CoinKolay Özel

NFTSea Token Airdrop ve Önsatış Düzenliyor, İşte Detaylar!

0
(0)

Güncelleme : proje scam olduğu için kapanmıştır .

 

NFTSEA yeni nesil bir NFT platformu olarak piyasaya çıkmıştır. Söz konusu projenin yerel token’ı ise NFTSea (NS) olarak bilinmektedir. NFTSea token airdrop kampanyası ile son birkaç gündür gündemde. Düzenlenen airdrop kampanyası ile her bireye katılımıyla birlikte bir miktar ödeme yapılıyor. Ayrıca referans geliri elde etmeniz de mümkün hale geliyor.

Söz konusu airdrop’un bitiş tarihi ise 3 Kasım 2021 olarak belirtiliyor. Sizde kısa süreli fırsattan yararlanmak istiyorsanız Airdrop ve katılım detaylarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

NFTSea Token Airdrop Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Nftsea Token Airdrop Kampanyasına Nasıl Katılırım

NS Token airdrop kampanyası ile gündeme geldi. Proje esasen başta Binance olmak üzere Coinbase ve Huobi Global üzerinde listeleneceği duyulduğundan beridir ilgi görüyor. Peki, airdrop kampanyasına nasıl katılım sağlanır?

  • NFTSea platformuna bu adresten kayıt olun.
  • Yapmanız gereken açılan sitede alt kısımda yer alan Ethereum cüzdan adresinizi isteyen kutucuğa ETH tabanlı cüzdan adresinizi girmek.
  • Tüm bu işlemlerin sonucunda airdrop’a katılmış oluyorsunuz.
  • Davet ettiğiniz her 5 referans sonunda sisteme girin ve “Withdraw” butonuna basın. Bu sayede çekim işleminiz sisteme kaydolur ve airdrop bitiminde hesabınıza gönderilir.
  • Nftsea Platformu

Airdrop Detayları:

  • Airdrop dağıtım miktarı 600.000 NS’dir.
  • Airdrop’a katılım ücretsiz olup, airdrop ödülleri kampanya bittikten sonra (3 Kasım itibariyle) adreslere gönderilecektir.
  • 1 NS Token= 0,4$.
  • Davet edilen her referans için 10 NS token kazanılmaktadır. Toplamda 4 dolara tekabül etmektedir.
  • En fazla 50 kişi davet edilebilir ve en fazla 500 adete kadar NS token kazanabilirsiniz.

NS’nin şu an tahmin edilen fiyatı ise 100 dolardır.

NFTSea Token Nedir ve Ne İşe Yarar?

Nftsea Token Nedir Ve Ne İşe Yarar

NFTSEA token airdrop kampanyası ile gündeme gelmiş yeni bir kripto para projesidir. Şu anda Ön satışı da bulunan token’in Kasım ayı içerisinde Binance başta olmak üzere birçok global borsada listeleneceği düşünülmektedir. Bununla birlikte söz konusu token’i satın almak için yine Nftsea.net platformunu kullanabilirsiniz.

Peki, NFTSea Coin nedir? NFTSea; yeni nesil bir NFT platformu olarak karşımıza çıkar. Kullanıcıların işlemlerini basitleştirmeyi, çapraz blok zincir altyapıları ile destek sağlamayı ve NFT ekosistemini iyileştirmeyi hedeflemektedir. Bunun için daha düşük oranlar sunmayı vaat eder. Ayrıca iddialarına göre, en büyük, en düşük oranlı ve en kapsamlı çapraz blok zincir NFT pazarı olmayı da hedeflemektedir.

NFTSEA, topluluk tarafından yönlendirilecek ve yönetilecek bir proje olduğunu da dile getirmektedir. NFTSea topluluğundaki çekirdek üyeler, NFT alanındaki en iyi yatırımcılardan oluşacaktır. NS Token, sadece 3.000.000 toplam arza sahiptir ve NFTSEA’nın direkt olarak yönetim planlamasında yerel token olarak kullanılır. NS token’den faydalanmayı düşünen bireyler için airdrop kampanyası düzenleniyor.

NS jetonlarının %20’si bu sayede NFTSea’nın yeni katılımcılarına ücretsiz şekilde dağıtılmış olacaktır. Ön satış için NS tokenlerinin %60’ı ve belirtilen ön satış fiyatı ise 10.000 NS’dir. Bu rakam da neredeyse 1 ETH’ye eşittir. Platformda yer alan bilgilere göre, ön satış sona erdikten sonra NS coin; Binance başta olmak üzere Huobi ve Coinbase gibi borsalarda listelenecek. NS’nin tahmini liste fiyatı 100$ olarak belirtilmektedir.

NFTSea Token (NS) Ön Satışa Nasıl Katılırım?

Nftsea Token Airdrop Kampanyasına Nasıl Katılırım

NFTSea jetona sahip olmak isteyenler öncelikle platformun resmi web sitesini ziyaret etmelidir. Sitede yer alan “canlı ön satış” kısmına gelerek, burada verilmiş olan ön satış adresine ETH göndermek için cüzdanınızı kullanın. Sistem tarafından anında cüzdanınıza NS jetonları gönderilecektir. Bu işlem için minimum NS satın alma 0.1 ETH’dir.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu