AnalizNasılNedir

CERE Network (CERE Coin) Nedir, Hangi Borsadan Alınır?

5
(1)

CERE Network (CERE Coin)

CERE Network (CERE Coin) gelişen teknolojinin her türlü nimetinden faydalanmayı başaran bir token projesi olmayı hedefliyor. Dolayısıyla bunu da gelişen ve gelişmekte olan projeleri destekliyor ve aynı biçimde destek alıyor.

Farklı borsalar ve projelerden de destek almayı başarması güvenilirliği açısından da öne çıkmasını sağlıyor. Ayrıca bu borsanın ihtiyaç duyduğu ürünleri sunması ise hem kullanıcılara hem de projeye değer kazandırıyor.

CERE Network (CERE Coin) Nedir?

Cere Network (Cere Coin) Nedir

Cere Network (CERE) NFT koleksiyonerleri ve üreticileri için oldukça hoş bir token projesi olarak tanıtılıyor. Her proje kripto para borsasına yenilik getirmeyi kendisine amaç ediniyor. Bu biçimde kullanıcılara farklı ürünler ve projeler tanıtılıyor. Böylece de bu borsa daha farklı kullanıcılara ulaşıyor ve kapsamını genişletmeye devam ediyor. CERE Network de bu projelerden birisi.

Polkadot ve Cosmos ağlarının desteği ile geliştirilen CERE Network kripto para borsasına harika bir veri bulut sistemi kurmayı amaçlıyor. Blockchain teknoloji ile kurulan bu token projesi kapsam olarak da oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Ayrıca merkezi olmayan bir yapıda olması veri bulutu sistemine getirilen bir yenilik olarak dikkat çekiyor. Ayrıca bunun gerçekleştirilmesi ise geleceğe yönelik kullanılan teknolojiyi de öne çıkarıyor.

CERE Network projesi Polkadot ve Cosmos ağları üzerinde kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir işlemi vadediyor. Ayrıca kullanıcılar bu ağ üzerinde gerçekleştirdikleri işlemler ile daha verimli sonuçlar elde ediyorlar. Bu ağlar desteği ile kurulan bu platform farklı NFT platformları için de oldukça verimli olmayı amaçlıyor.

CERE Coin üzerinden işlemlerini gerçekleştiren CERE Network kendisine ait bir NFT platformunu da oluşturuyor. Dolayısıyla farklı NFT platformlarının alt yapılarını da destekleyen bir veri bulutu olarak işlem hayatına devam ediyor. Blockchain teknolojisi ile geliştirilen bu ağ NFT birimlerinin de güvenliğini sağlıyor.

CERE Network Blockcahin teknolojisini ekosistemin her alanında kullanmaya ve geliştirmeye özen gösteriyor. Böylelikle bu teknolojiyi kullanarak kişiselleştirilen bu platformda %100 kullanıcıya odaklanılıyor.

Bu NFT platformu için geliştirilen veri bulutu sistemine sahip proje pek çok proje ve borsa tarafından da destek görüyor. Binance, Polygon, Gate,io gibi borsa ve NFt projeleri ile CERE Network projesi daha güvenilir bir hale geliyor.

CERE Coin Nasıl Satın Alınır?

Merkeziyetsiz yapıya sahip olması ve veri bulut sistemi içinde yenilikler oluşturması ile CERE Network oldukça ilgi çeken bir token projesi olmayı başarıyor. Sunduğu yenilikler ile de geleceğe yönelik çalışmalar yapması bu kripto para nasıl alınır sorusunu beraberinde getirdi.

 • Öncelikli olarak hangi borsa üzerinden işlem yapılacağına karar veriliyor.
 • Ardından mevcut hesaba giriş yapılıyor. Ancak bir hesabınız yoksa üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 • Ardından dijital cüzdanınıza para yüklemesi yapıyorsunuz.
 • Yüklediğiniz para miktarını borsaya transfer ediyorsunuz.
 • Borsadaki arama motorundan CERE/USDT değerini aratıyorsunuz.
 • Bundan sonra yapmanız gereken tek şey almak istediğiniz CERE Coin miktarını girmek ve satın alma işlemini yapmak oluyor.

CERE Hangi Borsalarda Var?

Cere Hangiborsalarda Var

Günümüzde pek çok kripto para borsası yer alıyor. Ancak bu alanda da pek çok paravan borsanın kurulması kullanıcıları tedirgin eden bir durum olarak karşımıza çıkıyor.  Dolayısıyla alınmak istenilen kripto paranın hangi borsaların listesinde olduğunu bilmek önemli bir hale geliyor.

CERE Network projesi de yeni bir token projesi olarak öne çıkıyor. Karşılaştırıldığı diğer ağların önüne geçen özellikleri ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Her geçen gün ise hangi borsada yer aldığı merak ediliyor. Binance destekli bir proje olmasına rağmen bu borsada henüz yer almadığını bildirmekte ise fayda var. CERE Token yeni bir proje olsa da şu borsalarda yer alıyor;

 • KuCoin
 • Gate.io
 • Huobi Global
 • MEXC
 • FMFW.io

CERE Token Yorum ve Geleceği

Cere Token Yorum Ve Geleceği

NFT projelerini destekleyen ve güvence altına alan CERE Network ilerleyen sürecin gözde projelerinden birisidir. Kendisi için de bir NFT platformu oluşturan ve gelişimini yapan bu proje Polkadot ve Cosmos ağları ile iş birliği içinde olmayı da başarmıştır. Bu ağlar tarafından destek alması ise hız ve verimliliğini de artıran bir özelliktir.

Veri bulutu sistemi ile geleceğe yönelik çalışmaları olduğunu da belirtiyor. Dolayısıyla kripto para borsasına uyarlaması ise beğenileri toplayan bir niteliktir. Geliştirilen bu sistemi ile farklı NFT platformlarının alt yapılarına da kolaylıkla uyum sağlamayı başarmaktadır.

Piyasa sıralamasında 2917. Sırada olan bu proje şu an 1.49 TL üzerinden işlem görüyor. Kasım ayından piyasada yer almaya başlayan CERE Network talihsiz bir döneme giriş yaptı gibi görünebilir. Ancak analistler bu kızıl grafiğin uzun vadede yeşile dönüp CERE Coin değerinin artacağından umutlu görünüyorlar.

 

NFT’ler Nedir ? Nasıl Kullanılır?

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu