AltcoinMetaverseNasılNedir

PolyGod (GULL Coin) Nedir, Nasıl Satın Alınır?

5
(1)

PolyGod (GULL Coin)

PolyGod (GULL Coin) kripto para dünyasına farklı bir açıdan bakmamız için bizleri oyun içine davet ediyor.

Mitolojiye farklı bir açıdan bakılmasını sağlayan bu oyun projesi Play to Earn konseptini benimsiyor. Dolayısıyla kullanıcılar birbirleri ile savaşırken token kazanıyorlar. Bu sayede proje değer kazanmaya devam ediyor. İskandinav mitolojisine uzanan konusu ile de mitolojiseverlerin radarına girmeyi başaran PolyGod nedir?

PolyGod (GULL Coin) Nedir?

Polygod (Gull Coin) Nedir

PolyGod (GULL Coin) bizlere tanıdık gelen bir proje aslına bakarsanız. Play to earn konseptine sahip olan bu oyun projesi, İskandinav mitolojisini kendisine konu alıyor. Bu temayı birçoğumuz Velhalla Projesinden de hatırlıyoruz.

Polygon Blockchain ağı üzerine kurulu olan bu token projesi Unreal Engine 5 tabanı üzerine inşa edilmiştir. Play to earn oyun konseptine sahip olması ise kullanıcılarına ve GULL Coin’e kazandıran bir oyun olmasını sağlıyor.

Bu projenin ön satışı GameZone platformu üzerinden gerçekleştirilmiştir. 150 milyon GULL Coin’in arzı olan projenin %20’si ilk dolaşımda yer alacak. Geriye kalan GULL Coin birimleri %20’lik dilimle halinde yayınlanacak. Ön satış değeri 0.06 $ olan GULL Coin son zamanların popüler kripto para birimlerinden olmayı başarıyor.

PolyGod Coin Yatırımcıları Kimler?

Mitoloji severleri etrafından toplamayı başaran projeler her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. PolyGod Coin projesi de İskandinav Mitolojisi’ne değinerek piyasadaki boşluğu dolduruyor. Farklı konusu ve teması ile de öne çıkan bu proje oyna kazan projeleri arasında yer alıyor. AU21 Capital, OIG, GD10 Ventures bu projenin öne çıkmayı başaran yatırımcılarıdır.

GULL Coin Nasıl Satın Alınır?

Farklı projeler farklı borsalarda yer alarak işlem görmeye devam ediyor. Bu projelerin yer aldığı projeler güvenilirliğini artırırken işlem kolaylığı sunması ile de güçlü yatırımlara imkan sunuyor. Her proje her kripto para piyasası içinde yer almıyor. Projeler amacı, işlemleri ve işlem hacmine göre farklı borsalarda yer alabiliyor.

GULL kripto para nasıl satın alınır? GULL ön satışı yapıldığı tarihten itibaren PancakeSwap Borsası üzerinden işlem görüyor. Bu borsa üzerinden işlem yapabilmek için bir hesap oluşturulması gerekiyor. Şayet hesabınız yoksa bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ardından borsaya para transferi yapılıyor. Böylelikle borsadaki bu itibari para birimi ile GULL Coin alınıyor.

GULL Coin Yorum ve Geleceği

Gull Coin Yorum Ve Geleceği

GULL Coin 2021 yılının Kasım ayında piyasaya sürülmüştür. Bu zamana kadarki en yüksek değerini 29 kasım tarihinde 15.59 TL üzerinden bulmuştur. Ancak bu değeri koruyamayan GULL şu an 5.08 TL üzerinden işlem görüyor.

Orijinal bir temaya sahip olması oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ancak kırmızı bir grafiğe bürünmesi yatırımcılarını aynı seviyede mutlu etmiyor. İlerleyen süreçte ne olur bilinmez ama biz şimdiden mitolojiseverlere PolyGod platformunda iyi eğlenceler diliyoruz.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu