Altcoin

Mini Shiba Coin Nedir, Mini Shiba Yorumu ve Geleceği

0
(0)

Mini Shiba coin, şaka amaçlı çıkan bir kripto para birimidir. Son birkaç gündür CoinMarket üzerinde trend listede yer almaktadır. Birçok yatırımcı ve uzman, Shiba gibi bir kripto paranın piyasaya çıkmasından heyecan duyduklarını dile getirmektedir.

Mini Shiba, son birkaç gündür fiyat bazında düşüşler yaşamıştır. Ancak MarketCap verilerine göre trend kripto para birimleri arasında yerini alabilmiştir. Bu tarz bol sıfırlı kripto paralar her zaman için kısa vadeli yatırımcılar için umut olmuştur. Market sıralamasında 2705. Sırada bulunan birimin geleceği ve yorumunu uzman analistler aktarmıştır. Bizlerde bugün, Mini Shiba’yı ve arkasındaki yapıyı detaylıca inceleyeceğiz. Özellikle uzman yorumlarına yer vererek Mini Shiba’yı yakından tanıyacağız.

Mini Shiba Token Avantajları Nelerdir?

 

Mini Shiba Token Avantajlari Nelerdir

Mini Shiba, kendisini Shiba Inu’nun oğlu olarak tanıtmaktadır. MiniShiba, uzun vadede sürdürülebilir bir token oluşturmayı amaçlayan güçlü bir kripto uzmanları ekibi tarafından oluşturulmuştur. MiniShiba, sürdürülebilir ve yenilikçi fikirleri kripto alanına getiren uzun vadeli tokendir. Token ekibi misyonunu; uzun vade içinde güçlü bir yatırımcı topluluğu oluşturmaya odaklandığını dile getirmektedir.

Mini Shiba ayrıca merkezi olmayan bir borsa olan “DEX”i başlatmayı hedeflemektedir. Ayrıca Merkezi olmayan finans ortamında, Mini Shiba, likiditeyi ve verimi teşvik edecek tokenleri organik olarak tutmak, çiftçilik yapmak ve bahis yapmak da mümkündür. Buna ek olarak gelecekte BEP20 jetonlarını satın alma sürecini basitleştirmek için Mini Shiba, bir fiat özelliğine sahip olacaktır.

Mini Shiba Token Nasıl Alınır?

Mini Shiba Token Nasil Alinir

Mini Shiba şu anda sayılı borsada listelenmektedir. Bunun nedeni olarak kripto para biriminin oldukça yeni olması gösterilmektedir. Özellikle bu tarz şaka tokenlerinin, borsa güvenini kazanabilmesi ve yatırıma açılması belirli bir süre geçtikten sonra gerçekleşmektedir. Zira, global borsalarda listelenen bir şaka tokeninin, yeni çıkan meme tokens’lara oranla çok daha güvenilir olduğu söylenebilmektedir.

Mini Shiba Nedir konusundan sonra birimin nasıl alınacağı da merak edilmektedir. Aşağıdaki adımları izleyerek MINISHIBA’ya sahip olabilirsiniz. Mini Shiba Binance Smart Chain ağına bağlı bir kripto paradır. Bu sebeple coini PancakeSwap üzerinden satın almak mümkündür. PancakeSwap yanı sıra DODO BSC adresinden de birim ticaretine başlayabilir, USDT ve BNB işlem çiftini kullanarak MINISHIBA’ya erişebilirsiniz.

Mini Shiba Token Fiyatı

Mini Shiba yazının hazırlandığı sırada 0,000000008799 dolardan işlem görmektedir. 1 trilyon arzı bulunan tokenin son 24 saatteki hacmi 2.211.418 dolardır. Tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 8.801.223 olurken, piyasa değeri 8.752.280 değerindedir.

Mini Shiba Coin Yorum ve Güncel Grafiği

Mini Shiba yorumları, yatırım faaliyetlerine başlayacak bireyler için önem arz etmektedir. Özellikle son dönemde popüler olan meme tokenlerin, bu tip yorumları araştırılmaktadır. Mini Shiba’da şu anda marketlerde popüler olmuş birimidir. Her ne kadar fiyatı düşüyor olsa da, trend de yer alması, birimin ilgi görebileceğini ya da akıllarda kaldığını bizlere göstermektedir.

Mini Shiba Coin Yorum Ve Güncel Grafiği

Birimin tüm zamanları içeren grafiğini incelediğimizde, özellikle 1 Ağustos tarihinde çokça hacim kazandığını söyleyebiliriz. Aynı şekilde 2 Ağustos’ta da hacim değerleri iyi görünmekte. 0.000000016 dolar bandı ve altında işlem gördüğünü görmekteyiz. Bitcoin durumuna da bağlı olarak bu seviyeleri hızlı şekilde aşabilir.

Hatta yıl sonuna kadar hanesinden en az 1 sıfır silebilir. Ancak yatırımcıların ilgisi ve BTC’ye de bağlı olarak, bahsedilen bu senaryo değişebilecektir. Bu sebeple birimi yakından takip etmek önemlidir.

MINISHIBA Geleceği Nasıldır?

Minishiba Gelecegi Nasildir

Mini Shiba Coin haberleri ve Mini Shiba coin geleceği son dönemde sıklıkla çıkmaya başlamıştır. Bu tarz haberlerin çıkması, birimin geleceğinin de merak edilmesine yol açmaktadır. MINISHIBA için geleceğe yönelik net tahminlerde bulunmak yanlış olur. Şu anki piyasa durumuna göre, iyi seyreden birimi, uzmanlar oldukça güçlü görmektedir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu