GenelAnaliz

Ripple Fiyat Tahmini: 5 Popüler Analist Olası Seviyeleri Açıkladı

0
(0)

Ripple fiyat tahmini BTC’nin dev çöküşüyle daha çok merak edilmeye başladı. Esasen tüm kripto para yatırımcılarında endişe hakim görünüyor. Sert düşüşten nasibini alan XRP, şu anda 1.09$’dan işlem görüyor.

Ripple (XRP), 6 Eylül’de ilk 10 kripto para birimini dolara karşı yüzdelik değişim alanında geride bıraktı. Yükseliş daha dev seviyeleri de tetikleyebilirdi. Ancak Bitcoin şu anda 47 bin dolarda ve XRP 1.09 dolarda işlem görmekte. Bazı analistler bu karamsar durum için fiyat tahminlerini paylaştı. İşte uzmanlardan derlediğimiz XRP analizi ve yorumları…

XRP’da Gerileme Öncesi Gelen Uzman Yorumları

XRP fiyat tahmini şu anda en çok merak edilen konulardan biri. Zira Bitcoin sert çöküşüyle tüm altcoin’leri ardından sürükledi ve fiyat tahtasından büyük miktarlar silindi. XRP’da düşüşten nasibini aldı ve %15 oranında düşüş kaydetti. Ancak aylık kazancını %84’lere kadar çıkarmıştı.

Twitter hesabından analizlerini paylaşan kripto yorumcusu 360Trader, kısa vadede Ripple’da gelebilecek seviyeleri aktardı.

Düşüşten Hemen Önce Tahminlerini Paylaşan Ali Martinez

Düşüşten hemen önce tahminlerini paylaşan Ali Martinez ise, Santiment platformundan gelen verileri derleyerek çıkarımlarda bulundu. Martinez; “XRP ağ büyümesindeki yükselişin yakında fiyatlara yansıyabileceğini ve bir yükseliş sıçramasına yol açabileceğini” aktardı.

Bu Analizin Yanı Sıra Tahminlerini Resmi Sosyal Medya Hesabından Aktaran

Bu analizin yanı sıra tahminlerini resmi sosyal medya hesabından aktaran Altcoin Sherpa, Ripple’da yükseliş devam etseydi, fiyatın muhtemelen 1.65 dolara kadar ulaşabilir olduğunu aktardı. Ancak Bitcoin’in düşüşü, varsayılan tüm senaryoları geçersiz kıldı. Önceki günlerde de takipçilerine açıklama yapan analist, XRP’nin Bitcoin’den çok daha iyi performans gösterdiğinin altını çizmişti.

Bir Başka Analist Ise Lunar Crush

Bir başka analist ise Lunar Crush oldu. Lunar, XRP’nin en iyi çıkışı yapabilen kriptolardan biri olduğunu aktardı. Öte yandan hala devam eden SEC-Ripple dava süreci de XRP fiyatını etkiledi. Son olarak Bitcoin’e bağlı düşüşlerin gelmesi, bahsi geçen tüm senaryoları geçersiz kıldı. Uzmanlara göre, XRP yorum için en doğru zaman düşüşlerin sona ermesini beklemek.

 

Ripple Yükseliş Trendi Sürüyor, XRP Ne Olur? 0 (0)

Ripple Yükselişi: XRP Neden %300 Arttı? İşte Yükseliş Nedenleri 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu