AltcoinNasılNedir

Euler Tools (EulerCoin) Nedir, Nasıl Satın Alınır?

5
(1)

Euler Tools (Euler Coin)

Euler Tools (Euler Coin) kripto para piyasasının karda yürüyüp izini belli etmeyen token birimi olarak biliniyor. Ama neden?

Bu proje henüz kripto para piyasası içindeki borsa listelerinde yer almıyor. Dolayısıyla fiyatı ile ilgili yorum yapmak veya öngörüde bulunmak pek de mantıklı görünmüyor. Ancak Kripto piyasası içindeki işlemlerin şeffaflığını ve işlevselliğini kullanıcılara göstermeyi kendisine görev edinmiş bir token karşımızda. Dilerseniz gelin Euler Coin nedir, nasıl satın alınır inceleyelim.

Euler Tools (Euler Coin) Nedir?

Euler Tools (Euler Coin) Nedir

Euler Tools Blockchain’in Google’ı olarak nitelendirilen bir token projesidir. Bu proje sayesinde blockchain içeriğinin keşfedilmesi ve şeffaf olarak işleyişi görmemizi sağlamaktadır. Geliştirilen bu sistem sayesinde blockchain dataları tek bir alanda toplanıyor ve bilgi kaynakları kontrol edilebiliyor.

Euler Tools sistemi üzerinde kullanılan token birimi ise Euler Coin olarak bilinen kripto para birimi. Her projede olduğu gibi bu projede de token birimi önemli bir yere sahip. Özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Euler Coin birimi eş zamanlı bildirim gönderebilme yetisine sahiptir. Dolayısıyla bu özellik sayesinde hırsızlık girişimi, likidite boşaltma vb. olaylardan anında haberdar olunması sağlanıyor.
  • Blockchain ekosistemini doğrudan takip etmenizi sağlıyor. Böylece farklı borsa listelerindeki token birimleri takip edilebiliyor ve eş zamanlı fiyat çizelgeleri takip edilebiliyor. Ayrıca kullanıcılar bu çizelgeleri isteklerine göre biçimlendirebiliyor.
  • Euler Tools projesi ile sunulan avantajlardan birisi de tek cüzdan da tokenları toplayabiliyor olmanız. Sunulan portföy ve cüzdan özelliği farklı cüzdanlarınızı bir araya getirmenize olanak sunuyor. Ayrıca bu sistem içerisinde diğer kullanıcıların cüzdanlarını da takip etme imkanı buluyorsunuz. Böylece stratejinizi değiştirebiliyor ve geliştirebiliyorsunuz.
  • Gelişimi yapılan bu token projesi sayesinde piyasa bilgilerini, token projeleri ile ilgili verileri ve token birimlerinin yer aldığı listeleri kontrol edebiliyorsunuz.

Euler Coin Nasıl Satın Alınır?

Farklı bir sistem ile çalışan ve kullanıcıları şaşırtmayı başaran Euler Coin hangi borsada ve en önemlisi nasıl satın alınıyor? Yatırımcılar için üzücü olsa da Euler Token henüz kripto borsası listelerinde yer almıyor. Ancak swap borsaları üzerinden takas yapılması mümkündür. Dolayısıyla kullanıcılar PancakeSwap ve WaultSwap üzerinden takaslarla bu coini kazanabiliyorlar.

Bunun yanında bu borsalar üzerinden Euler Coin satın alabilmek için gerekli üyelik işlemlerinin tamamlanmış olması gerekiyor. Sonrasında para transferi gerçekleştirilerek USDT’ye veya değişimi mümkün diğer token birimlerine dönüşüyor. Böylece bu token birimine sahip oluyorsunuz.

Euler Coin Yorum ve Geleceği

Euler Coin Yorum Ve Geleceği

Euler Tools projesi 2021 yılının Nisan ayında piyasaya adım atan bir token projesidir. Bu tarihten itibaren adından bahsettiren bu proje kullanıcılardan da olumlu yorumlar almayı başarmıştır. Duyumlar arasında bu token projesinin Chainlink ile iş birliği kuracağının da bulunması dikkatleri üzerine çekmesini sağlamıştır.

Sosyal medya üzerinden de kullanıcılar bu projeye ve ekibe duydukları güvenden bahsediyorlar. Dolayısıyla övgülerle kendisinden bahsettirmeyi başaran bu token birimi Euler Coin geleceği hakkında umut dolu bir tablo çiziyor.

Euler Coin piyasaya 100.000.000 adet arz edilmiştir. Arz edilen bu token miktarının 51’lik kısmı yakılarak tokenın değeri artırılmıştır. Bunun ardından kurucu ortaklar da belirli aralıklarla token yakma işleminin düzenleneceğini belirtmişlerdir. Dolayısıyla bu açıklama ilerleyen süreçte Euler Coin için değer kazanmaya imkan sunan bir özellik olarak öne çıkıyor.

Piyasa hakimiyeti olmayışı Euler Tools projesi hakkında fiyat tahminleri yapmayı güç bir hale getiriyor. Ancak coin yakma işlemleri bu projenin grafiğini yukarı taşıyor. Yine de kesin yargılarda bulunmanın doğru olmadığını unutmamak gerekiyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu