AltcoinAnalizCoinKolay ÖzelNedir

Stellar (XLM) Coin Yorum: Geleceği Parlak mı?

0
(0)

Stellar (XLM) Coin yorum kategorilerinde, XLM Coin’in 2022 ikinci yarısında beklenen artışı yapabileceğine yönelik tahminler öne çıktı. Uzman analistler Ripple protokolünün adının anıldığı dava süreçlerinin yatırımcı üzerinde kararsızlık yarattığını belirttiler. Buna bağlı olarak Ripple sistemindeki imkanları ve daha teknolojik bir modeli sunan Stellar protokolüne olan ilginin 2022 ve 2023’te artabileceğini yorumluyorlar.

Stellar (XLM) Coin Neden Artışa Gidebilir?

Stellar (Xlm) Coin Neden Artışa Gidebilir

Uzmanlar hem Ripple’ın hem de Stellar’ın hızlı ve ucuz varlık transferini mümkün kılmak için tasarlandıklarını belirtiyorlar. Ancak Ripple (XRP) Coin 2021 senesinden bu yana SEC davası ile aynı başlık altında anılmaya devam ediyor. Şartların yatırımcılarda FUD’a sebep olabildiğini ifade eden uzmanlar, Stellar ağının bir alternatif olarak öne çıktığını savunuyorlar.

XLM Coin, Ripple’a göre daha merkeziyetsiz bir sisteme sahip ve büyük şirketlerin yüklü miktarda kripto varlığı kısa sürede transfer edebilmelerine olanak sağlıyor. İşlemler ise düşük masrafla gerçekleştiriliyor. Ripple, şirketlere ve bankalara farklı avantajlar sunmaya odaklanırken, Stellar bankacılık hizmetlerine ulaşamayanlara da merkeziyetsiz finansal işlemleri sunmayı amaçlıyor.

Son olarak XRP’yi geliştiren Ripple kar amacı güden bir şirket olarak öne çıkarken, Staller’ın kar amacı gütmeyen bir vakıf olması dikkat çekiyor. Uzmanlar, XLM Coin’in kazandırdığı tüm bu avantajların ve her kesime hitap etme sloganının, 2022’de talep artışını beraberinde getirebileceğini düşünüyorlar.

Stellar (XLM) Coin 2022 Yorumları

Stellar (Xlm) Coin 2022 Yorumları

XLM Coin 2022 yorumları, Stellar Coin’in sadece hızlı ve düşük masraflı kripto para transferine değil diğer pek çok avantajlı işleme imkan sunduğuna değiniyor. Yorumlarda, XLM Coin’in çok katmanlı sistem üzerinde akıllı sözleşme yaratmak ve yürütmek için kullanılabildiği yer alıyor. Diğer yandan XLM Coin sahipleri Stellar protokolde yeni tokenlar üretebiliyor ve bu tokenların transferini diledikleri adreslere yapabiliyorlar. Tüm bu imkanlar kapsamında XLM Coin geleceğinin parlak olduğu işaret ediliyor.

Stellar (XLM) Coin yorum başlıkları altında öne çıkan fiyat tahminlerinde ise 2022’de değer kazanımının tabloya gelebileceği gündeme geldi. Ancak XLM Coin’in istikrarlı bir değer kazanımını 2022’nin ikinci yarısında yapabileceği tahmin ediliyor. Crypto Newz analizine göre XLM Coin fiyatı, 2022 içerisinde 95 cent’e kadar yükselebilir. Capital platformunun XLM Coin analizine göre 2022 ikinci yarısında 35 cent ile 50 cent arasında fiyat dalgalanması yaşanabilir.

Xlm Coin Fiyatı

XLM Coin grafik verilerine bakıldığında 21.01.2022’de 0.25 dolar seviyesinde fiyat hareketi görülüyor. Fiyat piyasa volatilitesine göre anlık değişim yaşayabilmektedir. XLM Coin’in 2022 Ocak ayında dalgalanmaya devam ettiğini işaret eden uzmanlar, Mayıs ayı ardından kayda değer yükselişlerin gelebileceği hakkında tahmin yapıyorlar.

Stellar (XLM) Fiyat Geçmişi Ne Yönde?

Stellar (Xlm) Fiyat Geçmişi Ne Yönde

XLM Coin tüm zamanların rekorunu 2018 senesi Ocak ayında, 93 cent’e çıkış yaparak kırmıştı. Bu seviyede kısa vade tutunan kripto para, 2018 senesinde dalgalanmalara şahit oldu. 2021 yılının başlarında ise 0.17 ile 0.19 dolar bandı arasında işlem gördü. Bu dönemde düşüş haberleri gündeme yansırken, analistler ise orta vadede artış yaşanabileceğini, düşük fiyatların bir alım fırsatı olarak takip edilebileceğini yorumladılar. Nitekim 2021 senesi 10 Mayısında 79 cent’lik fiyatı yakalayan XLM Coin, 0.15 dolardan alıma giden yatırımcılarına kar sundu.

Stellar (XLM) Coin 2023’de Yükselir mi?

Stellar (Xlm) Coin 2023’De Yükselir Mi

XLM Coin 2023’de artar mı sorusuna yanıt arayan fiyat analiz platformları, temel ve teknik analiz sonuçlarına göre bazı yorumlar sunmaya devam ediyor. Bunların arasında yer alan Wallet Investor, XLM Coin’in 2023’de değerlenebileceğini ve 45 cent ile 50 cent arası bir fiyatı tabloya alabileceğini tahmin ediyor. 2024 yılında XLM Coin fiyatının 1 dolarlık hedef fiyatı aşabileceğini de Stellar (XLM) Coin yorum, fiyat tahmin içerikleri altında sunmuştur.

 

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu