AltcoinNedirRehber

FB Token Nedir? Fenerbahçe Token Ne Zaman Listelenecek?

0
(0)

FB Token, Paribu katkılarıyla geçtiğimiz günlerde ön satışa sunuldu. Birimin tam adı “Fenerbahçe Token” olarak bilinirken, tokene ilgi oldukça büyüktü. Satışa koyulan 2. Seçenekteki token’lar kısa bir sürede azalmaya başladı. Sistem üzerinden satın alma gerçekleştirildiği daha 30. Saniyede, Fenerbahçeli Kulüp toplamda 15 Milyon TL kazanmış oldu.

Sarı Lavicertli takımın, ilk kripto parasını kendi yazan kulüp olması, diğer token’lardan onu ayıran bir özellik oldu. Fenerbahçe Token, Ethereum (ETH) blockchain’i üzerine kurulmuş bir token olarak biliniyor. “Utility Token” olarak da adlandırılmakta. Piyasaya resmen sunulan token, tokeni alan bireylere birçok ayrıcalık sunacak. Bu ayrıcalıklar arasında; marş seçimi, forma tasarımları ve anket oylamaları da yer alıyor. Fenerbahçe Token, tüm bunlara ek olarak, teknik direktörler, yönetim heyeti ve yöneticileriyle de tanışma olanağı sunacak.

FB Token Nasıl Alınır?

Fb Token Nasıl Alınır

FB Token Paribu üzerinden satın alınabilmektedir. Birimi satın almak isteyen bireyler, öncelikle ön satışa sunulan seçeneklerden birini tercih etmelidir.

Seçenek 1 Özellikleri:

  • Bu seçenekte alacağınız token’ları 9 ay boyunca transfer edemez ve satamazsınız.
  • Token’larınızın işleme açılmaya başlayacağı ilk tarih 15.05.2022’dir.
  • İlgili tarihten sonra 15 ay boyunca bu token’larınız eşit dağılımla işleme açılmaya devam edecektir.
  • 1 FB coin: 15 TL.

Fb Token Nasıl Alınır 1

Seçenek 2 Özellikleri:

  • Bu seçenekten alacağınız token’ları 13.08.2021 tarihinde Paribu üzerinden FB/TL paritesinin açılmasıyla kullanabilirsiniz.
  • 1 FB coin: 30 TL.

Fb Token Nasıl Alınır 2

Fenerbahçe Token almak isteyen bireyler, 9-12 Ağustos tarihleri arasında Paribu üzerinden alım talebinde bulunabilmektedir. Yukarıda bahsedilen ön satış seçeneklerinde ise token satımının tükendiği, Paribu tarafından bildirilmiştir. Bu sebeple bir sonraki alım için, token’ın borsada listelenmesini beklemeniz gerekecektir.

FB Coin Ne Zaman Listelenecek?

FB coin listelenme tarihi; Seçenek 1‘den alım yapanlar için 15 Mayıs 2022 tarihinde işlemler açılacaktır. Seçenek 2’yi tercih edenlerin yapacağı işlem tarihi, 13 Ağustos 2021 tarihidir. FB Token’ın tüm taraftarlara sunulması ise 2022 yılında gerçekleşecek.

FB Token Fiyat ve FB Token Grafik

Fenerbahçe Token, ön satışa iki farklı seçenek ile sunuldu. Bu durumda yatırımcıların karşısına 2 farklı birim fiyatı çıktı. Seçenek 1’e ait kripto para fiyatı 15 TL ile sunulurken, Seçenek 2 token’ları 30TL’den işleme alındı. Token’lerin borsada işleme sokulacağı tarihlerde, birim fiyatının bahsi geçen rakamların üzerinde seyretmesi bekleniyor. Dolayısıyla Fenerbahçe Token grafik verileri de şu an için bulunmuyor.

FB Token Yorum

Fb Token Yorum

Fenerbahçe Token yorum birçok yatırımcının merak ettiği konulardan oldu. Son dönemde başarılı bir anlaşmaya imza atan Fenerbahçe Spor Klübü, token’i kulüp geleceği açısından kullanmayı planlanmakta. Öte yandan taraftarlar ve kulübün etkileşimi için de, bu hamlenin olumlu olduğu düşünülüyor.

Artık günümüzde birçok spor kulübünün token’i çıkıyor. Bu kervana Fenerbahçe’nin de katılması, uzmanlar tarafından oldukça olumlu karşılandı. Birim fiyatının artacağına yönelik tahminler gelmeye başladı bile. Ancak uzmanlar, token ticaretinin her zaman riskli olacağını da bildirmekteler.

FB Token Alınır mı?

Birçok yatırımcı, FB token’in ön satışa sunulmasıyla akın akın alım işlemlerine geçti. Peki,  Fenerbahçe token alınır mı ve yatırıma değer mi? Token şu an için ön satış işlemlerini tamamlama aşamasında. Bu sebeple birçok kişinin katıldığı ön satışta, tokenler tükenmiş durumda.

Paribu sistemi üzerinden sunulan her iki seçeneği de değerlendiren yatırımcılar, token’lerin yükseleceğine dair Twitter başta olmak üzere birçok platformdan görüşlerini bildiriyor. 2022 yılında alım-satım işlemlerine açılacak token’in fiyatının yükselmesi bekleniyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu