AltcoinAnalizNedir

Benzersiz Bir Coin: AURY Coin Nedir? Nasıl Alınır?

5
(1)

AURY coin, işleyişi ve temel prensibi ile benzersiz coin olarak karşımıza çıkıyor. Solona temeli üzerine kurulmuştur. Mantık tamamen bir japon rol yapma üzerine kurulu bir oyun sistemidir. Aurory oyunu; solo oyun ya da çoklu oyuncu olarak iki farklı şekilde oynanıyor. 2D animasyonu ile yana kaydırma oyunu olması dikkat çeken bir diğer özelliğidir.

Rakiplerini yenmek zorunda olan oyuncular, mağlup edilen her rakip için NFT varlıkları kazanıyor. Oyun içerisinde kazanılan NFT varlıkları stake etme özelliğine sahiptir. Bu NFT varlıklar, pazarda kullanılabildiği gibi diğer oyunculara karşı silah olarak da kullanılıyor. Kazan-kazan özelliği sistemi benzersiz yapan önemli özelliklerden birisidir.

Aury Coin Nedir?

Aurory Nedir

Bilinen coinlerin tam aksine tamamen farklı bir sisteme sahiptir. Yana kaydırmalı Japon rol yapma oyun sistemi ile işlemcilere kazanç sağlayan Metaverse oyunudur. Son dönemlerde kripto para borsasında Metaverse coinleri büyük gelişme göstermeye başladı. Bu doğrultuda birçok coin gibi aury coin de büyük bir gelişme ile kendisini hızlı şekilde göstermeyi başardı.

Reto-fütüristik evrende oynanan Aurory oyunu, oyunculara eğlenirken diğer yandan Aury coin ve NFT kazanma imkanı sunuyor. Animatör kişilerin de bulunduğu özel bir ekip tarafından meydana getirilmiş yeni bir oluşumdur. Eğlenirken kazandıran Aury coin, ayrıca farklı bir sisteme sahip olduğundan diğer coinlerden son derece benzersiz olarak karşımıza çıkıyor.

Aury Coin Nasıl Alınır?

İlk piyasaya çıktığında 100 milyon aury coin, ön siparişle FTX borsasında satışa çıktı. Akabinde ise FTX borsasında listelerde yerini almaya başladı. Şuan 21.80 dolarlık fiyatı ile rekoru görmüş olmakla birlikte ATH seviyesine de ulaşmış oldu. Tüm bu veriler doğrultusunda birçok yatırımcı bu coini nereden satın alabileceklerini merak ediyor.

Kısa sürede büyük gelişme gösteren Aurory, kısa bir zamanda başka listelerde de yerini almaya başladı. Günümüzde ise FTX borsasının yanı sıra Raydium ve DeFi borsalarında da yerini almış durumdadır. Bu borsalar üzerinden coin ile ilgili alım-satım işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Aurory (AURY) Token Alınır mı? Aury Coin Yorum

Aury Coin Yorum

Son zamanlarda analistlerin merceğine takılan bir coin olmakla birlikte yatırımcıların da ilgisini çekmiştir. Yapılan analizler ve yorumlar ise kısa bir geçmişi olması rağmen oldukça olumlu yöndedir. Yeni bir Metaverse oyunu olmasına rağmen kendisine özgü sistemi ile kısa sürede ilgi görmeye başladı. Bu ilgi üzerine analistler, aury coin geleceğine dair yorumlar yapmaya başlamıştır.

Analistlerin yorumları doğrultusunda geleceği parlak bir coindir. Özellikle Aurory sistemi üzerinde 2D animasyonlu ilgi çekici oyun olması geleceğinin parlak olmasının en büyük göstergesidir. Henüz kısa bir geçmişi olmasına karşılık analistler, bu konuda temkinli olunmasını da tavsiye ediyor. Bu temkinler doğrultusunda az miktarda yatırım yapmak ve analizler doğrultusunda yol almak daha doğru olacak gibi görünüyor.

Aurory (AURY) Coin Fiyatı ve Geleceği 2022 2023 2024

Aurory Gelecegi

Piyasa değeri 158.857.078 dolar olurken, 4.421.458 dolar 24 saatlik ticaret hacmi ile yükselmeye meyillidir. Son 24 saat içerisinde -2.0% oranında düşüş göstermiştir. Bu düşüş ile birlikte anlık fiyatı 16,76 dolardır. Dolaşımda 9.5 milyon arzı bulunuyor. FTX piyasası, şuan işlemlerin yapıldığı en yoğun piyasa olmaktadır.

Son yedi gün içerisinde -27,9% oranında düşüş yaşayan aury token, bugünlerde sürekli bir düşüş yönünde olsa da bir anlık sıçramalar da gösterebiliyor. Bu noktada işlem öncesinde anlık olarak grafik ve piyasa araştırması yaparak işlemlere yön vermek daha doğru bir kanaat olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu