AnalizAltcoinBlockchainNasılNedir

Nexus Mutual (WNXM Coin) ile Yatırımlarınız Güvende!

0
(0)

Nexus Mutual (WNXM Coin)

Nexus Mutual, 2016 yılında kurulmuş bir sigorta firması olarak karşımıza çıkıyor. Peki ama bu sigorta firması neden bu piyasa içinde yer alıyor? Nexus Mutual (WNXM Coin) nedir ve neyi amaçlar?

Her yeni token farklı projeleri ile kripto para borsasının aslında ne kadar çeşitliliğe açık olduğunu bizlere anlatıyor. Birbirinden farklı projelerin yer aldığı bu platform içerisinde bir sigorta firmasının olduğunu biliyor muydunuz? Peki WNXM nedir, nasıl alınır ve geleceği nedir?

WNXM Coin Nedir?

Wnxm Coin Nedir

WNXM Coin, Nexus Mutual protokolü için hazırlanmış bir tokendır. Oluşturulan Nexus Mutual dijital platformunun yerel tokenı WNXM’dır. Geliştirilen bu proje ETH blockchain tabanlı bir token projesidir.

Bu coin projesi, kapak satın alınması, yönetişim kararlarının oylanmasının sağlanması, risk ve talep değerlendirmelerine katılım için üretilmiştir. Ayrıca WNXM Coin sermaye temini için de bir alternatif olarak işlev görüyor ve sermayenin mülkiyetini üstleniyor. Sermaye havuzundaki değere paralel biçimde WNXM Coin’in de değeri artmaktadır.

WNXM Token’ın fiyatı müşterilerin sermayelerine ve ortakların birbirlerine karşı taleplerinin karşılanma olasılığına göre belirleniyor. Dolayısıyla bu işlem yapılırken bağlama eğrisi kullanılıyor. Yani geliştirilen bu token projesi ortaklar arasında iç ekonomik bir köprü kurma amacını taşıyor.

WNXM Token Nasıl Ortaya Çıktı?

Wnxm Nasıl Ortaya Çıktı

Nexus Mutual, bu token projesinin geliştirilmesinde klasik sigorta acentalarını baz aldıklarını ifade ediyor. Ortakların birbirlerine karşı olan güven bağlarının bu şirketler üzerinden sağlaması kendilerini oldukça etkilemiş. Çünkü insanların sigorta şirketleri aracılığıyla sermayelerini garanti aldıklarını düşünmeleri onları tetikleyen bir faktör olmuş.

Ardından dijital dünyanın bu denli gelişimi ile hayata geçen kripto para borsası kendilerine bu konuda yaratıcı bir fikir sağlamış. Nexus Mutual akıllı sözleşmeler ve ETH’un ortaya çıkmasıyla sigorta sektörünü de dijitalleştirme kararı almış. Böylelikle geleneksel sigortacılık kavramı kripto para borsası içerisine entegre edilmiş.

Kripto para borsası içinde merkeziyetsiz bir sistemin oluşturulması da kişilerin güvenini kazanmalarını sağladıkları bir unsur olmuş. Böylelikle kişiler ve token arasında güvene dayalı bir ilişkinin oluşması amaçlanmış.

WNXM Coin Nasıl Satın Alınır?

WNXM Coin de diğer kripto para birimlerinde olduğu güvenli ve sağlam bir site veya uygulama üzerinden satın alınmalıdır. Şu anWNXM Token Binance üzerinden satışı yapılan bir kripto paradır. Binance işlem hacmi açısından oldukça yüksek olması nedeniyle güvenilir bir kripto para borsasıdır.

WNXM Yorum ve Geleceği

Wnxm Yorum Ve Geleceği

Yatırımcıların güvenini bu denli düşünen bu kripto para için neler söyleniyor peki? 2020 yılında piyasaya arzı edilen bu token, 1.7 milyon token adedine sahiptir. Proje içinde olan bu token miktarlarının hepsi piyasa içerisinde dolaşımdadır. Şu an bir WNXM 80,8139 $’a tekabül ediyor.

Henüz yeni bir proje gibi görünmesine aldanmayın. Projenin destekçisinin bir sigorta firması olması projenin güvenilirliğini artırıyor. Binance gibi yüksek hacimli bir borsada satışa çıkması ve ardından global bir borsa olan Huobi Borsası içinde işlem görmesi bizim için oldukça önemli.

Platform içerisinde tüm işlemler NXM üzerinden işliyor. WNXM Coin ise işlenmiş NXM birimleri üzerinden oluşturulan belirteçler biçiminde yerini alıyor. NXM birimleri yalnızca üyeler arasında işlem görürken; WNXM Coin tüm kullanıcılar tarafından işleme açık durumdadır. Ancak Nexus Mutual platformu içerisinde kullanılmaz.

Piyasa yapıcı tarafından yönetimde olan bu platform, bu özelliği nedeniyle de tüm borsalar tarafından kabul görmektedir. Hacim kazanmasına da sağlayan bu özellik bu coini tüm piyasalarda sergilenmeye müsait bir konuma taşıyor.

Peki Nexus Mutual’ın geleceği nedir? MNXM, piyasaların hareketlerine göre kendisine bir yol çiziyor. Ayrıca  Nexus Mutual projenin oluşturulması sırasında da herhangi bir yol haritası izlemiyor. Her borsada kendisine bir yer edinmesi de mevcut pazarı açısından oldukça elverişli bir özelliğe benziyor.

Blockchain teknoloji ile geleneksel sigortayı harmanlaması da bu projeye değer kazandıran bir nitelik. Ayrıca yatırım kilitleme ve tahmin gelirleri özellikleri de yatırımcılar tarafından ilgi görüyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu