Altcoin

Cavapoo Coin Yüzde 5 Bin Arttı! CAVA Yorum ve Geleceği

0
(0)

Cavapoo coin 19 Haziran 2021 tarihinde CoinMarketCap’de listelenmeye başladığından beri trend tokenler arasında yer almaktadır. Birimin bir günde %5000’den fazla artış yaşaması, yatırımcıları heyecanlandırmıştır. Zira Bitcoin düşüş seyrinde devam ederken, bu tarz kripto paraların sahnede olması her zaman ilgi çekmiştir.

CAVA ise bu yükselişle birlikte hızla hacmini artırmaya devam etmektedir. Yazının hazırlandığı sırada 100 Katrilyon değerinde maksimum arza sahiptir. Toplam arzına ilişkin bir veri bulunmazken son 24 saatteki %400 artarak 220.995 dolar seviyesine yükselmiştir. Peki, Cava coin nedir? Cava nasıl alınır? CAVA coin alınır mı? CAVA hangi borsada bulunuyor? Tüm bu soruların yanıtını ve daha fazlasını yazımızın devamında aktardık.

Cavapoo Coin (CAVA) Nedir? Nasıl Çalışır?

Cavapoo Coin (Cava) Nedir Nasıl Çalışır

Cavapoo token (CAVA), kripto para ve hayır kurumları arasındaki boşlukları kapatmaya odaklanan, topluluk merkezli bir projedir. Sadece fayda sağlamakla kalmayıp, gerçek zamanlı olarak tüm dünyaya değerlerini geri vermeyi amaçlayan ilk proje olarak sayılmaktadır. Haziran 2021 tarihinde başlatılan fuarında, Cavapoo şehrindeki köpek simgesi ile kripto alanı arasında bir köprü kurmayı hedeflediğini açıklamıştır.

Cava tamamen merkezi olmayan ve bulunduğu görevlerde aktif olarak farkındalık yaratmayı teşvik eden bir projedir. Hayır kurumları odaklı faaliyet gösteren proje, Haziran ayının son haftasında trend kripto para birimleri arasında yer alarak yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Bir “meme token” projesi olarak bilinen CAVA, kendilerini “gerçek bir amacı olan meme token” olarak tanımlamaktadır.

CAVA Token Nasıl Alınır, Hangi Borsalarda Var?

Cava Token Nasıl Alınır, Hangi Borsalarda Var

CAVA token satın almak isteyen bireyler, Uniswap (V2) ve Latoken kripto para borsalarını tercih edebilir. Cava, Uniswap üzerinde CAVA/WETH ile işlem görürken, Latoken’de CAVA/USDT çifti ile satın alım gerçekleştirilebilir. Takas yolu ile CAVA birimini satın almak isteyenler aşağıdaki adımları izleyerek birimi satın alabilir.

  • Metamask cüzdanı indirin ve kayıt olun.
  • Başka bir cüzdan adresinden MetaMask adresinize bir miktar Ethereum (ETH) gönderimi yapın.
  • Metamask’ten herhangi bir ERC-20 jetonu takas edebileceğiniz bir platforma (Uniswap kullanabilirsiniz) ETH’nizi gönderin. Tercih ettiğiniz platform üzerinden ETH’nizi Cavapoo ile takas edin.

Böylelikle ETH’nizi Cava ile takas ederek birime sahip olabilirsiniz.

Cavapoo Coin Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada CAVA coin 0.00000000126 dolardan işlem görmektedir. Birimin fiyatı son 24 saatte yüzde 5100 oranında bir artış göstermiştir. Son 24 saat içindeki hacmi 220.995 dolar olurken, toplam arzına ilişin bir veri bulunmamaktadır.

Birimin sembolü $CAVA şeklindedir ve Cavapoo tokenlerin %3 kadarı ödül yoluyla yatırımcılara dağıtılacaktır. Geçmişte ise %4 kadar CAVA kullanıcılara dağıtılmış. Maksimum arzı 100 katrilyon olan birimin %5’i her ay yakılmıştır. Henüz oldukça yeni olan birim, bu ayda %5 oranında yakıma maruz kalacaktır.

CAVA Token Yorum ve Cavapoo Coin Geleceği

Cava Token Yorum Ve Cavapoo Coin Geleceği

CAVA 1 Haziran 2021’de piyasaya sürüldü ve güçlü bir topluluk oluşturmak amacıyla, yardım kuruluşlarıyla ortak olmak ve dünyayı değiştirmek üzere faaliyetler başladı. Projenin misyonu arasında ayın ötesine geçmek ve Pluto’yu ilk hedefi yapmak yer alıyor. Bu misyona göre, topluma belgelenmiş katkıları ile dünyadaki sorunlara karşı farkındalık yaratmayı amaç edinen proje, “şaka tokeni” olmasına rağmen bunu başarabileceğini öngörmektedir.

Cavapoo yorum: Birimin yol haritası incelendiğinde “hedef 1” içerisinde yer alan pek çok hedefe ulaştıklarını görebilmekteyiz. Birimin gelecekteki hedeflerinde en dikkat çekense “Cavaswap” uygulamasını hayata geçirmek olacağı söyleniyor. Merkezi olmayan borsa olarak tanımlanan CavaSwap, çok yakında piyasaya sürülecek. Bu sebeple Cava birimini de bünyelerinde satışa sunacaklarını söyleyebiliriz. Bu da, Cava coin geleceği ve fiyatını etkileyen faktörlerden olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu