AltcoinAnalizCoinKolay ÖzelNedir

Zcash Coin Yorum: ZEC İçin Kritik Seviyeler!

4
(1)

Zcash Coin yorum başlıkları altında, 115 dolar ile 120 dolarlık bandın gelecekte son derece önemli olabileceği belirtildi. 4.02.2022’de %6.45 oranında değerlenmeye imza atan Zcash Coin için 2022’de önemli ilk direnç noktasının 115 dolarlık fiyat olduğu ifade edildi. Uzmanlar bu seviyenin aşılması halinde 2022 içerisinde 130 dolarlık fiyata hareket başlayabileceğine yönelik senaryoyu gündeme aldılar.

Zcash Coin 2022 Yorumları

Zcash Coin 2022 Yorumları

Zcash Coin 2022 yorum kategorisinde, kripto paranın yatırımcılarına kazandırdığı gizlilik koşulları sayesinde daha fazla talebi karşılayabileceği konu alınıyor. Uzmanlar, Zcash sahiplerinin kendi kişisel verilerini koruma ve yönetme hakkına sahip olduklarını belirtiyorlar. Zero Knowledge Proof teknolojisine sahip Zcash Coin ile halka açık Blockchain’de işlem yapan yatırımcıların işlem detayları herkes tarafından gözlemlenemiyor. Ancak Bitcoin ile işlem yapan tarafların işlem ayrıntıları herkes tarafından takip edilebiliyor. Uzmanlara göre gizliliğe önem veren yatırımcıların ilgisi 2022’de ZEC Coin üzerinde yoğunlaşmaya devam edebilir.

Zcash Coin yorum içerikleri aynı zamanda ZEC Coin’in uzman, alanında başarılı geliştiricilerce tasarlandığına değiniyor. Kripto para yorumcuları, ZEC Coin’in bilim insanları ve Hackerlardan oluşan ekip eliyle geliştirildiğini, bu yüzden yüksek gizlilik sunan bir yazılım elde edilebildiğini açıklıyorlar. Başarılı projenin gelecek vadettiğinden söz ediyorlar.

Zcash Coin 2023’de Başarıyı Yakalayabilir mi?

Zcash Coin 2023’De Başarıyı Yakalayabilir Mi

Zcash Coin 2023 yorum kategorisinde, kripto paranın 2023’e başarılı bir giriş yapabileceği konu alınıyor. Kripto paranın sadece işlem gizliliği avantajına bağlı olarak değil işlem hızına bağlı olarak da tercih edilirliğini yükseltebileceği savunuluyor. Kripto para yorumcuları, Zcash Coin avantajları arasında göze çarpan 2,5 dakikada işlem onayı alma şansının yatırımcıların ilgisini çektiğini belirtiyorlar.

Kripto para yorumcularına göre ZEC Coin, global ödeme sistemleri için oldukça elverişli bir kripto para çeşidi. Çünkü ZEC Coin işlem onayları 2.5 dakikada gerçekleşiyor. Bitcoin’in işlem onaylarının minimum 10 dakikada gerçekleştiğine dikkat çeken uzmanlar, Zcash’in hızına bağlı olarak global ödeme sistemlerinde kullanıma daha uygun olduğunu savunuyorlar.

Zcash Fiyat Tahminleri Ne Yönde?

Zcash Fiyat Tahminleri Ne Yönde

Zcash Coin fiyat tahminleri incelendiğinde, fiyat analiz platformlarının artış senaryosunu gündeme taşıdıkları görülüyor. Örneğin PricePrediction ZEC Coin’in 2022 sene sonunda 142.06 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini tahmin ediyor. Fiyat analiz platformu 2023 yılında ise 210.44 dolarlık fiyatın ZEC Coin için tabloya gelebileceğine değiniyor.

Zcash Coin Fiyat Tahminleri

Zcash 2022 fiyat tahminleri arasında yer alan CoınArbıtrageBot tahmini ise 2022 sonu için 547 dolarlık Zcash fiyatını hedef alıyor. ZEC Coin için en yüksek fiyat tahminlerinden birini yapan CoınArbıtrageBot platformuna göre, 2023 sonunda ZEC Coin fiyatı 886 dolara sıçrama yapabilir. Fiyat analiz platformunun uzak geleceğe yönelik tahminleri oldukça çarpıcı rakamları ortaya koyuyor. Analizler ardından 2024 sene sonu için verilen ZEC Coin fiyat tahmini ise 1.443 dolar oldu. 4.02.2022’de artışta olan Zcash Coin’in yazının kaleme alındığı dakikalardaki fiyatı ise 105.49 dolar seviyesinde.

Zcash Yeterince Destekleniyor mu?

Zcash Yeterince Destekleniyor Mu

Zcash Coin destekçileri denildiğinde akla Pantera Capital, Fenbushi Capital, Digital Currency Group gibi başarılı şirketler geliyor. Şirketler kripto paranın piyasaya çıkışından bu yana yakın takipteler. Diğer yandan Roger Ver, David Dacus, Alan Fairless gibi önemli iş insanlarının da portföylerinde ZEC Coin bulundurdukları biliniyor.

Piyasaya sürülüşünde daha pek çok iş insanının, hacker ve bilim insanının desteğini alan Zcash projesinin gelecekte de gelişmeye devam eden, dinamik bir proje olması bekleniyor. Zcash Coin yorum, tahmin kategorilerinde olumlu görüşler öne çıkarken, projenin destekçileri araştırıldığında finans dünyası için önemli isimlerle karşılaşmak mümkün hale geliyor.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu