AltcoinMetaverseNasılNedirNFT's

Deesse (LOVE Token) Huobi Borsası’nda Dağıtılıyor!

0
(0)

Deesse (LOVE Token)

Deesse (LOVE Token) anime severleri de kripto piyasası içine toplamaya geliyor! Siz de animeleri severek takip ediyorsanız bu projeyi ve hediyeleri kaçırmayın.

Deesse token projesi bir play to earn oyunu olarak kripto para piyasası içinde yer alıyor. Henüz yeni bir proje olmasına karşın Huobi Borsası harika bir etkinlik planlıyor! 8 Ocak tarihinde başlayan bu etkinlik 12 Ocak tarihinde son bulacak. Umuyoruz ki etkinlik sonucunda tüm yatırımcılar kazançlı çıkar.

Düzenlenen etkinlik sonunda kullanıcılara 130 milyon değerinde token dağıtımı yapılacak. Ayrıca bu etkinlikte kaybeden kullanıcı yok diyebiliriz. Borsa, kullanıcıların kilitlediği token miktarlarının kazanamayan miktarını sahiplerine iade ediyor. Bu sayede kullanıcıların yatırımları da boşa gitmiyor.

Deesse (LOVE Coin) Nedir?

Deesse (Love Coin) Nedir

Kripto para dünyası içinde barındırdığı farklı projeler ile ayrı bir platform oluşturmayı başardı. Farklı token projeleri sayesinde de bu platformu geliştirirken değer kazanmaya devam ediyor. Özellikle 2021 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren çoğalan Metaverse projeleri rağbet görmeye başladı.

Bu projeler farklı tema ve konuları ile oyuncuyu platform içerisine çekmeyi ustalıkla başarıyor. Geniş bir yelpazeye sahip olan Metaverse oyun projeleri sayesinde yatırımcılar yaptıkları yatırımları oyun performansları ile güçlendiriyor. Deesse (LOVE Coin) de bu projelerden birisi olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Peki Deesse Coin nedir?

Deesse coin olarak bilinen proje anime severleri kendisine bağlamayı başarıyor. Oyna kazan projesi olması sayesinde de ilgi çekeceği düşünülen bir proje olarak biliniyor. Grafikleri, teması ve konusu ise oyun deneyimi üst seviyeye taşımak için hazırlandı. Oyun içerisinde seçilen karakterler ile başlanan oyun NFT değerleri de kazandırıyor. Oyun içindeki sandıklardan NFT kazarak yatırımlar daha kazançlı bir hale geliyor.

Bu platform içinde LOVE Coin nedir, ne işe yarar? LOVE Coin projenin yerel token birimi olarak oyun içerisinde kullanılıyor. Oyuncular oyun içerisinde item satın alma, karakter geliştirme gibi işlemlerde LOVE Coin kullanıyor.

Huobi Borsası da bu proje için 10. Geleneksel Primelist hazırlıyor. Bu harika etkinlik sonucunda yapılacak çekiliş ile kullanıcılara LOVE Coin hediye edilecek! Beş gün sürecek olacak olan etkinlik sayesinde Deesse projesi daha geniş bir kitleye de ulaşmış olacak.

Huobi Primelist Nedir?

Huobi Borsası yatırımcılar için düzenlediği etkinlikler sayesinde daha geniş kitlelere ulaşmayı başarıyor. Primelist etkinliği ise bu kez 8 Ocak ve 12 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinlik sonucunda ise kullanıcılara 130.000.000 değerinde LOVE Coin hediye edilmesi planlanıyor.

Bu etkinlik, farklı borsa listelerinde yer almamış, iyi bir ekibe, potansiyele ve kullanıma sahip olan projeler Huobi Borsası tarafından primeda yerini alıyor. Kullanıcılar da uygun fiyata bu token projelerini elde ederek diğer borsalarda token projesinin yer almasını beklemiyor. Dolayısıyla bu tokenlar kullanılarak trade işlemi yapılabiliyor.

Kullanıcılar için avantajlar sağlayan prime token projeleri için de avantajlı bir etkinliktir. Kullanıcılar uygun fiyatlı yatırımlar yaparak kazançlarını artırmayı başarıyor. Diğer yandan token projesi de tanınırlığını artırırken değer kazanmaya da başlıyor. Tüm bunların yanında ise Huobi Borsası işlem hacmini artırarak piyasanın önde gelen borsası olmaya devam ediyor.

Deesse (LOVE Token) Primelist

Deesse (Love Token) Primelist

Huobi Borsası 8 Ocak 2022 ile 12 Ocak 2022 tarihleri arasında Deesse Coin için bir primelist etkinliği düzenliyor. Yatırımlarını güçlendirmek isteyen kullanıcılar bu etkinliğe katılabiliyor ve çekilişteki yerlerini alıyorlar.

 • Bu etkinlik 8 Ocak 2022 tarihinde 06.00’da başlatıldı. 12 Ocak 2022 11.00’da ise son bulacak. Etkinliğe katılım saatinin sona ermesi ile birlikte aynı gün sonuçlar açıklanacak. 12 Ocak 2022 13.00’da çekiliş sonuçları ve talihliler belirlenecek.
 • Düzenlenen etkinlik sonucunda 130.000.000 adet LOVE Coin dağıtılacak. Bu token birimi 20 milyar adet arz edilmiş durumda.
 • Kullanıcılar sisteme kilitledikleri HT ve USDT değerleri ile etkinliğe katılıyor. Bu değerlerin her biri bir bilet değerinde. Ayrıca kullanıcılar kilitledikleri miktar kadar etkinliğe katılma bileti kazanıyorlar. Yani diğer bir değişle ne kadar yatırım o kadar kazanma şansı demek.
 • Etkinliğe katılım için kullanıcılar bilet satın alıyorlar. Dolayısıyla katılım şartlarından birisi bilete sahip olmak. Etkinlik kapsamında 65.000 adet bilet bulunuyor. Kullanıcılar belirli bir sayıda alabildikleri biletler ile etkinliğe dahil oluyorlar.
 • Kullanıcılar etkinlik sayfasından kayıt oluyor. Ardından HT ve USDT değerlerini kilitleyerek işlemlerini tamamlıyor.
 • Kilitlenecek HT ve USDT değerlerinde üst bir sınır yokken alt sınırın altında yapılan kilitleme işlemi geçersiz sayılıyor. Kilitleme işlemi yapıldıktan sonra herhangi bir işlem yapılamıyor veya işlemler değiştirilemiyor.
 • Sisteme yalnızca HT Token yüklemesi yapılması durumunda işlem geçersiz kılınıyor. Ancak kullanıcılara minimum tutarda USDT yüklemesi yapabilmeleri için de ekstra bir süre veriliyor. 12 Ocak 15.00’a kadar tüm ödeme işlemlerinin yapılması isteniyor.

Huobi Primelist’e Katılım İçin İstenen Şartlar Nelerdir?

 • Üye değilseniz Huobi Borsası’na üye olmanız gerekiyor. Ardından kimlik doğrulaması yapılması gerekiyor.
 • Katılım için HT ve USDT değerleri belirlenen asgari tutarda kilitleniyor. (Bir üst sınır olmadığını hatırlatmakta fayda var.) Etkinlik başladıktan sonra mobil uygulama üzerinden giriş yapılıyor ve etkinliğe giriş tamamlanıyor.
 • Kullanıcılar kilitledikleri değerleri artırabiliyorlar. Ancak kilitlenen değerler üzerinden herhangi bir işlem yapılması mümkün değil.
 • Spot işlemler ile kilitlenen token miktarı artırılabiliyor. Bu sayede sahip olunan bilet miktarı da artmış oluyor. Kazanma şansı da doğru orantılı olarak artmış oluyor.
 • Çekilişe katılım 12 Ocak 2022 tarihinde 13.00’da sona eriyor. Ardından ise çekiliş zamanı geliyor. Kullanıcıların sahip oldukları bilet sayısı kadar kazanma şansları da artıyor. Dolayısıyla ne kadar kilitlenmiş token o kadar kazanma şansına tekabül ediyor.
 • Bilet sayısı = (kullanıcının kilitleme miktarı)*kilitlenen varlığın zaman ağırlığı / bir bilet fiyatı

Kilitlenen varlığın zaman ağırlığı = varlığın kilitlenme süresi / kilitleme için ayrılan toplam süre

 • Çekiliş sonucunda kullanıcılara talihli bilet sayısına oranla LOVE Coinödemesi yapılıyor. Bu oranlar sahip olunan Deesse Coin miktarına göre değişim gösteriyor.
 • Kullanıcılar kilitledikleri miktar kadar LOVE Coin  Dolayısıyla sistem bu konuya da bir açıklık getiriyor. Bu konuyu örnek vererek açıklayalım. Siz 100 bilete sahipsiniz ve 100 dolarlık bir kilitleme işlemi yaptınız. Çekiliş sonucunda size 45 bilet kadar bir token kazandığınız iletiliyor. Bu durumda borsa size geriye kalan 55 dolarınızın kilidini kaldırarak geri gönderiyor. Ayrıca hiç kazanmasanız da 100 dolarlık kilitlenmiş tokenın kilidi kırılıyor ve bu miktar hesabınıza gönderiliyor.
 • Bu çekilişe katılım yalnızca mobil uygulama üzerinden yapılıyor. Dolayısıyla bu etkinliğe bilgisayar üzerinden katılmak mümkün değil.
 • Ayrıca ilgili ülkelerden de etkinliğe katılım sağlanamıyor:
  Japonya, Küba, İran, Çin Ana Kara, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela, Kırım, Amerika Birleşik Devletleri ve denizaşırı toprakları (Amerikan Samoası, Guam, Kuzey Mariana Porto Riko ve Amerika Birleşik Devletleri Virgin Adaları) ve Kanada.
 • 12 Ocak tarihinde etkinlik bittikten ve kazanan talihliler açıklandıktan sonra ödeme kısmına geçiliyor. Saat 16.00’da kullanıcılara Deesse projesinin token birimi olan LOVE Token gönderimi başlayacak. Ancak bu token birimini çekme işlemleri Huobi Borsası üzerinden 15 Ocak 2022 tarihinde saat 13.00’da açılacak.

 

 

NFT’ler Nedir ? Nasıl Kullanılır?

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu