AltcoinDefiGenelNasılNedir

MOBOX Game (MBOX) NFT Dağıtıyor!

5
(6)

MOBOX Game (MBOX)

MOBOX Game (MBOX)  kullanıcılarına ücretsiz NFT’ler dağıtıyor! Nasıl mı?

Bu token projesi, yatırımcılarına oyun oynarken kazanma fırsatı sunan bir P2E projesidir. Platform içerisindeki interaktif oyunlar da yatırımları destekleyerek kazançların artmasına katkı sağlıyor. Peki bu proje nasıl her kullanıcısına NFT tokenları verebilir? Gelin yazımızda inceleyelim.

MOBOX Game (MBOX) Nedir?

Mobox Game (Mbox) Nedir

MOBOX Game kullanıcılarına hem eğlenceyi hem kazancı vaat eden bir sanal platformdur. Oyuna dahil olan kullanıcılara MOBOX Coin ile ödüllendirerek teşviklerde bulunmaktadır. GameFi oluşturmayı amaçlayan MOBOX Game bünyesinde DeFi yield farming ile NFT’leri bir araya getirmektedir.

Bu platformun yerel tokenı MBOX’tur. Bu token oyun içinde de kullanılan kripto para birimini temsil etmektedir. Platform içindeki yönetişim hizmetlerine ve bahislere dahil olmak için bu kripto para değerine sahip olunması gerekiyor. NFT gizem kutuları ve NFT’ler üzerinden oluşturulan açık artırmalara katılım için MBOX kullanılıyor. Bu token projesi meta verilerin NFT’lerle iş birliği yaparak uyum içerisinde platformda çalışmasını yürütüyor.

MOBOX Game DeFi alt yapısı üzerindeki bir token projesidir. Böylece de DeFi ekosistemi içinde NFT’ler aracılığıyla işlemlere imkan sunuluyor. MOBOX Game platform içerisinde farklı oyunları da kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca bu platformun tasarlanma amacı cazip gelir yöntemlerinin keşfedilmesi ve farklı NFT’lerin oluşturulmasına ortam hazırlanması.

MOBOX Game Nasıl Oynanır?

Mobox Game Nasıl Oynanır

Hem DeFi hem de bir NFT projesi MOBOX Game platform içerisinde staking özelliğini bizlere sunuyor. Böylece kullanıcılar oyun içinde staking yaparak da ekstra gelirler elde edebiliyor. Platform içerisinde ayrıca BTC, ETH gibi farklı kripto para birimleri üzerinden de staking işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Peki MOBOX Game nasıl oynanıyor?

İsteğinize göre platform içerisinde MBOX Coin satın alabilirsiniz. Ya da platform içindeki oyunlar sayesinde MBOX Coin kazanımı sağlayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Kripto paranızı staking yapıyorsunuz. Dolayısıyla bu süre boyunca yapılan staking işlemi size NFT sandıkları için kullanılacak bir anahtar sunuyor. Bu mom key sayesinde NFT sandıkları açılıyor ve ödüller toplanmaya başlanıyor.

Bu sandıklardan NFT karakterlerinin kartları çıkıyor. Böylece bu kartlardan koleksiyon oluşturularak farklı oyunlarda farklı karakterler seçilebiliyor. Bu karakterler savaş arenasında rakipleriyle karşılaşıyor ve kazanan kart kullanıcısına MBOX Coin kazandırıyor. Ayrıca platform içinde her oyun için günlük sıralamalar oluşturuluyor. Bu sıralamalar sayesinde listelerde ilk on sırada yer alan kullanıcı MBOX Coin ile ödüllendiriliyor.

MOBOX Game Ücretsiz Oyunları

  • Sipmle Trade; Oyun girişinde kullanıcının bir hesap oluşturması gerekiyor. Aynı zamanda mevcut meta mask cüzdanı ile bağlantı kurularak oyuna giriş yapılabiliyor. Giriş yapıldıktan sonra oyuncunun hesabına belli tutarda sanal para yüklemesi yapılıyor.(Bu para tutarının gerçek olmadığını belirtmekte fayda var.) Bu oyunda karakterler staking işlemi için bırakılıyor. Yapılan kazılar sonucunda MBOX Coin veya Banana Coin kazanılıyor. Gün sonunda oyun listesinde ilk ona giren oyuncular ise ekstra MBOX Token kazanıyor. Oyuncu bakiyeleri ve sıralamaları gün sonunda sıfırlanıyor. Ertesi gün yeni sıralamalar oluşuyor.
  • Bull vs Bear; Bu oyun içerisinde anlık BTC’nin fiyatı ile ilgili tahminler yapılıyor. Tahmin için yatırımcının 20 hakkı bulunuyor. Doğru yürütülen tahminler sayesinde kullanıcı MBOX Token kazanıyor. Bu oyunda da yapılan sıralamada dereceye girmeyi başaran kullanıcı ödül olarak MBOX Token kazanma fırsatını yakalıyor.
  • Leveraage Mania; Bu oyun da Bull vs Bear oyununa oldukça benzer özellikler taşıyor. Bu oyunda da BTC’nin grafik analizi yapılıyor. İnteraktif bir oyun olması anlık piyasa bilgisi edinilmesini sağlarken kullanıcıya kazanım da sağlıyor. Şayet fiyatın düşeceği tahmin ediliyorsa short, yükseleceği düşünülüyorsa da long işlem aktif hale getiriliyor. Dolayısıyla yapılan doğru tahminler kullanıcıya MBOX Token olarak geri dönüyor.

MBOX Nasıl Satın Alınır?

Mbox Nasıl Satın Alınır

İşlem hacmi en yüksek borsalardan biri olan Binance MBOX Token’ı listeleyen ilk borsalardan birisidir. Bu coin güvenli biçimde Binance üzerinden satın alınabiliyor. Binance üzerinden hesap oluşturuluyor ve Binance cüzdanına kripto para yüklemesi yapılıyor. Yapılan transfer sonrasında istenilen tutarda MBOX Token satın alınır.

 

Ref kodu : 15443562

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 6

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu