Genel

Analistten Polkadot Yorum: “DOT Coin Değerinin Altında”

0
(0)

Polkadot yorum ve öngörülerine göre DOT, şu anki seviyelerinden daha iyi noktalara gidebilir. Özellikle Kusama (KSM) ve Polkadot (DOT) coini “para kazananlar” olarak gören analistler, her iki kripto paraya ilişkin tahminlerini aktardı. İşte analistlerin KSM ve DOT fiyat tahmini

“Polkadot ve Kusama Hak Ettiğini Göremiyor”

Analistler, Polkadot’ta uzun vadeli yükselişini sürdüğünü ve tüm zamanların en yüksek seviyesine bir ralli beklediklerini açıkladı. Geçen ay boyunca, Polkadot ve Kusama, “Dotsama” altında birleşti. Diğer tüm blok zinciri projelerinden daha fazla geliştirme faaliyetine sahip bu iki projenin, hak ettikleri seviyelerde olmadıkları düşünülüyor.

Polkadot Ve Kusama Hak Ettiğini Göremiyor

Analistlerin DOT coin yorum ve öngörülerine göre, DOT ekosistemi gelişiminde adımlar atıyor. Kusama’daki ilk cross-chain müzayedesini başarıyla tamamlayan DOT, şimdi ikinci tura hazırlanıyor. Analistlere göre ikinci tur için bile fiyatı hala yetersiz kalıyor.

Analistlere göre Polkadot’un ekosistemi, Binance Akıllı Zincir, Polygon, Terra ve Solana üzerindeki projeler canlı olduğu ve yatırımcıları cezbettiği için kripto topluluğundan daha az ilgi gördü. Bu nedenle beklenen seviyelere tam olarak varamadı.

Polkadotun Ekosistemi

Lark Davis: KSM ve DOT İçin Çok İyimserim…

Lark Davis resmi Twitter hesabı üzerinden Polkadot ve Kusama yorum ve görüşlerini aktardı. Gönderisinde “KSM ve DOT ekosistemi için çok iyimserim” ifadelerini kullanan analist, bu iki kriptoyla ilgili birtakım çıkarımlarda bulundu.

Lark Davis

Analiste göre kripto para topluluğu, hala cross-chain’lerin lansmanı için bir duyuru bekliyor olsa da, Polkadot ekosistemi DOT’ta güçlü kullanım örneklerine sahip projeler oluşturan geliştirici topluluğunu teşvik etti. Bu da duyurusu yapılmayan projenin, neden istenilen ilgiyi göremediğini gözler önüne seriyor. Hâlbuki analiste göre ekosistem muazzam büyüme için elverişli ve gitmeye hazır. Bunlara ek olarak analist, ilerleyen günlerde her iki kripto parada da yükseliş senaryoları beklememizi bildiriyor.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu