Altcoin

GRT Coin Nedir? The Graph Coin Yorumu ve Geleceği

5
(1)

GRT coin, Blockchain ağlarının sorgulanabilmesi için oluşturulmuş ve son dönemde popüler olmayı başarmış bir kripto paradır. Kripto paranın protokolü ise, IPFS ve Ethereum ile benzerlik göstermektedir. The Graph sisteminde, isteyen kullanıcılar SunGraph ya da Alt Graph adı verilen açık API’ler oluşturabilmektedir.

Ayrıca GRT birimi, yaklaşık 1.5 ay önce yerel kripto para borsalarından olan Paribu’da listelenmeye başlamış bir birimdir. Proje esasen 2017 yılında çıkmış olmasına rağmen, o tarihlerden bu yana token girişimi ile piyasada yer almayı bilmiştir. Bizlerde bugün, The Graph (GRT) biriminin projesine ve diğer detaylara ilişkin önemli incelemeleri aktardık. GRT dünyasını yakından tanımak isteyenler için, işte GRT…

GRT Coin Nedir?

The Graph Grt Nasıl Alınır

GRT ve  protokolü, tüketici düzeyinde performansa sahip merkezi olmayan uygulamalar sunmak için gerekli bir bileşen olan Web3’ün temel altyapısıdır. Graph, Ethereum gibi ağları sorgulamak için bir indeksleme protokolüdür. Ağ üzerinde herhangi bir kullanıcı alt grafikler (Alt Graph) adı verilen açık API’ler oluşturabilir veya yayınlayabilir. Bu da verileri kolayca erişilebilir hale getirir.

The Graph, ChainLink ağına entegre edilmiştir. Entegrasyon, The Graph API’lerinden alt grafikler olarak adlandırılan dizine alınmış verilerin Chainlink oracle’ları aracılığıyla akıllı sözleşmelere aktarılmasına olanak tanır. Sonuç olarak, geliştiricilerin güçlü, gerçekten merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için dizine alınmış veri kümelerini kullanma fırsatları, Graph üzerinde tanınmış olur.

The Graph (GRT) Nasıl Alınır?

The Graph Grt Nasıl Alınır

GRT coin Binance başta olmak üzere 10’dan fazla borsada listelenmektedir. Aşağıdaki borsaları kullanarak GRT birimini temin edebilirsiniz.

  • Binance
  • FTX US
  • KuCoin
  • Gate io
  • Coinbase
  • Kraken

Yukarıdaki borsalara kayıt olmanızın ardından, hesap onayı ile hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz. GRT birimini tercih ettiğiniz borsanın piyasa ekranından satın alabilmeniz mümkün olacaktır. GRT ayrıca Türk borsalardan olan Paribu platformunda listelenmektedir. Yani GRT’yi TRY paritesinden de satın alabilmek mümkündür.

GRT Coin Kaç TL?

GRT coin fiyat şu anda 8.32 TL’den işlem görmektedir. Bu rakam, son 24 saatte %7 oranında artış göstermiştir. Son 24 saatteki hacmi ise $441,910,394’e ulaşmıştır. Piyasada dolaşan arz miktarı 4.72B GRT’dir.

GRT Coin Grafik

Grt Coin Grafik

GRT TRY mum grafiği yukarıdaki gibidir.  Birimin 4 saatlik mum grafiğinde, şu anda yükseliş trendinde olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Gerek 1 günlük gerekse 4 saatlik grafiğinde, birim fiyatının yukarı yönlü seyri dikkatleri çekmektedir. Öte yandan bBitcoin fiyatına bağlı olarak, ilerleyen saatlerde ufak çaplı düzeltmelere gitmesi muhtemeldir. GRT için 8.30 TL bandı güçlü bir direnç gösterebilir. Yakından izlemekte fayda vardır.

GRT Coin Yorum ve Geleceği

Grt Coin Yorum Ve Geleceği

GRT coin yorumları son dönemde merak edilmektedir. GRT, uzun vadede yatırıma değer bir kripto varlık olarak görülmektedir. Kısa vadeli yatırım için Bitcoin hareketlerine göre takip edilmesi ve buna göre yatırım yapılması önerilmektedir. Analiz uzmanlarına göre, GRT sağlam projeli bir birimdir ve birçok borsada listelenmektedir. Uzmanlar; GRT ekibinin ileride yapacağı önemli ortaklıklar neticesinde fiyatın pozitif yönde seyredeceğini her zaman dile getirmekteler. 2021 yılı yorumu olarak yıl sonuna kadar %50 oranında yükseliş bekleniyor.

The Graph (GRT) Geleceği

Çeşitli kripto para analiz sistemleri, GRT için geleceğe yönelik fiyat tahminlerini aktarıyor. Kripto fiyat tahminleri zor olabilir, ancak birçok kripto sitesi The Graph kripto tahmininde bulunuyor. Bu sistemlerden olan Wallet Investor, GRT Coin’in fiyatının bir yıl içinde 2,4 dolara, 5 yıl içinde ise 9,5 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor. Coinpedia, GRT fiyatının 2021 sonunda 5 dolara, 2022’de ise 12 dolara çıkabileceğini tahmin ediyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu