CoinKolay ÖzelKimdirNedirRehber

Binance’dan 500 Dolar Ödüllü Gizemli Kutular

5
(3)

Binance Ödül dağıtmaya Devam ediyor

Binance bugün yeni yaptığı referans sistemi duyurusunda özel olarak üretilen yeni referans linkiyle kayıt olanlara 500 dolar ödüllü gizemli kutular vereceğini duyurdu, an itibariyle alınmayı bekleyen 600.000 USD ödül bulunuyor ,genel şartlar ise aşağıdaki gibi .

 

1- Referans linkiyle kayıt olun 

2-  50 USD’den fazla yatırım yapın (aşağıdaki yöntemlerden biriyle yatırma işlemini tamamlayın )

-Nakit yatırma

-Banka yada kredi kartıyla yatırma

-kripto para transfer ederek yatırma

3- 200 USD’den fazla alım satım yapmanız gerekiyor

bir görevi tamamladığınızda hem davet eden hemde katılan kişi için gizemli kutunun kilidi açılıyor , öncelikle 50 USD yatırma görevini tamamlaması gerekiyor sonrasında spot piyasa yada dönüştürme kapsamındaki bir işlem çiftinde en az 200 USD değerinde işlem yapması gerekiyor .(hem alım hem de satım emirleri dahildir)

Referans verdiğiniz dostunuz yatırma misyonunu bitirmediyse, 200 $’dan fazla alım satım yapsa dahi, ikiniz de alım satım misyonu için hiçbir gizemli Kutu alamazsınız.

 

Ödülü nasıl alabilirim?

Referans verdiğiniz dostunuz yatırma ve alım satım vazifelerini bitirdikten sonra, ikiniz de vazife başına birer gizemli Kutu alacaksınız.
gizemli Kolinin kilidini açmanızın ardından 48 saat içinde fiyatsız tokenlerinizi [Ödül Merkezi] kısmında alacaksınız. etkinlikğin sonra ermesinden sonraki 7 gün içinde ödül tokenlerini almak için kolinin kilidini açmazsanız, önerinin süresi dolar.

 

Gizemli Kutulardan neler Alınır?

Her Gizemli Kutunun içerisinden bu tokenlerden biri çıkabilir  : BNB, BTC, ETH, BUSD, SHIB, DOGE, XRP, ADA, TLM, ROSE, AMB, CTSI, RAMP ve OM.

Her Pakette, kıymeti 500 USD’ye varan token bulunur. Ne kadar fazla gizemli Kutu kazanırsanız, büyük bir ödül kazanma şöhretsiniz de o kadar fazla olur.

Önemli Not : Gizemli Paketin kilidini açmak için şahsi hesabınızda Kimlik Doğrulaması yapmanız gerekir. Sürecin bitirilmesi 7 günü bulabileceğinden, Ödülleirnizi alabilmek için etkinlik bittikten sonraki 7 gün içinde Kimlik Doğrulamasını yapmanızı öneriyoruz .

 

kaynak: binance

 

 

Binance’dan 500 Dolar Ödüllü Gizemli Kutular

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu