AltcoinAnalizCoinKolay ÖzelNedir

Helium Coin Yorum: 2023’de Artar mı?

0
(0)

Helium Coin yorum, tahmin kategorilerinde 2022,2023 senelerine yönelik değer kazanım senaryolarından söz edildi. Uzman analistler, Helium ağının ve yerel kripto para birimi HNT Coin’in, IoT teknolojisine ilgisi olan şirketlerce yatırım aracı olarak tercih edilmeye devam edebileceğini savunuyorlar. Hatta 2022’de talep artışlarının gündeme gelebileceğini tahmin ediyorlar.

Artış Olasılığını Destekleyen Helium Coin Özellikleri

Artış Olasılığını Destekleyen Helium Coin Özellikleri

Helium platformunun yerel kripto para birimi HNT Coin, kripto para yorumcularının geleceği parlak coinler listesinde inceledikleri kripto varlıktır. Yorumculara göre, kripto dünyasına yenilik kazandıran ve kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veren coin’ler fiyat erimesi riskinden daha fazla korunuyorlar. Bu coinler arasında yer alan HNT, Helium protokolde kablosuz ağ kapsama alanı oluşturan herkesi ödüllendiren dikkat çekici teşvik modelini oluşturuyor.

Kripto para yorumcularına göre HNT Coin özellikleri, kripto paranın gelecekte başarılı olmasını sağlayabilecek en önemli faktörler. Bir kablosuz ağ yaratmak veya dünyadaki milyarlarca nesnelerin interneti temelli cihaz arasında bağlantı sağlamak için Helium ağında işlem yapılabiliyor. Yorumcular, kripto dünyası takipçilerinin ilgisini çeken IoT teknolojisine Helium ağına katılım ve HNT Coin sahipliği üzerinden dahil olunabileceğini açıklıyorlar. Binlerce geliştirici ve şirketin 2021’den beri Helium ağında farklı işlere imza atması ise HNT Coin’in güvenilirlik düzeyini yükseltiyor.

Hnt Coin Özellikleri

Helium Coin yorum başlıkları altında, protokole dair The People’s Network’ü kuranların yepyeni bir POS modelden yararlanabildikleri belirtilmiştir. Kripto para yorumcuları, The People’s Network sayesinde Proof of Coverage’e katılım sağlanabildiğinin ve HNT kazancı elde edilebildiğinin altını çiziyorlar.  Kısacası, veri aktarımına, kablosuz ağ sağlayıcı olarak HNT ödülleri kazanmaya, en son staking modellerinden yararlanmaya imkan sunan Helium ağının yerel kripto para biriminin de aynı oranda başarıyı yakalaması bekleniyor.

Helium Coin 2022 Yorum Konuları Neler?

Helium Coin 2022 Yorum Konuları Neler

Helium Coin 2022 yorum kategorisinde, Helium protokolün kombinasyonu olan “Long Fi“ konu alınıyor. Hem yatırımcılar hem de kripto para analistleri Long Fi projesi için pozitif yorumlar yapıyorlar. Peki “Long Fi“ nedir?

Helium ağı sayesinde hava kalitesini ölçen cihazlar, çevre sensörleri, akıllı köpek tasmaları gibi pek çok IoT temelli cihaz birbirlerine bağlantılı halde kullanılabiliyor. Bu yüzden 2021 yılından beri pek çok geliştirici ve önemli teknoloji şirketi yeni çözümler yaratmak için Helium ağını kullanıyorlar. Cihazları hücresel olmayan bir internete veya WİFİ’a bağlamak isteyen şirketler ise Helium Blockchain’i ve LoRAwan kablosuz protokolünün kombinasyonu olan “Long Fi“ sistemini kullanıyorlar. Helium’da bu avantajlı işlemden yararlanmak ve kullanıcılarına teknolojik çözümler sunmak isteyenler ise HNT Coin’e sahip olmalıdırlar. İşte tam bu sebepten dolayı HNT Coin talep düzeyinde 2022 içerisinde bir artış yaşanabileceği işaret ediliyor.

Helium Coin 2022 Fiyat Tahminleri Neler?

Helium Coin 2022 Fiyat Tahminleri Neler

Helium Coin 2022 fiyat tahminleri, pek çok farklı fiyat analiz platformu tarafından sunulmuştur. Tahminlere göre HNT Coin fiyatı, 2022’de artış gösterebilir. Fiyat tahminlerine yönelik detaylar ise şu şekildedir:

  • KryptoZeitung’a göre HNT Coin fiyatı 2022 sonunda 55.28 dolar seviyesine çıkış yapabilir.
  • CoınArbıtrageBot tahminine göre HNT Coin 2022’de 29.40 dolar seviyesine yükselebilir.
  • PricePrediction analizine göre HNT Coin fiyatı 2022’de 36.10 dolar düzeyine sıçrayabilir.

Hnt Coin Fiyatı

Helium Coin fiyatı, 26.01.2022’de yazının kaleme alındığı dakikalarda ise 23 dolar seviyesinden işlem görüyor. Geleceğe yönelik tahmini hedef fiyatların oluşması halinde HNT Coin 2022 tamamlanmadan yatırımcılarına kar sunabilir.

Helium Coin 2023’de Yükselir mi?

Helium Coin 2023’de artar mı sorusuna yanıt arayan analiz platformları, değer kazanımı yönünde tahmin sunmaya devam ediyorlar. CoınArbıtrageBot analizine göre 2023 yıl sonunda 54 dolarlık HNT Coin fiyatı tabloya gelebilir. PricePrediction tarafından verilen tahminde HNT Coin hedef fiyatı 2023 için 55.56 dolar seviyesinde. Helium Coin yorum, tahmin başlıkları altında KryptoZeitung tarafından yapılan tahmin ise 2023’de 56 dolarlık HNT Coin fiyatının grafiğe yansıyabileceği yönündedir.

 

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu