AltcoinBlockchainNasılNedir

Unique Club (UNQ Coin) ile NFT Ekosistemi Oluşturuluyor

5
(1)

Unique Club (UNQ Coin)

Unique Club (UNQ Coin) kripto para piyasasının değiştirilemeyen ve yegane özel birimleri için geliştirilen bir token projesi. Sanırım herkes NFT birimlerinden bahsettiğimizi anladı. Peki Unique Club nedir?

Bu proje ile NFT Token değerlerinin özel bir yönetim platformu oluyor. Bu sayede koleksiyonerler de kendilerine uygun takım arkadaşları ile yatırımlarını geliştiriliyor. Henüz ön satışta olan bu token projesinin ilerleyişini de umuyoruz ki birlikte takip edeceğiz.

Unique Club (UNQ Coin) Nedir?

Unique Club (Unq Coin) Nedir

Unique platformu kullanıcılarına farklı bir yatırım platformu sunmak için hazırlanıyor. Son zamanların farklı token projelerinden birisi olması ise projeye olan ilgiyi artırıyor. Özellikle NFT koleksiyonu ile ilgilenen kullanıcılar için bu proje ayrı bir öneme sahip.

NFT ağının daha da güçlü bir hale gelmesi için Unique Club projesi geliştirilmiştir. Henüz yol haritasının üçüncü fazında olmasına rağmen koleksiyonerlerin dikkatini çekmeyi başardı. Ayrıca kripto para piyasası içinde ilk NFT varlık yönetim ekosistemini içinde barındıran bir projedir. Bu özelliği de bu projeyi öne çıkaran ve merak edilmesini sağlayan bir özellik.

Unique Club farklı blockchainler ile iş birliği içinde çalışır. Bunlardan en tanınanı Solana Blockchain ağıdır. Solana Blockchain üzerinde oluşturulan diğer NFT ekosistemleri şunlardır;

  • Solsea
  • Bonfida
  • Grape
  • Solrise

Yeni bir proje olan Unique Club içerisinde kullanıcılar arasında farklı ve değişken ekiplerin kurulmasına imkan veriliyor. Bu sayede takımlar kendi stratejilerini belirleyerek gelişim gösteriyor. Unique kullanıcı yatırımları için teminat bulma işlemini de üstleniyor. Bu sayede finanse edilen projeler ve yatırımlar hayata geçiriliyor.

Kurulan ekipler arasında NFT alıp satma işlemleri de gerçekleştiriliyor. Ayrıca farklı blockchainler arasında token transferleri de platform tarafından destekleniyor. Kullanıcıların sahip olduğu UNQ Coin değerleri NFT birimleri ile takas edilebiliyor. Ayrıca koleksiyonerlerin sahip olduğu NFT birimleri teminat gösterilerek UNQ Coin satın alınabiliyor.

UNQ Coin bu ekosistemin yönetişim token birimidir. Ekosistem içerisinde gerçekleştirilen işlemler için UNQ kullanılıyor.

Unique Club Ekosistemi Nasıl Çalışıyor?

Unique Club Ekosistemi Nasıl Çalışıyor

Unique Club özellikle NFT koleksiyoncuları için önem teşkil ediyor. Kullanıcıların sahip oldukları NFT birimlerini yönetebileceği bir ekosistem olması kripto borsası içinde büyük bir yenilik oluyor. Kullanıcılar kurdukları ekip ile birlikte çalışarak harika yatırımlara imza atabiliyor.

Bu ekosistem içerisinde oyunlar oynayarak UNQ Token kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca geliştirilen NFT birimleri de yatırımlara kazanç sağlayan ana unsurdur. Bu birimler teminat gösterilerek UNQ üzerinden yapılan yatırımlar da desteklenebiliyor.

UNQ Coin Ön Satışa Nasıl Katılım Sağlanır?

UNQ Coin henüz tam anlamıyla piyasadaki borsa listelerinde sergilenmiyor. 15 Aralık 2021 tarihinde ilk ön satışına çıkan bu token 21 Aralık tarihine kadar ön satışını gerçekleştirecek. Peki bu ön satışa katılım nasıl sağlanıyor?

Kullanıcıların Unique Club için düzenlenen ön satışa katılmak için yapmaları gereken bazı görevler bulunuyor. Bunlar;

  • Öncelikle web sitesine giriş yaparak sahip olunan sanal cüzdana bağlanılıyor.
  • Ardından bu ön satış için sistem kullanıcılara bazı görevler atıyor.
  • Açılan sayfadan bu görevler gerçekleştirilerek UNQ Token kazanma şansı sağlanıyor.
  • Sosyal medya hesapları üzerinden de kullanıcılara bazı görevler veriliyor. Twitter hesabının takip etme ve ilgili tweeti retweetleme, Instagram üzerinden oluşturulmuş hesabını takip etme sosyal medya görevleridir.
  • Ayrıca kullanıcılar telegram gruplarına da yönlendiriliyor.

Bu şekilde token ödülleri kazanılıyor. Bu görevlerin tamamlanması da white list denen listeye adınızı yazdırmanız için gerekli unsurlar. Kullanıcılara ön satış sonrası SOL cüzdanınıza USDC biriminde token yükleniyor. Sonrasında Unique Club platformu içinde işlemler gerçekleştiriliyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu