AltcoinAnalizCoinKolay Özel

LINK Coin Yorum: 2022-2023 Nasıl Şekillenecek?

4.5
(4)

LINK Coin yorum, analist tahminleri, 2022 ve 2023 senesine yönelik umut vadeden detayları içerdi. Çoğu uzman analist 2022 senesinin ilk ve ikinci yarısında LINK Coin’in daha fazla ön plana çıkabileceğini aktardılar. 2022 senesine girişle birlikte kripto para balinalarının LINK Coin satın alım işlemine yöneldiklerini ve bu durumun istatistiklerle ortaya koyulduğunu ifade eden analistler, yatırıma değer kripto paralar listesinde LINK Coin’i işaret ediyorlar. Gelin detayları hep birlikte inceleyelim.

Chainlink (LINK) Coin 2022’de Yükselişe Gider mi?

Chainlink (Link) Coin 2022’De Yükselişe Gider Mi

Kurumsal ve bireysel kripto para yatırımcılarının 2022’de en çok sorduğu sorular arasında, LINK Coin yükselişe gider mi? yer aldı. Yakın dönemde ise bu soruya asıl yanıtı verebilecek olan bir gelişme kripto para dünyasının gündemine oturdu. Yüksek kripto para hacmini baz alarak yatırım yapan balinalar, 2022’de LINK alımına yönelmeyi tercih ettiler. Ayrıntılar ise balina izleme platformları arasında popüler olan WhaleStats’dan geldi.

WhaleStats, balina işlemleri üzerinde takip ardından çarpıcı veriler paylaşarak, 2022’nin ilk haftasında LINK ve SHIB Coin alım taleplerindeki artışı gözler önüne serdi. LINK Coin’i özellikle Ethereum balinaları alıyor. İstatistiklere göre, en büyük 1.000 ETH balinası arasında olanlar 24 saatlik bir zaman dilimi içerisinde 11.311 dolar değerinde LINK satın aldı. Bu gelişme ardından 2022’ye hızlı giriş yapan LINK Coin analistlerin gündemine yerleşti ve artışa yönelik tahminler geldi.

Uzman analistlere göre LINK Coin’e balinaların ilgi göstermesi beklenmedik bir gelişme değil. Çünkü LINK Coin hızlı işlem, düşük işlem masrafı, başarılı bir tarihsel fiyat grafiği ile gelecek vaat ediyor. Altcoin Buzz analistleri LINK Coin 2022 tahminleri kapsamında 31,62 dolarlık hedef fiyattan söz ettiler. Bu artışın oluşabilmesi için ilk adımda 28.29 dolarlık direnç noktasının kırılması gerektiği vurgulanıyor.

Yükseliş Olasılığını Destekleyen Chainlink (LINK) Coin Özellikleri Neler?

Yükseliş Olasılığını Destekleyen Chainlink (Link) Coin Özellikleri Nele

Uzman analistler, LINK Coin yorum ve fiyat tahminleri gerçekleştirirken sadece rakamsal verilere önem vermiyorlar. Temel, teknik ve grafik analizler ardından kripto paraların gelecek vadeden özelliklerinin olup olmadığını da değerlendiriyorlar. Çünkü yatırımcılara avantaj sunan ve dikkat çeken özellikler, alım taleplerinin yükselebilmesine yönelik umutları artırıyor.

Chainlink, Blockchain dışı sistemleri akıllı sözleşmeleri sayesinde Blockchain sistemine entegre edebiliyor. Diğer bir ifade ile API tabanlı hizmetler, geleneksel banka hesap ödemeleri Chainlink protokolü sayesinde Blockchain’e entegre hale gelebiliyor.

Artık hizmetini, işini Blockchain’e taşımak isteyen şirketler, gerçek dünyadaki hizmet veya işlerini Chainlink akıllı sözleşmeleri ile Blockchain’de var edebiliyorlar. Bu çarpıcı avantaj, LINK Coin’in önemli bir kripto para birimi olmaya devam edebileceğinin göstergeleri arasındadır. Çünkü şirketler bu entegrasyonu sağlamak için uygulayacakları işlemleri LINK Coin ödemesi ile başlatabilirler.

Chainlink (LINK) Coin 2022-2023 Yılında Kaç Dolar Olur?

LINK Coin yorum, fiyat tahminleri yakından incelendiğinde 2022 ve 2023 senelerinde fiyat artış beklentisinin ön planda olduğu gözlemleniyor. LINK Coin 2022 fiyat tahminleri arasında Trading Beast tarafından yapılan tahmin yatırımcıdan ilgi gördü. Trading Beast’e göre LINK Coin 2022 yılı ikinci yarısında 42.855 dolarlık seviyeye çıkış yapabilir.

Chainlink (Link) Coin 2022-2023 Yılında Kaç Dolar Olur

2023 yılında LINK Coin ne kadar olur sorusuna tekrar analistlerin veya fiyat analiz platformlarını teknik ve temel analiz ardından sundukları sonuçlara bakarak yanıt verebiliriz. Digital Coin tarafından 2023 senesi için verilen LINK Coin fiyat tahminde 77.93 dolarlık fiyat ilgi çekti.

LINK Coin 4.01.2022 tarihine baktığımızda ise 23.96 dolarlık seviyeden işlem görürken % 4.95 oranında değer kazanımı içerisinde yer alıyor. Analist topluluğun tahminin gerçekleşmesi halinde LINK Coin fiyatı, 2023 senesi ikinci yarısında yazımızın yazıldığı tarihteki fiyatın 53.97 dolar daha üzerinde olabilir. Analist topluluğa göre LINK Coin’in hem 2022’de hem de 2023’te yatırımcılara kar sunabilecek değer kazanım dönemlerini yaşama olasılığı yüksek. Ancak kripto para piyasasının volatilitesi ve yatırımcıların davranışlarına göre LINK Coin fiyatının ve diğer tüm kripto paraların değerlerin anlık değişebileceği de bilinmelidir.

Shiba Coin Geleceği: 2021, 2022 ve 2023 Fiyat Tahminleri

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.5 / 5. Oy sayısı: 4

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu