AltcoinAnaliz

Jasmy Coin Nedir? Jasmy Coin Binance ve Geleceği

5
(2)

Jasmy coin Binance’den gelen son dakika açıklaması sonrasında Binance listelerinde yerini aldı. Kripto para takipçileri merakla Jasmy’nin Binance listelerine girmesini bekliyordu. Binance, yaptığı açıklama ile Jasmy coinin artık Binance listelerinde yer aldığı müjdesini verdi. Porto coin, Movr ve benzeri gibi kripto para birimlerini listesine dahil eden Binance, şimdi de Jasmy’i listelerine ekledi.

An itibari ile 22.11.2021 tarihinde Jasmy, Binance listelerindeki yerini büyük yükselişi ile birlikte aldı. Binance listelerinde yerini alması ile birlikte fiyatı $0.227 seviyelerini de görmüş oldu. Bu anlık gelişmeler doğrultusunda bizler de siz değerli okuyucularımız ve takipçilerimiz için Jasmy coin geleceği nasıl olacak, jasmy nedir gibi tüm detayları bu yazımızda derledik.

Jasmy Coin Nedir?

Jasmy Coin Nedir

Jasmy platformunun sağlayıcılığını ve geliştiriciliğini loT platformu üstlenmiştir. Kazanç sistemi ile tüm yatırımcıların standartlarını iyileştireceğini iddia eden Jasmy coin, verilerin kullanılabildiği bir altyapı oluşturmayı kendisine hedef olarak belirlemiş durumdadır. Tüm bunların yanı sıra bu coinin, henüz tam netleşmiş ve merkezileşmiş bir coin olduğunu söylemek de güçtür.

Henüz tam bir sisteme oturmamış olması analistler tarafından Jasmy’nin ölçülebilir, merkeziyetsiz ve takip edilebilir olması şeklinde ifade ediliyor. Bu konuda her yeni bilgiyi takip ederek sizleri de son dakika gelişmelerinden haberdar edeceğiz.

Jasmy Coin Nereden Alınır?

Jasmy’nin borsaya hızlı bir giriş yapması ve ardından Binance listelerine girmesi büyük ses getirdi. Bunun üzerine nereden ve nasıl alınabileceği soruları da gündemde araştırılan konuların başında gelmeye başladı. Eğer Jasmy coin üzerinden kripto para borsasına giriş yapmak istiyorsanız artık Binance üzerinden alım yapabilirsiniz.

Binance üzerinden alım yapabilmek için öncelikle bir Binance üyeliğiniz olmalıdır. Daha sonrasında üye girişi yaptıktan sonra yeterli para transferi gerçekleştirmelisiniz. Para transfer işleminden sonra ise arama butonundan Jasmy aratarak “Satın al” butonuna tıklamalısınız. Böylelikle yatırımınızı gerçekleştirmiş olacaksınız.

Jasmy Coin Geleceği

Jasmy Coin Gelecek

Binance piyasalarına $0.227 ile giriş yapan jasmy coin geleceği oldukça parlak görünüyor. loT platformunun dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşacak olması aynı zamanda coinin geleceğini de olumlu yönde etkileyecek. Ancak anlık grafiklere göre piyasadaki diğer coinler ile aynı seviyedeki ilerleyişini sürdürüyor.

Binance gibi uluslararası bir borsa listelerinde yer alması ortalama 2 hafta sonra en az %50 oranında sıçrama yapacağı yönünde yorumlar getirmiştir. Ancak bu yorumlar şuan sadece analistlerin varsayımları ve öngörüleridir.

Analistler Jasmy gibi piyasada yeni olan coinlere uzun vadeli ancak temkinli yatırımlar yapılabileceğini söylüyor. Ancak yatırımların makul seviyelerde olması gerektiğini de vurguluyorlar. Bu şekilde Jasmy yatırımı yapanların uzun vadede geleceği de yeşil ışık yakacak gibi görünüyor.

Jasmy Coin Binance Listelerinde!

Jasmy Coin Binance

Binance’de yeni listelenen coinlerin sonuncusu an itibari ile Jasmy’dir. Kripto para borsaları arasında uluslararası ve güvenilir borsaların başında Binance geliyor. Haliyle Jasmy’nin Binance listelerinde yer alması da güven verici olup piyasayı hareketlendirmiştir.

Kripto para yatırımcılarının merakla beklediği o haber geldi. Binance, 22 Kasım 2021 tarihi itibari ile Jasmy coini listelerine eklediğinin açıklamasını yaptı. Bu açıklamalar ile birlikte artık Jasmy yatırımlarınızı ve al-sat işlemlerinizi Binance üzerinden de güvenle gerçekleştirebileceksiniz. Ancak yatırımlar öncesinde uzmanların ve analistlerin yorumlarını mutlaka takip edin.

Henüz genç coin Jasmy; şuan küçük miktarlar ile uzun vadeli yatırım yapabileceğiniz coindir. Grafik analiz ve yorumlarının anlık takipleri size yol gösterici olacaktır. Bu konuda Binance borsası oldukça kullanışlı ve yol göstericidir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu