CoinKolay Özel

Bitmex 100 Dolar Hediye Dağıtıyor! İşte Kampanya Detayları

1
(1)

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük borsalarından biri olan Bitmex 100 Dolar değerinde BTC’yi hediye dağıtacağını duyurdu. En büyük Bitcoin borsaları arasında sayılan BitMEX, bu kampanya ile kısa sürede gündeme oturdu. Öte yandan birçok kripto para yatırımcısının kampanyadan yararlanabilmek adına araştırmalara koyulması da göze çarpıyor.

Özellikle son dönemde Bitcoin yükseliş hareketi ile yatırımcılar piyasadan umutluydu. BitMEX’in bu haberi ile piyasanın daha da canlanacağı düşünülüyor. Bitmex 100 dolar kazanma işlemlerinde birkaç küçük koşul bulunuyor. Bu koşul ve işlemleri yerine getiren katılımcılar, 100 dolar değerinde BTC ödülüne kavuşuyor. Gereken şartları ve yapılacak işlemleri haberimizin devamında detaylıca aktardık. İşte kampanyaya dair o detaylar…

Bitmex Borsası 100 Dolar Değerinde BTC Dağıtacak

Bitmex Borsası 100 Dolar Değerinde Btc Dağıtacak

Dünyanın global anlamda en büyük kripto para borsalarından biri olan BitMEX 100 USD değerinde hediye dağıtıyor. Borsa, CoinMarketCap verilerine göre günlük hacimde 20 milyar TL değerine sahip. Borsa, ilk kayıt yapan kullanıcılarına 100 dolar değerinde BTC vereceği eşsiz bir kampanyayı duyurdu.

Kampanya 31 Ekim 2021 tarihine kadar geçerli olacak ve kampanya kapsamında borsa dileyen herkese 100 dolar değerinde ödül verecek. Bu ödülün yaklaşık değeri şu an için 900 TL civarında olacak. Ayrıca bu işlemi aynı aile içerisindeki farklı üyeler de katılım sağlayarak daha fazla 100 dolar kazanma şansına sahip olabilecek. Peki, kampanyaya katılım işlemleri ve katılım şartları nasıldır? İşte detaylar…

Bitmex 100 Dolar Hediye Kampanyası ve Koşulları

Bitmex 100 dolar ekşi başta olmak üzere birçok platformda duyurulmaya başladı. Kampanyaya katılım şartları ise merak konusu oldu. Bitmex kripto para borsası tarafından yapılan açıklamaya göre;

  • Platforma Affilate yönlendirme sistemi ile ilk kayıt olan kullanıcılar,
  • Platforma ilk defa kayıt olan ve kimlik doğrulamasını tamamlayanlar,
  • Tüm bu işlemlerin ardından en az 1 işlem açan tüm kullanıcılar,

100 dolarlık kampanyaya katılım sağlamış oluyor. Söz konusu hediye ise 1 hafta içerisinde dağıtılıyor. Esasen Bitmex işlemleri biraz uğraştırıcı gelebilir. Ancak 100 dolarlık ödül için güncel kur fiyatı düşünülünce, söz konusu kampanyaya katılım için işlemler gayet makul görünüyor.

Bitmex Borsasından 100 Dolar Nasıl Alabilirim?

Bitmex Borsasından 100 Dolar Nasıl Alabilirim

Bitmex 100 dolar hediye kampanyasına sadece platforma ilk defa kayıt olanlar ve Affilate yönlendirme programından katılanlar dahil olabiliyor. 100 dolarlık BTC ödülü ise Türk Lirası ile yaklaşık 900 TL’ye denk geliyor.

Bitmex 100 USD’lik ödül için yapılması gerekenler ise şu şekildedir:

1) Buradaki bağlantı ile yeni bir Bitmex hesabı oluşturun.

Kayıt Linki

2) KYC doğrulamasını borsa ekranındaki ilgili bölümden yapın. Bitmex KYC doğrulama için ilgili sayfa;

KYC Doğrulama Linki

3)  Hesabınıza herhangi bir miktarda BTC gönderimi yapın. Bu gönderim işlemini Binance başta olmak üzere birçok borsadan gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.bitmex.com/app/deposit/xbt

4)  Bitmex borsasında herhangi bir kripto paraya işlem açıp kapatarak son işlemi de tamamlayın.

Hesaba BTC gönderimi yaptığınızda 25 Dolar, ilk işlemi tamamlayınca ise 75 Dolar ve toplamda 100 Dolar değerince Bitcoin, 1 hafta içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Söz konusu kampanya 31 Ekime kadar devam edecektir. Hesabınıza yatan hediyeyi de çekebilir durumda olacaksınız.

Bitmex hesabınıza Binance başta olmak üzere BTCTurk borsa hesabınızı kullanarak da para gönderimi yapabilirsiniz. BTCTurk üzerinden gönderim yapacak kullanıcılar, minimum 0.0005 BTC gönderimi yapabilecektir. Bu da yaklaşık 30$ civarına tekabül etmektedir.

Not: Bitmex 100 dolar kampanyası promosyon bağlantılarına özel olarak tanımlanır. Normal kayıt linkinden kayıt olan kullanıcılar için kampanya geçerli değildir. Promosyon bağlantısı: Bitmex 900 TL Ödül.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sanırım işlem yapmak gerekiyor. Sonrasında düzelecek sanırım 1 hafta beklemekte fayda var. En ucuz coin tron orada işlem yapmak mantıklı benim gibi acemiler için 🙂

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu