Genel

Audio Coin Uçuşa Geçebilir! İşte Popüler Analist Yorumu

0
(0)

Audio Coin son dönemde TikTok entegrasyonu için çalışmamaların başlayacağını aktarmıştı. Bu durumda birçok yatırımcı, Audius 5 Dolar olur mu? sorusuna cevap arıyor. Zira başarılı birim, söz konusu entegrasyonun gerçekleşmesiyle, bir gecede fiyatı iki katına çıkmayı başardı.  Uzmanlar, bahsi geçen entegrasyona dayanarak AUDIO ile alakalı birtakım tahminlerde bulundu. İşte Audio coin geleceği ve fiyat öngörüleri…

Audio Projesi ve Gelecek İçin Çalışmaları

AUDIO, Rumburg ve Browning tarafından kurulmuş bir kripto varlıktır. Her iki geliştirici de, çeşitli programlardan derece almış, iyi bilişim uzmanlarıdır. 2011 yılından bu yana kripto varlıkların dünyasıyla iç içe uğraşan geliştiriciler, Audius için önemli ortaklıklara imza atıyor.

Audius bu senenin yaz aylarında, operasyonlarını genişletmek için çeşitli risk sermayesi şirketlerinden 5,5 milyon doları sermayesine topladı. Bu sermayeyi değerlendirmekle de geri kalmadı. Audius, müzik evrenindeki aracıları ortadan kaldırmak ve onları merkezi olmayan AUDIO barındırma protokolünde toplamak isteyen bir projedir.

AUDIUS, piyasaya çıktığından bu yana 100.000’den fazla sanatçıyı ve aylık 5 milyon kullanıcıyı bünyesine katmayı başardı. Kısa süre önce yayınlanan duyuruya göre de, TikTok ile entegre oldu.

Audius Tiktok Ile Entegre Oldu.

AUDIO Fiyat Tahminleri ve AUDIO Coin Fiyatı

AUDIO şu anda 2.92$ bandında seyrediyor. Analistlere göre TikTok ile entegrasyon haberi, coin için önemli bir doping etkisi yarattı. Bu haberin gelmesiyle birim fiyatı bir güde 2 katına çıkmayı başardı. Trader’lar, Ekim ayında yaklaşan hak kazanma sürecinin tokeni geçmişte olduğu gibi bastırabileceğini tahmin ediyor. Analistlere göre ise, AUDIO’nun 5 doların çok üzerine çıktığını görebilmemiz pek mümkün görünmüyor.

Audio Fiyat Tahminleri Ve Audio Coin Fiyatı

Audio coin yükselir mi? Analistler, Audios’un 1933 tarihli ABD Menkul Kıymetler Yasası kapsamında olmadığını bu sebeple bir anonim şirkete benzediğini vurguluyorlar. Bu özelliği sebebiyle, çok fazla bürokratik süreçten geçmeden ABD’deki borsalarda listelenemeyeceğini vurguluyorlar.

Daha fazla Audio coin haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın…

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu