AltcoinNasılNedir

İzumi Finance Apple Watch ve İZİ Coin Dağıtıyor!

5
(2)

İzumi Finance (İZİ Coin)

İzumi Finance (İZİ Coin) vaatleri ile bile adından söz ettirmeyi başarıyor. Listelerde yer almasına sayılı gün kala bu token projesi neyi ifade ediyor?

İzumi Finance geliştirdiği İZİ coin ile proje kullanıcılarına likidite madenciliği sunuyor. Bu sayede karlı yatırımlara ev sahipliği yapmayı amaç edinen bu token projesi sunduğu ödüller ile de dikkat çekiyor. Şimdiden adından sıklıkla bahsettirmeyi başarması ise tüm gözleri bu projeye çekiyor.

Farklı Blockchain üzerindeki transferleri de destekleyen bir yapıda olması bu projenin temelini oluşturuyor. Böylelikle proje transfer ücretlerini azaltmayı amaçlarken gaz ücretini de azalmayı kendisine hedef edinmiştir.

İzumi Finance (İZİ Coin) Nedir?

İzumi Finance (İzi̇ Coin) Nedir

İzumi Finance (İZİ Coin) son yıllarda popüler bir şekilde kullanılan kripto para borsası içinde yer almaktadır. Son yıllarda bu dijital platform içinde yapılan yatırımlar her geçen gün gelişiyor. Beraberinde ise farklı projeler görüyoruz. Bu projeler bir önceki token projelerinin daha gelişmiş hali olmalı ve piyasadaki eksikleri gidermelidir. Bu sayede projeler kendilerine piyasada yer buluyor ve yatırımcılarına kazanç sağlarken kendileri de değer kazanıyor.

İzumi Finance da bu projelerden bir tanesi olarak öne çıkıyor. Likidite madenciliğini mümkün kılan İzumi Fnance Uniswap V3 üzerinde de programlanabilmektedir. Geliştirilen bu protokol içinde farming imkanı sunan ilk çok zincirli protokol olma özelliğini de taşır.

Bu platform üzerinde amaç token birimlerinin zincirler arasında transferinde geçen sürenin kısaltılmasıdır. Ayrıca yalnızca hızı yükseltmekle kalmaz gaz ücretlerinin de azaltılması amaçlar arasındadır.Ayrıca İzumi içindeki transferler 1 dakikadan kısa bir sürede gerçekleştiriliyor. Ayrıca 1 dolardan az da işlem ücreti alınmaktadır.

İZİ Coin geliştirilen bu protokolün yerel token değeridir. Blockchainler arasındaki transferler, teşvik havuzunun gelişimi ve diğer işlemler için İZİ kullanılır. Bunların yanında yönetimde söz sahibi olunması ve İZİ sahibi kullanıcıların avantaj edinme gibi fırsatlar da bu belirteç sayesinde gerçekleşir. Ancak İZİ Coin elde etmek için bu kripto para birimi stake edilmelidir.

İZİ Coin Nasıl Alınır?

İZİ Coin 20 Aralık 2021 tarihinde Bybit Borsası üzerinden bir ön satış düzenliyor. Bu ön satışa katılma aşamaları ise şöyle;

  • Öncelikle Bybit Borsası üzerinde mevcut bir hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturmanız gerekiyor.
  • Üyelik işleminden sonra açılan panel üzerindeki “kaydol / register” seçeneği seçiliyor.
  • Ödüller için geçerli olacak davet kodu olduğundan emin olunur. Bu davet kodu referans kodu alanında olacaktır.
  • Ardından istenilen bilgiler gerekli kısımlara eksiksiz ve doğru biçimde kaydediliyor.
  • E-posta adresinize gelecek olan doğrulama kodunu da ilgili kısma girdikten sonra hesaba giriş yapıyorsunuz.
  • Oluşturulan bu hesapta para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştiriliyor.

Gerçekleştirilen bu aşamalardan sonra İzumi Finance için gerçekleştirilecek ön satışta yer alınıyor.

İZİ Coin Yorumu ve Geleceği

İZİ Coin piyasaya 2 milyar miktarında arz edilmiştir. Ancak her kullanıcı maksimum 10.000 İZİ Coin’e sahip olabiliyor. Çoklu katılımı destekleyen sistemi ile destekleyen bir yapıya sahiptir.

15-19 Aralık tarihleri arasında Launchpad üzerinde kullanıcılara ekstra token kazanma fırsatı sunuluyor. Bunun için kullanıcıların sahip oldukları BIT bakiyelerinin ortalaması alınıyor ve maksimum 10.000 İZİ Coin alınabiliyor. Bu nedenle de bu ön satış öncesinde kullanıcıların BIT Token alıp cüzdanlarında saklamaları tavsiye ediliyor. 20 Aralık’ta 06.30 ila 14.00 arasında Launchpad’e katılım için BIT token yatırma işlemi mümkün olacaktır. Ardından 21 Aralık tarihinde İZİ Coin Bybit Borsası listesinde yerini alacak.

İzumu Finance’dan Muhteşem Ödüller

İzumu Finance’dan Muhteşem Ödüller

21 Aralık 2021 tarihinde Bybit Borsası’nda yer alacak İzumi Finance katılımcılara da harika ödüller sunuyor. Listelerdeki yerini kutlamayı amaçlayan bu proje eşsiz bir ödül törenine de ev sahipliği yapacak!

20 Aralık tarihindeki Launchpad’e katılan tüm kullanıcılar Launchpad’den alacakları İZİ Coin miktarına ek 100.000 İZİ Coin değerindeki ödül havuzuna erişiyor. Dolayısıyla 3 adet Apple Watch Series 7 ve ödül havuzu için çekilişe katılım hakkı kazanıyor. Sizler de İzumi Finance (İZİ Coin) üyelerinden olmak için web sitesini ziyaret edebilir çekilişe adınızı yazdırabilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu