Genel

İşte Haftanın En İyi Kazandıran Kripto Para Listesi

0
(0)

Bu haftanın en iyi kazandıran kripto para listesinde 7 altcoin bulunuyor. Söz konusu kripto paralardan birçoğu, Bitcoin düşerken ATH seviyesini tazeliyordu! İşte Bitcoin çöküşünden etkilenmeyen o kripto paralar…

En Çok Yükselen Coinler

En Çok Yükselen Coinler

1-    Oasis Network (ROSE)

2-    Fantom (FTM)

3-    Quant (QNT)

4-    Algorand (ALGO)

5-    IOST (IOST)

6-   Harmany (ONE)

ROSE esasen 20 Temmuz’dan bu yana yükseliyor ve en çok kazandıran kripto para listesinde ilk sırada bulunuyor. Bir süre düşen ROSE, düşüşe rağmen RSI ve MACD artış gösterdiği için yükseliş sürüyor. Rose, son 1 haftada %85 oranında artış gösterdi.

FTM son bir haftada %85.29 artış gösterdi. Ana direnç alanı, önceki aşağı yönlü hareketi ölçerken 2,61 harici Fib geri çekilme seviyesi olan 2,25 dolarda. 1,45 dolar olan 1,61 seviyeleri önemli destek noktalarıdır.

QNT son bir haftada %70 oranında artış gösterdi. QNT, 20 Temmuz’dan bu yana hızlanan bir oranda artıyor. ALGO son 1 haftada %68 oranında artış gösterdi. En yüksek seviye olan 2.49$’a ulaştı. Son bir haftada %58 oranda artan IOST, şu anda %8 düşüşle 0.07$’dan işlem görüyor. ONE %44 yükseldi ve son olarak NEAR %42 yükselişle haftayı kapattı.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu