabilirsiniz. Ardından ONE coin’in satın alacağınız borsaya başka borsadan varlık aktarımı yapmanız gerekir. Bu aktarım sırasında BTC, USDT ve USD birimlerini tercih edebilirsiniz. Binance’ı tercih edecekler USDT gönderimi yapabilir. Bu işlemin ardından market ekranında ilgili işlem çiftini seçerek alım emri oluşturabilirsiniz.

Harmony Token Fiyatı Ne Kadar?

Harmony yazının hazırlandığı sırada 0.32 dolardan işlem görmektedir. Bu rakam son 24 saatte %8 oranında azalmıştır. Kripto paranın toplam piyasa değeri 3 trilyon olurken, dolaşımdaki arzı 10 trilyon adettir. ONE coin fiyatı ATH seviyesini 26 Ekim 2021 tarihinde 0.37 dolarda oluşturmuştur.

Harmony ONE Coin Yorum ve Grafiği

Harmony One Coin Yorum Ve Grafiği

Harmony CoinmarketCap verilerine göre 0.32 dolarda işlem görmektedir. Uzmanların yorumlarına göre bu yükseliş Bitcoin’e ve diğer piyasa trendlerine bağlı olarak artış göstermiş olabilir. Esasen Harmony ağının daha faal kalması, kripto para fiyatını olumlu etkileyecek diğer bir etken olarak bildiriliyor. Harmony coin grafik verilerine göre de şu anda bir düzeltme aşamasında olan coin’i görebilmekteyiz.

Harmony Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Uzman analiz sistemi Gov Capital’a göre Harmony coin geleceği oldukça parlak görülmektedir. Harmony, önümüzdeki 3 yıl boyunca kademeli artabilir ve yine analiz sisteminin iddiasına göre, bu süre içerisinde maksimum 0.94 seviyesini test edebilir. 1 dolara ulaşması 2023 yılından sonra Bitcoin’in durumuna bağlı olarak değişecektir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu