NedirCoinKolay ÖzelDefi

Gem Coin Nedir ve Gem Coinler Hangileridir?

5
(3)

Birçoğumuz sıklıkla Gem coin terimini sosyal medya fenomenlerinden duymuşuzdur. Bitcoin’in seyrini son günlerde iyileştirmesiyle başta şaka tabanlı coin’ler olmak üzere, Metaverse projeleri, NFT tabanlı kripto paralar ve daha pek çok altcoin yükselişe geçti. Bunlardan farklı olarak, özellikle kripto para yatırımı yapan bireylerin takip ettiği fenomenler, çoğunlukla gem kripto paraları önermekte. Peki, gem token ya da gem coinler tam olarak nedir ve neden bu kadar dile getirilmektedir?

Gem Coin Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Gem Coin Twitter başta olmak üzere birçok sosyal medyada fenomenlerin dilindedir. Peki, gem coinler nedir? Gem coinler; piyasaya henüz yeni çıkmış, fazla bilinmeyen ve çoğunlukla kısa sürede yüzde 1000’e kadar kazanç getiren kripto paralardır. Bu projeler genellikle Marketcap ve Coingecko üzerinde listelendikten saatler içerisinde alıcıların ilgi göstermesi ile artış göstermektedir. Ancak birtakım riskleri de barındırabilirler.

Gem Coin Nedir Ve Özellikleri Nelerdir

Gem tokenler esasen bol sıfırlı ve piyasa değeri bakımından düşük olanlardan tercih edilmektedir. Bu projeleri değerli kılan bir diğer etmen ise, erken keşfeden bireylerin ve projeye henüz çoğu kişinin dahil olmadan düşük fiyattan alım yapanlardır. Özellikle bu gibi coin’leri yakından takip eden yatırımcılar, düşük fiyatlardan 10 dolarlık bir alım yaparak bile 50x yükselen coinden ciddi kârlar elde edebilir.

Fakat kâr almayı her zaman ve her kripto paradan beklemek de yanlış olacaktır. Esasen bu projelerin tespiti de bir birikim ve araştırma sonucunda daha isabetli olabilmektedir. Çünkü bazı kripto paralar listelendikten sonra “scam” olarak piyasadan silinebilir. Bu tür dolandırıcılık faaliyetlerinden uzak durabilmek adına oldukça iyi araştırmalar yapılması gerekecektir.

Gem Coinler Hangileridir? İşte Gem Coin Projeleri Listesi

Gem Coinler Hangileridir İşte Gem Coin Projeleri Listesi

Gem coinler yakın takip ile tespit edilebilir projelerdir. Ancak kalıcı bir gem token listesi oluşturmak neredeyse imkansızdır. Çünkü bu tarz kripto paralar genellikle günlük alınıp satılan hatta saatler içinde artıp azalan fiyat hareketi gösterir. Ayrıca bu tarz kripto paralar her bireyin kendi araştırmaları doğrultusunda satın alması gereken projeler olmaktadır. Bizler de bugün sizler için son birkaç gün içinde piyasaya sürülmüş makul gem token’leri bir araya getirdik. İşte en iyi gem coinler

  1. WRK
  2. Zeno Inu
  3. GODZ
  4. BMBO
  5. TSUGA
  6. RON
  7. HMOON
  8. SHIBZ

Yukarıdaki projeler bol sıfırlı ve henüz piyasaya maksimum 2 gün önce çıkmış projelerdir. Sizler böyle projelere denk geldiğinizde öncelikle bir ralli aşamasında ise yüksek fiyatlardan satın almadan önce grafiğini incelemeli ve düzeltme aşamasında girdiğinde satın alabilirsiniz. Bu şekilde kâr edeceğiniz yerde zararlı çıkmamış olursunuz.

Gem Coin Projeleri Daha Çok Hangi Borsada Bulunur?

Gem Coin Projeleri Daha Çok Hangi Borsada Bulunur

Gem projeler genellikle PancakeSwap borsasında çok fazla bulunur. Bu projelerden bir tanesini yakaladığınızda kontrat adresini kopyalayarak PancakeSwap üzerinde araştırabilirsiniz. Borsada Exchange bölümüne gelerek kontrat adresini arama kutucuğuna girdiğiniz takdirde ilgili kripto paranın borsada olup olmadığını görebilirsiniz. Yine buradan BNB veya BUSD ile alım-satım yapabilirsiniz.

PancakeSwap platformu dışında Gate io ve Uniswap borsalarında da bu tarz coin’ler anında listelenebilmektedir. Özellikle DeFi platformlarında gem coinlere ve yeni çıkan kripto paralara ulaşabilmek daha kolay olacaktır. Peki, gem coinler 2021 yılında en kolay nasıl alınabilir? Bu projeler en kolay şekilde Pancakeswap üzerinden alınabilir. Borsa kullanımı itibariyle ve birçok projeyi listelemesi nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Unutmadan hatırlatmakta fayda vardır, Pancakeswap üzerinden gem coin alacak bireyler, kayma toleransını minimum düzeyde tutmalıdır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu