AltcoinAnalizCoinKolay ÖzelMetaverseNedir

Mysterium: Metaversenin Parlayan Yıldızı ve Geleceği

5
(1)

Mysterium coin, ismi çok bilinmemekle birlikte metaversenin parlayan yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Bir nevi masa oyunu olmakla birlikte oynarken kazandıran, kazandırırken eğlendiren bir oyundur.  1920’li yıllarda bir katili ortama çıkarmak isteyen hayalet üzerine kurgulanmış metaverse projesidir. Coin ile oynanan bu oyunda cinayet mekanı ve silahı görsel olan ipuçları ile bulmak asıl hedeflerin başında geliyor.

Oyunu iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Dilerseniz oyun sırasında diğer oyunculara cinayet yeri ve silahına dair ipucu veren hayalet olabilir ya da isterseniz soyut olan kartları gösteren medyum olarak da oyunu oynayabilirsiniz. Her ne şekilde oynasanız da oyunu oynarken eğlenebilir, eğlenirken de kazanç sağlayabilirsiniz.

Mysterium Kripto Nedir?

Mysterium Kripto Nedir

Network sisteminin kalbi ve metaversenin parlayan yıldızı olan Mysterium, yardımcı belirteçlerden birisidir. Kripto para birimlerinden olan Mysterium, güvenli bir ağa sahiptir. Merkezi olmamasına rağmen çeşitli fonksiyonları ve uygulamaları sayesinde adeta bir dijital yakıt görevi görür. Bu kripto para birimi için dVPN önemli bir yere sahiptir.

Kripto para ile bu oyunu oynamak ve oyunun içerisinde bir parça olmak istiyorsanız dVPN kullanabilirsiniz. Bir tüketici ya da yatırımcı olarak dVPN kullanmayı tercih ediyorsanız ödemelerinizi ve yatırımlarınızı Mysterium (MYST) coin ile yapabilme şansını elde edeceksiniz.

Mysterium İle Ne Kadar Kazanılır?

Kripto para Mysterium ile ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlıdır. Eğer Mysterium (MYST) kripto para ile kazanç sağlamak istiyorsanız öncelikle yedek bant genişliğiniz doğrultusunda Ethereum satın almanız gerekecektir. Mysterium düğümünü çalıştırdığınızda aylık olarak yatırımınıza göre değişkenlik göstermekle birlikte 25 Doları civarında kazanç sağlamanız mümkündür.

Kripto para ile aylık minimum 25 ABD Doları kazandığınızı düşündüğünüzde bu kazanç yıl bazında ortalama 300 ABD Doları ETH kazanabilirsiniz. Ayrıca sistemde ademi merkeziyetçilik sistemi vardır. Eğer bu sisteme dahil olarak uygulamaya koyarsanız o halde kazancınızı güvenlik önlemlerinizi arttırarak yükseltebilirsiniz.

Mysterium Kripto Para Nasıl Alınır?

Kripto para yatırımcıları tarafından merak edilen sorulardan birisi de Mysterium coin nasıl alınır sorusudur. Bizler bu başlığımızda sizlere MYST coin alımını adım adım açıklayacağız.

Birçok kullanıcı alım yapmak için Bitcoin ve Ethereum tercihi yapıyor. MYST coin alımı yapmak için listelediği borsalarda kolaylıkla alım yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle bu borsalardan birisine üyelik yapmanız gerekir. Üyelik girişinden sonra hesabınızı doğrulayın ve ardından satın alma işlemi için yeterli miktarda para transferi gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Bitcoin ve Ethereum en iyi ve yaygın olarak bilinen transfer kripto para birimleridir. Dolayısıyla da bu birimler Mysterium coin satın alabileceğiniz en güvenilir transfer birimleridir. Dolayısıyla da önce Ethereum ya da Bitcoin almanız gerekecektir. Bu alım işlemini gerçekleştirdikten sonra Mysterium coin ile değişim yaparak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Mysterium Hangi Borsalarda Var?

Mysterium Borsalari

Mysterium, yeni bir proje olduğundan henüz Binance gibi büyük listelerde yerini almamıştır. Ancak buna rağmen birçok borsa listesinde kripto para birimini bulup, takip edebilir ve işlem yapabilirsiniz. Mysterium coin; Unıswap (V3), HitBTC, Uniswap (V2), PancakeSwap (V2), ve Bittrex borsalarında listelenmektedir. Bu listelerden bu kripto parayı takip ederek günlük verilerine ve fiyat tahminlerine ulaşabilirsiniz.

Mysterium Nasıl Kazandırır?

Bu sistemde kazanmak için birden fazla yöntem vardır. Bir yandan bir network sistemi olan Mysterium, 2019 yılında tam anlamı ile start almış araştırma ve geliştirme projesidir. Bununla birlikte bir oyun platformu içerisinde oyunculara yatırım ve kazanç imkanı sunar.

Sistem içerisinde oyun oynayarak kazanabileceğiniz gibi diğer yandan yedek bant kiralayarak da 50 ABD doları değerinde Ethereum kazanma imkanı yakalayabilirsiniz.

Mysterium (MYST) Fiyatı

Mysterium Fiyat

Mysterium fiyatı, an itibari ile $0,936636 USD olarak kayıtlara geçmiş durumdadır. Kripto para biriminin 24 saatlik işlem hacmi ise 895.917 USD olmaktadır. Son 24 saat içerisinde fiyatlarda %25,50 oranında bir düşüş görülmüştür.

Genel olarak analistler tarafından inceleme yapılan sıralamalara göre canlı piyasa değer 18.764.224 USD’dir ve 947. Sırada yerini almıştır. Coinin dolaşım arzı ve tedarik verileri hakkında analistler henüz bir değere rastlamamıştır.

Mysterium (MYST) Geleceği 2025

Yeni bir oluşum ve platform olan MYST coin, yeni bir proje olmasına rağmen analistlerin ve yorumcuların radarına takılmış kripto para birimlerinden birisidir. Metaversenin bilinmeyen ancak parlayan yıldızı olarak da tanımlanır. Dolayısıyla da günümüzde kripto borsasında araştırılan ve yorumlanan birimlerden birisi haline gelmiştir.

Analistler, yeni bir oluşum olmasına rağmen emin adımlar ile ilerlediği yönünde yorumlar yapıyor. Ancak tam gelişimini görmek ve emin yatırımlar yapmak adına ufak miktarlar ile yatırım yapmanın daha doğru olacağının altını çiziyorlar. Bu noktada birçok yatırımcının merak ettiği MYST coin, özellikle 2025 yılına gelindiğinde parlayacak gibi görünüyor.

Analistlerin uzun vadede atılım yapacağı yönünde bir beklentileri var. Bu beklentilere göre eğer aşırı bir düşüş yapmaz ve istikrarlı yükselişini devam ettireceği yönündedir. Ayrıca ufak düşüşler yaşansa da bu düşüşler analistler tarafından tehlike olarak nitelendirilmiyor.

Mysterium coin ile yatırım yapmayı düşünüyorsanız en doğru yatırım adımı analistlerin yönlendirmeleri doğrultusunda ufak miktarlar ile uzun vadeli yatırımlar olacaktır. Böylece uzun sürede yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Mysterium Oyun Özellikleri

Bir masa oyunu olan Mysterium, aynı zamanda metaverse projeleri arasında yer alıyor. Adını henüz tam duyuramamış olsa da gelecek vaat eden parlayan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla da oyunun yıldızını parlatan birçok özelliği de bulunuyor. Dijital versiyonu ile geç ve oynat modu ile oynanıyor. Oyun içerisindeki gerçeğe yakın görseller ise oyunun en karakteristik özellikleridir.

Oyun içerisinde satın almalar ve geliştirmeler yaparak hem oyununuzu değiştirebilir hem de kazancınızı katlayabilirsiniz. Bu geliştirmeler içerisinde kasalar ve rüya kartları bulunuyor. Ayrıca oyunu medyum olarak oynamayı tercih ederseniz arka plan destekli hikaye modunu kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde yapay zeka ortakları sayesinde oyunu sadece kendiniz oynayabileceğiniz gibi çoklu olarak da oynayabilirsiniz.

Çoklu oyuncu desteği olan Mysterium game üzerinde tablet, bilgisayar ve mobil gibi platformlarda 7 kullanıcıya kadar çoklu oyun imkanı vardır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra platform üzerinde dünya genelinde tüm oyuncuların skorlarının bulunduğu tablolar mevcuttur. Oyun içerisinde; Fransızca, Ukraynaca, İtalyanca, İngilizce, İspanyolca, Almanyaca ve Rusça dil desteklerini kullanabilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu