GenelDefi

LITH Coin OKEX’te Listeleniyor, Lithium Alınır mı?

0
(0)

LITH coin 27 Eylül tarihinde OKEx borsasında işleme açıldı. Söz konusu kripto para biriminin ticreti artık global borsalardan olan OKEx üzerinden gerçekleştirilebilecek. OKEx web adresinde yer alan duyuruya göre, Lithium (LITH) 27 Eylül’de yatırma işlemlerini aktif etti. Aynı gün içerisinde de TSİ 12.00’da LITH/USDT paritesinde ticaret hizmeti açıldı.

OKEx kullanıcıları 29 Eylül saat 13.00’da LITH için çekim talebi oluşturabilecek. Bugün listeleme işlemlerinin tamamlanmasıyla gündeme gelen kripto para birimi de ufak çaplı yükselişlerle seyrini sürdürüyor. LITH şu anda 0.028$ civarında işlem görüyor. Peki, LITH şu anda alınır mı?

Lithium (LITH) Coin Nedir?

Lithium (Lith) Coin Nedir

LITH coin OKEX listeleme haberi ile gündeme geldi. Peki, LITH neden tercih edildi ve LITH coin nedir? Lithium (LITH) aracılığıyla ademi merkeziyetçilik ve daha temiz bir geleceği teşvik etme amacıyla piyasaya sunulmuş bir kripto para birimidir. LITH, ERC-20 & ERC-1155

Ağlarında güvenle çalışır. İş dünyasında ademi merkeziyetçilik ve hesap verebilirlik yoluyla daha iyi bir dünya yaratmak amacıyla piyasaya sürülmüştür.

“Blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri hayatımızın her alanına hakim olmaya başladıkça dünyamızda tam bir dönüşüm göreceğiz.” Mottosu ile yola çıkan Lithium (LITH) son dönemde başarılı şekilde seyrini sürdürüyor. Söz konusu kripto para şu anda 0.028$ civarında işlem görüyor. Satışların gelmesiyle %5 oranında düşüş kaydettiğini de görebilmekteyiz.

Lithium (LITH) Alınır mı?

Lithium (Lith) Alınır Mı

LITH coin OKEX listelemesi ile gündeme geldiğinde oldukça rağbet görmüştür. Kripto paranın 7 günlük grafiğinde özellikle listeleme tarihinden önce 24 Eylül’de 0.04$ civarına kadar ulaştığını görebilmekteyiz. Ancak şu sıralar düzeltme aşamasında ve gelen satışlarla birlikte değer kaybediyor.

Zaten ATH seviyesini 11 gün önce gören kripto para, en fazla 0.05$ civarına ulaşmıştır. Bu durumda LITH, kış aylarında beklenen ralliye istinaden alınabilir. Ancak kısa vadede büyük çaplı yükselişler beklemek yanlış olur.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu