AltcoinNedirRehber

FLM Coin Nedir? | Flamingo Coin Alınır mı?

1
(1)

Neo blok zincirine ve Poly Network ağın birlikte çalışabilirlik protokolüne dayanan FLM Coin, 2021 yılında piyasaya sürülmüştür. Söz konusu kripto para 8 Haziran 2021 tarihinde CoinMarketCap üzerinde listelenmeye başladığından bu yana dalgalı fiyat hareketi ile göze çarpmaktadır. Özellikle piyasanın durgun olduğu vakitler olan Haziran sonu ve Temmuz sonu aralığında, FLM genellikle 0.40 dolar altından işlem görmüştür.

Kripto paranın şu anki fiyatı ise 0.55 dolardır. Son 24 saatte bir miktar düşüş gösteren Flamingo, başta Twitter olmak üzere birçok platformda adından söz ettirmektedir. Özellikle düşük fiyata sahip olması sebebiyle tercih edildiği düşünülmektedir. Bizler de bugün, Flamingo’yu daha yakından tanımak amacıyla haberimizin devamında tüm detaylara değindik. İşte FLM token

FLM Coin Nasıl Çalışır ve Genel Özellikleri Nelerdir?

Flm Coin Nasıl Çalışır Ve Genel Özellikleri Nelerdir

Flamingo ağı, Neo blok zincirine ve Poly Network birlikte çalışabilirlik protokolüne dayanan bir DeFi projesidir. FLM’nin en güzel özelliği ise birkaç DeFi uygulamasını tek bir ekosistemde birleştiriyor oluşudur. Bu birleştirme, bir çapraz blok zincir varlık ağ geçidi, bir blok zincir üzerinde likidite havuzu (takas), bir blok zinciri varlık kasası, bir sürekli sözleşme ticaret platformu (perp) ve merkezi olmayan bir yönetim organizasyonu olarak görev yapmaktadır.

Flamingo ağı kurucusu, ETH’nin ana rakiplerinden olan NEO kurucu ortağı, Da Hongfei’dir. Hongfei, Çinli bir girişimcidir ve denildiği gibi Neo ağının ortaklarındandır. Hongfei ayrıca öel blok zincir hizmeti sunan OnChain şirketinin de kurucu ortağıdır. Hongfei’nin bu anlamda Blockchain teknolojileri ile yakından ilgilenen biri olduğunu görebiliriz. Üstelik FLM’nin de NEO altyapısını bir miktar barındırması sebebiyle sağlam bir proje olduğunu da söyleyebiliriz.

Flamingo (FLM) Nasıl Alınır?

Flamingo (Flm) Nasıl Alınır

Flamingo henüz oldukça yeni bir kripto paradır. Haziran 2021 tarihinde piyasaya sürülen kripto para birçok borsada listelenmektedir. Aşağıdaki listeden FLM CoinMarketCap verilerine göre satın alınabilecek borsaları görebilirsiniz.

  • Binance
  • Gate io
  • LBank
  • Pionex
  • Hotbit
  • VCC Exchange

Yukarıdaki borsalara kayıt olan bireyler öncelikle hesap onayı işlemini (varsa) tamamlamalıdır. İşlemin ardından ilgili borsaya başka bir borsadan para gönderimi yapabilirsiniz. Bu borsalardan global anlamda en büyüğü olan Binance’ı tercih etmeniz halinde, USDT, BUSD ve BTC gibi farklı işlem çiftlerini kullanarak FLM ticaretine başlayabilirsiniz.

FLM Coin Fiyatı

Yazının kaleme alındığı sırada FLM fiyatı 0.55 dolardır. Bu rakam son 24 saatte %0.82 oranında gerileme göstermiştir. Birim ATH seviyesini 7 Nisan 2021 tarihinde 1.24 dolardan görmüştür. Ayrıca piyasa sıralamasında 475. Olan birim, toplam 83 milyon dolarlık piyasa hacmine sahiptir.

FLM Coin Yorumu ve Güncel Grafiği

Flm Coin Yorumu Ve Güncel Grafiği

İçinde bulunduğumuz yılda piyasaya sürülen FLM coin ekşi gibi platformlarda da ön plana çıkmıştır. Son zamanlarda birçok Twitter fenomeninin ekseninde olan Flamingo’ya her geçen gün ilgi artıyor. Yukarıda da tüm zamanları içeren grafiğine göz attığımızda, Eylül ayı başında tap seviyelere ulaştığını görebilmekteyiz. Son BTC rallisinde ise daha sönük bir fiyat hareketi izlemiştir.

Öte yandan uzmanların FLM coin yorumlar ve öngörülerine göre FLM birimi güçlü bir alıcı kitlesi ile buluşursa daha da yükselecektir. Projenin ön plana çıkabilmesi için ise birtakım ortaklıklara ya da ağ içi güncellemelere gidilebilir. Bu noktada projeyi ve FLM haberlerini yakından takip etmenizde fayda vardır.

Flamingo Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini

Flamingo Coin Geleceği Ve Fiyat Tahmini

Son birkaç yıldır popüler analiz sistemleri, yeni çıkan kripto paralara ilişkin tahminlerini aktarıyor. Bunlardan biri olan FLM tahminleri ise, uzman analistlerin dönemsel veri güncellemeleri ışığında yapılıyor. Bu sebeple her tahmin isabetli olmasa da, birçoğunun mantıklı bir sebebe bağlı olduğunu da görebilmekteyiz.

Popüler analiz sistemlerinden Wallet Investor, Price Prediction ve Gov Capital, Flamingo için tahminlerini aktarıyor. İşte o fiyat tahminleri ve olası hedefler…

Flamingo Coin Geleceği 2021

Price Prediction şirketine göre FLM, fiyatına ve teknik analizine göre, 2021 içinde fiyatının ortalama 0.51$ fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor, 2021 yılı sonunda Flamingo için beklenen minimum fiyat değeri 0.48 dolardır. Ayrıca FLM maksimum $0.53 fiyat seviyesine ulaşabilir, denilmektedir. Öte yandan tahminlerini aktaran Gov Capital’a göre ise FLM 2021 yılı sonunda ortalama 0.50 dolar civarında olabilir. Bu rakamın maksimum 0.68 dolara ulaşması bekleniyor.

Flamingo Coin Geleceği 2022

Flamingo Coin Geleceği 2022

FLM coin analiz ve öngörülerini aktaran Wallet Investor sistemi, 2022 yılı sonunda görülecek fiyatın 1 doları aşacağını düşünmektedir. Sisteme göre söz konusu kripto para yıl sonunda en az 1.5 doları görebilir ve 2023 yılına çok daha iyi seviyelerden başlayabilir. Bu yorumların aksine görüşünü bildiren Price Prediction’a göre ise FLM 2022 yılında ortalama 0.72 dolardan seyredebilir. 2022 yılı sonunda Flamingo için beklenen minimum fiyat değeri 0.70 dolar olmaktadır. Ayrıca FLM maksimum olarak 0.85 dolarlık fiyat seviyesine ulaşabilir deniliyor.

Flamingo Coin Geleceği 2023

Tfb Token Geleceği 2023

Price Prediction’un FLM coin yıl sonu tahmini ve görüşüne göre, 2023 yılı sonunda 1.1 doları görebilir. Wallet Investor’un aksine daha düşük ancak kademeli artışı öngören Price Prediction’a göre FLM, ortalama 1.08 dolar civarında seyredebilir.

Flamingo Coin Geleceği 2024 – 2025

Gov Capital Sistemine göre FLM 2024 yılında ortalama 5.7 doları görebilir. Bu fiyatın yıl sonunda 7 dolara yaklaşması bekleniyor. Analiz sisteminin 2025 yılı tahminine göre FLM ortalama olarak 8 dolar civarında olacaktır. Bu rakam diğer yıllarda da kademeli olarak artabilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu