AltcoinNasılNedir

Moonbeam (GLMR Coin) 6.25$ Fiyatıyla Binance’da!

0
(0)

Moonbeam Tokenı GLMR Coin

Moonbeam (GLMR Coin) Binance listesinde yer alarak kullanıcıları heyecanlandırıyor. Ayrıca sahip olduğu avantajları ile de kullanıcıların işlem listelerinde yer alıyor.

GLMR Coin fiyatı ile de kullanıcıları şaşırtsa da Binance listesinde yer alması projeyi üst sıralara taşımayı başarıyor. Kullanıcılara farklı alternatifler sunarak daha geniş kitlelere ulaşan bu proje yatırımcılara ne sunuyor? En önemlisi de ETH ağı üzerinde var olan hangi özellikleri geliştirmeyi  ve iyileştirmeyi başardı?

Moonbeam (GLMR Coin) Nedir?

Moonbeam (Glmr Coin) Nedir

Kripto para piyasası her geçen gün daha aktif bir hale gelerek sahip olduğu kullanıcı kitlesini genişletiyor. Küresel çapta bir kullanıma sahip olan bu piyasa sahip olduğu borsalar tarafından da destekleniyor. Sıkı takip edilen bu piyasadaki borsalarında listelerinde yer alan token birimleri an be an takip ediliyor. 2022’nin başlarında ise Binance yer almasıyla gündemde olan Moonbeam GLMR Coin nedir?

Moonbeam Network, genel tanımıyla bir blockchain sistemidir. Geliştirilen her kripto para projesi gibi diğer ağların eksikliklerini gideriyor. Yapılan işlemlerin hızlarının önemli bir paya sahip olduğu bu platformda hızı ile ön plana çıkıyor. Gerçekleştirilen çoklu zincir işlemlerde pratikliği ön plana çıkarıyor. Ayrıca kullanıcılara sunduğu düşük maliyet ve yüksek hız da bu projeye olumlu katkılarda bulunuyor.

2013 yılında kurulan Moonbeam projesi, Polkadot blockchain üzerinde kullanıcıların işlem yapmasını sağlıyor. 2022 yılı Ocak ayı itibari ile 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan proje, 75 milyonluk bir arza sahip. Bu projenin yerel token birimi ise GLMR Coin olarak işlemlerde kullanılıyor.

Moonbeam projesinin amacı işlemlerin yürütüldüğü Polkadot ağı üzerinde var olurken ETH ağı üzerinde var olan sorunların üzerine eğilmektir. Dolayısıyla ETH ağının incelemeleri yapılarak platformun artıları ve eksilerinin analizleri yapılmıştır. Geliştirilen GLMR Coin ETH ağı üzerindeki mevcut veya olası sorunlara alternatif çözümler sunuyor. Bunun yanında ise yatırımcıları kendi platformuna çekmeyi amaçlıyor.

Ethereum blockchain ile benzer çalışma prensiplerine sahip olan bu blok zincir ağı üzerinde farklı blok zinciri projeleri geliştirilebiliyor. Ayrıca ödeme yapmak için de uygun bir izlenim çiziyor. Bu platformu ETH’den ayıran en önemli özelliği ise farklı kullanıcılar için alternatif fiyatlar sunuyor olması. Sahip olduğu bu özellik sayesinde daha geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olarak işlem hacmini genişletiyor.

Son zamanlarda Binance ve Kucoin Borsası üzerinde listeleneceği haberi yayılan GLMR Coin fiyatını da kısa zamanda yükseltmeyi başardı. Moonbeam projesinin aynı zamanda geleceğin teknolojisi olarak görülen web 3.0’ı destekliyor olması da projeye duyulan ilginin artmasını sağladı.

GLMR Coin Özellikleri Neler?

Geliştirilen her token projesi kendisine has özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanırken farklı borsa listelerinde de yer alıyor. Bu sayede daha güvenli bir proje olarak görülen bu projeler, işlem hacimlerini de artırıyor.

Binance ve Kucoin Borsası üzerinde listelenen GLMR Coin ise ETH üzerinde eksik gördüğü özellikleri tamamlıyor. Aynı zamanda mevcut özelliklerin üzerine de eklemeler yaparak piyasada önemli bir paya sahip olmayı hedefliyor. Moonbeam projesinin özelliklerini inceleyerek platformu biraz daha tanıyalım:

  • Geliştirilen bu projenin platformunda kullanıcıların akıllı sözleşmeleri yeniden düzenlemelerine ihtiyaç duyulmuyor. Yapılandırma ihtiyacı duyulmayan bu akıllı sözleşmeler, anlık işlemlerde çalışıyor.
  • ETH ağı üzerindeki eksik veya hataları düzenleyen bu platform üzerinde ETH ağına ait araçlar da kullanılıyor. Bu araçlar Metamask, Waffle, Hardhat, Remix gibi araçlardan oluşuyor.
  • Polkadot ağı üzerinde işlem yapılmasına imkan sağlanıyor. Bu sayede GLMR Coin üzerinden yapılan işlemler çok daha hızlı ve farklı ücretlendirilmelerle yapılıyor.
  • Moonbeam platformu üzerinden KSM, GLMR Coin, USD ve DOT gibi birimler farklı altyapı işlemlerinde kullanılıyor. Ayrıca bu kripto para birimlerine kolaylıkla ulaşılması sağlanıyor. Bu kripto para birimleri haricinde BTC ve ETH ağlarında yer alan alternatif token birimlerine erişim de mümkün kılınıyor.
  • GLMR Coin Polkadot ağı üzerinde geliştirilen bu platform üzerinde yapılan işlemler doğrultusunda ödül olarak k-yatırımcılara veriliyor. Kullanıcılar bu platform üzerinden staking işlemleri de yapabiliyor.
  • Yerel token birimi olan GLMR Coin platform içinde kullanıcıların ödeme yamasına imkan sağlarken aynı zamanda yönetimde de söz sahibi olunmasını sağlıyor. Kullanıcılar bu sayede yönetim üzerinde söz hakkına ve oy kullanma hakkına sahip oluyor.

GLMR Coin Hangi Borsadan Satın Alınır?

Bir kripto para nasıl satın alınır ya da hangi borsa daha güvenilirdir konuları sıklıkla merak ediliyor. Moonbeam projesinin yerel token birimi olan GLMR Coin hangi borsada sorusu da sorulan ve merak edilen sorulardan bir tanesi.

Moonbeam Yorumu ve Geleceği

Moonbeam Yorumu Ve Geleceği

Yatırımcıların herhangi bir projeye yatırım yapmadan önce projeyi detaylı incelemesi öneriliyor. Bu sayede kullanıcılar, yatırım yaptıkları projenin özellikleri ve olası getirileri hakkında bir fikre sahip olabiliyor. Dolayısıyla da stratejilerini, bu durumlara göre şekillendiriyor.

GLMR Coin geleceği hakkında net bir yorum yapmak mümkün değil. Her geçen gün bu piyasa içinde yer alan token birimleri farklı değişkenler nedeniyle farklı değişimlere uğrayabilirler. Dolayısıyla ilerletilen her proje farklı bir dinamik ile ilerletilmelidir.

Moonbeam projesi, Polkadot ağı üzerinde yer alması ile kullanıcıları heyecanlandırıyor. Yüksek hıza sahip olan işlemleri sayesinde yatırımcılar işlemlerini kolaylıkla yapıyor. Bunun yanında farklı yatırımcı bütçelerine uygun sunduğu fiyatlandırma ve akıllı sözleşmeler de yatırımcılara sunulan avantajlardan birisi. GLMR  Coin yorumu genellikle olumlu olsa da ilerleyen süreçte fiyat seviyesini takip edeceğiz.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu