AltcoinAnalizNedirRehber

BENQI Coin Nedir? Alınır mı? BENQI Coin Geleceği 2022

5
(1)

BENQI coin, merkezi Türkiye’de olduğu bilinen Avalanche ağı üzerinde kurulmuştur. Avalanche akıllı bir sözleşme ağı olmakla birlikte likidite protokolü olduğunu da biliyoruz.

Kullanıcı ddostu bir protokol olması ile son zamanlarda fazlasıyla dikkat çekmeye başlamıştır. Coin ile işlem yapanlar protokol dahilinde borç alma ve borç verme şansını elde ederken aynı zamanda büyük kazançlar elde edebiliyor.

Avanlanche ağı üzerinde bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Avalanche’nin düşük bütçeli olması, tanınan cüzdanlarla uyumlu olması tercih sırasında en önemli etkenler olmuştur. En önemli ve birincil hedefi; Ethereum ve Binance gibi Avalanche ağlarını kullanarak çapraz zincir oluşturmaktadır.

BENQI Coin Nedir?

Benqi Nedir 1

2021 yılında kurulmuş ve yeni bir geçmişe sahip olan coindir. 2021 senesinde kurulmuş ve 6 milyon dolar yatırıma hasıl olmuştur. Genblock Capital, Ascensive Assets, Moon Inc, Spartan Group, TRGC gibi stratejik yatırımcılardan destek alarak kısa sürede büyük bir gelişme göstermiştir.

Avalanche sistemi sayesinde BENQI (IQ), kullanıcılarına uygun fiyatlarda problemsiz işlem yapma imkanı sunar. Böylece yatırımcılar, tüm strateji ve işlemlerini de sorunsuz şekilde takip ederek yatırımlarını kontrol altında tutar.

Sağlam bir projeye ve güçlü bir ekibe sahip olduğundan BENQI, kısa sürede büyümeyi başarmıştır. Bu doğrultuda ilerleyen günlerde ve yıllarda daha da iyi bir seviyeye tırmanacağı öngörülüyor.

BENQI Coin Yorum

Benqi Coin Yorum

Kullandığı avalanche ağı sayesinde ilk günden itibaren ilgi görmeye başlamıştır. Ancak Binance listelerinde yer alması ile birlikte kripto para yatırımcıları BENQI coini daha fazla araştırmaya başlamıştır. Yatırımcılar ise, günümüzdeki yükselişi doğrultusunda yükselişin devam etmesini bekliyor. Ancak bu yükselişi veriler ile anlamak daha da kolay olacaktır.

Alınan son verilere göre dolara yönelik 0,2354 USD üzerinden işlem görmesinin yanı sıra Bitcoin’e karşılık ise 0.000003573 BTC üzerinden işlem görmektedir. Kısa bir geçmişi olmakla birlikte en dip fiyatlarını 2021 yılının 19 Ağustos gününde görmüştür. Bu detay mutlaka işlem öncesinde yatırımcılar tarafından bilinmelidir.

BENQI Coin Geleceği

Benqi Coin Gelecegi

Yatırımcıların kısa bir süre sonra yükselişini beklediği IQ, analistler tarafından da aynı yorumları alıyor. Güçlü bir ekibe ve sağlam bir projeye sahip olması tüm bu öngörüleri destekliyor. Ayrıca son zamanlarda Binance listelerine de girmiş olması yatırımcıların daha çok araştırmasına ortam hazırlamıştır.

BENQI 2022 geleceğinin bu yıldan daha parlak olacağı tahmin ediliyor. Piyasaya adım atmasından kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen büyük yol kat etmiştir. Tüm bu analizler doğrultusunda uzun vadeli BENQI yatırımı yapmak da analistlerce mantıklı gibi görünüyor.

BENQI Coin Nereden Alınır?

Kripto para borsasında işlem hacmi en yüksek olan şüphesiz Binance borsasıdır. BENQI coini de en güvenilir ve en büyük alım satım platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz. Güvenilir Binance sayesinde işlemlerinizi hem hızlı hem güvenli yapabilirsiniz.

Alım ve satım işlemleri için öncelikle Binance üyeliği açmanız gerekecektir. Üye olduktan sonra hesabınıza yatırım yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında Bitcoin, Binance, Tether, ve BUSD satın alım yaparak IQ işlem çiftini gerçekleştirebilirsiniz.

BENQI Coin Binance

Son dönemlerin en dikkat çekici coini olan IQ, Binance listelerinde yer almasıyla birlikte daha popüler hale gelmiştir. En güvenilir ve hızlı kripto para platformu olan Binance üzerinden BENQI işlem çiftine yönelik alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer yandan Binance üzerinden anlık takip yaparak yatırımcılarınızı daha doğru adımlar ile yapabilirsiniz. Anlık yorumlar, analizler ve grafikler Binance platformu üzerinde sizlere sunulur. Bu nedenle de Binance, çoğu zaman tercih edilen ilk kripto para borsasıdır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu